+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 5 PrváPrvá ... 2 3 4 5 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 31 po 40 z 50

Téma: ako si zohrievate ruky ked pridete z chladu ku gitare a prsty mate stuhnute?

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Re: ako si zohrievate ruky ked pridete z chladu ku gitare a prsty mate stuhnute?

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Ako sa zdá, budeme riešiť mrazy -15°C aj keď nám už jar klope na dvere.
    ...mozno, ze sa chlapci chystaju odohrat koncert na Aljaske v mestecku Barrow ;-)
    http://geomag.usgs.gov/observatories/barrow/barrow2.jpg
    Tiez nepodcenujem zimu, horucavy ani prievan.

Členom od
    Feb 2008
    Level
    25
    Sila Reputácie
    0

Red face Re: ako si zohrievate ruky ked pridete z chladu ku gitare a prsty mate stuhnute?

chvylu vydrz sak den je dlhy tych 5 min. ta nezabije a rozcvicuj si ich

Členom od
    Dec 2007
    Level
    51
    Sila Reputácie
    19

Re: ako si zohrievate ruky ked pridete z chladu ku gitare a prsty mate stuhnute?

dneska som zo seba normalne nevedel vydat Smoke On The Water, ake som mal v skusobni zmrznute prsty (my mame totiz zaujimavu skusobnu - je v nej vzdy aspon zo 5°C menej nez vonku - dokazane!!!).

Členom od
    Nov 2006
    Level
    50
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Pettear Zobraz Príspevok
    dneska som zo seba normalne nevedel vydat Smoke On The Water, ake som mal v skusobni zmrznute prsty (my mame totiz zaujimavu skusobnu - je v nej vzdy aspon zo 5°C menej nez vonku - dokazane!!!).
    Hmm to ma vasa skusobna rovnake vlastnosti ako bratislavska MHD (teda v zime, co by som dal zato v lete)

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    20

Talking Re: ako si zohrievate ruky ked pridete z chladu ku gitare a prsty mate stuhnute?

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubog Zobraz Príspevok
    Hmm to ma vasa skusobna rovnake vlastnosti ako bratislavska MHD (teda v zime, co by som dal zato v lete)
    No my si v skusobni kurime malou pieckou na ktorej je vyhnuta ta platna cize ide z nej dost casto dym a my sa dusime, ale aspon ze je priblizne o hodinku teplo

Guitar is my drug!

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    16

to my mame vykurovanu skusobnu normalnymi radiatormi, a mali sme tam celu zimu teplo na kratke rukavy a kedze tie radiatory su stare, tak sa to neda regulovat, a preto vzdy prideme do krasne vyhriatej skusobne
    Možno, že ja sa mýlim a Ty to myslíš správne. A spolocným úsilím sa môžeme priblížit k pravde.
    Karl Popper (anglický filozof)

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubix Zobraz Príspevok
    to my mame vykurovanu skusobnu normalnymi radiatormi, a mali sme tam celu zimu teplo na kratke rukavy a kedze tie radiatory su stare, tak sa to neda regulovat, a preto vzdy prideme do krasne vyhriatej skusobne
    Ooo aky luxus .Tak ma napadlo co keby sme zalozili temu "Ako si vykurujete skusobnu?"

Guitar is my drug!

Členom od
    Dec 2007
    Level
    51
    Sila Reputácie
    19

mam este kdesi zahrabany elektricky radiator, ale taky ten väcsi, proste so sleha vykonom.

velmi vazne rozmyslam, ze ho oprasim.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    51
    Sila Reputácie
    19

my ale mame troska problem, nasa skusobna su vlastne dve velke samostatne izby s "open air hole" (ziadna zarubna ci nebodaj panty alebo dokonca dvere).

vykurit daco take velke radiatorom - to asi nepojde.

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    21

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Pettear Zobraz Príspevok
    my ale mame troska problem, nasa skusobna su vlastne dve velke samostatne izby s "open air hole" (ziadna zarubna ci nebodaj panty alebo dokonca dvere).

vykurit daco take velke radiatorom - to asi nepojde.
    zamurujte to, jednu miestnost si nechajte a tu druhu dajte na prenajom a potom do tej ktoru si nechate dajte radiator a mate po probleme

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky