+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 4 PrváPrvá 1 2 3 4 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 33

Téma: Falzet?

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

Re: Falzet?

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) fekimo Zobraz Príspevok
    To my akože chcete povedat že Spev sa da naučit? nechapem to nema mat nato človek tzv. Talent?
    prečítaj si toto http://www.poznanie.sk/vnimanie/talent.php podla mna to je úplna pravda )

a inak eštek tomu falzetu a hlavovému tónu .....matt bellamy z muse používa falzet nie?.... napr tu http://www.youtube.com/watch?v=G__4i06V9Ps

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Zuzaca Zobraz Príspevok
    ...matt bellamy z muse používa falzet nie?....
    jj on ma brutalny falzet..20teho si vypocujem nazivo na coke live
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    jj on ma brutalny falzet..20teho si vypocujem nazivo na coke live
    jooj sakra ja som sa neska až dozvedela že budú v krakowe :// a nie náhodou 21.?? .......jj no to má ale čím novší album tím menej ho používa a to je škoda nwm ale jeho hlas sa mi už podobá na hlas nejakého operného speváka teraz....veď porovnaj ti predošlu ukážku čo som dala unintended z roku 2000 a teraz asi 2009 tiež unintended http://www.youtube.com/watch?v=y2UaxfBuvas ale aj atk má bohovský hlas )

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

jooj sakra ja som sa neska až dozvedela že budú v krakowe :// a nie náhodou 21.?? .......jj no to má ale čím novší album tím menej ho používa a to je škoda nwm ale jeho hlas sa mi už podobá na hlas nejakého operného speváka teraz....veď porovnaj ti predošlu ukážku čo som dala unintended z roku 2000 a teraz asi 2009 tiež unintended http://www.youtube.com/watch?v=y2UaxfBuvas ale aj atk má bohovský hlas )
    na novom albume nabral na hlase fakt iny rozmer ako na predoslych.. co ja ti viem mas pravduje tam zmena..ale mne sa to po novom takisto paci..o 9 rokov predsa novy level ..a jj Muse je 21 mas pravdu..ale ide sa aj na 30 seconds to mars takze tak ..a coze neides?..listky este su

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

na novom albume nabral na hlase fakt iny rozmer ako na predoslych.. co ja ti viem mas pravduje tam zmena..ale mne sa to po novom takisto paci..o 9 rokov predsa novy level ..a jj Muse je 21 mas pravdu..ale ide sa aj na 30 seconds to mars takze tak ..a coze neides?..listky este su
    jj ) šak predsa po tých 9 rokoch muse už vyspievat hlas svoj typický....jj šak toto do pana (( ešte aj panic at the disco celkom....jooj sakra ako lístok by ma nezruinoval finančne ale cesta tam spať vlasnekolko takk stojí lístok? ......a ešte další pruser že prídem domov mami oci v osbotu idem do krakova nečekajte ma ne by ma vieš kde pustili?!?! akurát tak do....

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

jj ) šak predsa po tých 9 rokoch muse už vyspievat hlas svoj typický....jj šak toto do pana (( ešte aj panic at the disco celkom....jooj sakra ako lístok by ma nezruinoval finančne ale cesta tam spať vlasnekolko takk stojí lístok? ......a ešte další pruser že prídem domov mami oci v osbotu idem do krakova nečekajte ma ne by ma vieš kde pustili?!?! akurát tak do....
    hehe tak to si viem predstavit ze moji by deto reagovali..listok stal 56 aj s campom (50 + 6) a na jednotlive dni nvm kolko stoji

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

hehe tak to si viem predstavit ze moji by deto reagovali..listok stal 56 aj s campom (50 + 6) a na jednotlive dni nvm kolko stoji
    heej na sobotu 30.30€ ....ale ja som myslela vlakom abo busom tam a s5 kolko stojí lístok

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

heej na sobotu 30.30€ ....ale ja som myslela vlakom abo busom tam a s5 kolko stojí lístok
    jaaaj tak to si neodvazujem typovat..ideme 4ja v aute ta tak..ked si z ke a ces ist nevahaj

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

jaaaj tak to si neodvazujem typovat..ideme 4ja v aute ta tak..ked si z ke a ces ist nevahaj
    z MI cca 60km od KE .....jooj sakra keby tak o 2 týždne bol až ale toto už neuhram :/ a sama tež neni bohvie čo...

Členom od
    May 2009
    Level
    46
    Sila Reputácie
    17

njn chce to tam mna x)

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky