+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 26

Téma: Fender vs. Marshal

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    29

Fender vs. Marshal

ahoj, dufam ze ma tu nezozeriete za dasliu temu o combach ale mam myslim relativne jasnu predstavu. Vyberam medzi dvoma combami
    1. Fender Frontman 15 w http://www.muziker.sk/Default.aspx?F...ms=kod_id;6100
    2. Marshal http://www.muziker.sk/Default.aspx?M...;1422&action=s

resp. pozeral som este po Orange cr10

cena je cca 3000. Podla hodnoteni je vraj najlepsi fender(navyse je aj 15w). marshal vraj pri zkresleni sumi. Na ten orange som hodnotenia nenasiel (ale priznam sa ze som ani velmi nehladal). Combo chcem na doma. Takze...???

Členom od
    Nov 2006
    Level
    50
    Sila Reputácie
    20

Re: Fender vs. Marshal

Ja by som ti odporucil skor Kustom... Fender nepoznam ale na Marshally som hral a MGcka no to je nieco strasne proste. Snad niekto napise kto ma skusenost s fendrom ale ja hovorim ze marshall nie. Sumibudka. A vobec najlepsie bude ak zoberes gitaru pojdes s nou do obchodu a vyberes co sa ti najviac pači

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

Fender Frontman 15W je asi jedno z najpeckovejsich komb v tej cenovej kategorii (a aj v trocha vyssej ).. ma ho aj moj lektor a nevie si ho vynachvalit..

Toto mas s reverbom: http://www.muziker.sk/Default.aspx?F...ms=kod_id;6101
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    29

cez 3000 nechcem ist takze reverb musi ist bokom....co je vlastne reverb aky to dava zvuk??

kustom je pre mna uplne neznama znacka takze neviem do akej kategorie ju zaradit...siel som radsej po veciech ktre mi nieco hovoria ..ale jeden kustom tu je co by sa mozno dal. http://www.muziker.sk/Default.aspx?K...s=kod_id;8756. ale hovorim, tu znacku nepoznam

Členom od
    Jun 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubb0 Zobraz Príspevok
    cez 3000 nechcem ist takze reverb musi ist bokom....co je vlastne reverb aky to dava zvuk??

kustom je pre mna uplne neznama znacka takze neviem do akej kategorie ju zaradit...siel som radsej po veciech ktre mi nieco hovoria ..ale jeden kustom tu je co by sa mozno dal. http://www.muziker.sk/Default.aspx?K...s=kod_id;8756. ale hovorim, tu znacku nepoznam
    reverb mas taku ozvenu, znie to ako keby si hral v nejakej hale. Mne sa to ale osobne moc nepaci
    Can't Smeg Won't Smeg

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

reverb je vlastne nieco ako hall efekt, urcite je velmi fajn, da sa tam nastavit aj intenzita a pod, takze si to nastavis podla svojho gusta
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Apr 2006
    Level
    87
    Sila Reputácie
    29

Je to velmi pekne na cistom zvuku
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    29

no ok nechajme uz reverb reverbom a podme sa venovat tym combam to je pre mna teraz dolezitejsie

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    29

121 zobrazeni a len 4 ludia ochotny pomoct....to je dost chabe si myslim. neverim ze len tyto 4 k tomu maju co povedat. myslm ze sa tu dost straca ucel a funkcia fora...

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubb0 Zobraz Príspevok
    121 zobrazeni a len 4 ludia ochotny pomoct....to je dost chabe si myslim. neverim ze len tyto 4 k tomu maju co povedat. myslm ze sa tu dost straca ucel a funkcia fora...
    ...nejaky husty king. Nazory tych, co asi prave s tymito combami maju skusenosti si si uz precital. Ja combo nemam, ale ak ti mozem poradit, tak chod do shopu, vezmi svoju gitaru a chod si ho na vlastnej kozi/usiach vyskusat. Potom sa rozhodnes, pretoze co vyhovuje mne, nemusi tebe a naopak. Je to vec individualna. Takze tak, ak ti je malo...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky