+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 29

Téma: baterka

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

baterka

nedavno jsem musel menit baterku co mam v kytare (myslim ze je na snimace ). ta co jsem mel primo v kytare kdyz jsem ji koupil, mi vydrzela asi ctvrt roku.. potom jsem zkousel ruzne, ale vsechny vydrzely tak dva mesice.. jakou baterku si do kytary koupit? alkalickou??

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    23

Re: baterka

no s tymto mam podobne skusenosti... baterky co si kupis aj s gitarami alebo ladickami alebo efektmi ti vydrzia ovela viac ako bezne.... ale je samozrejme rozdiel ked kupujes nejake Sanyo za 32 Sk a ked kupis nejaku za 200 Sk.

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

no prave.. naposledy jsem mel nejakou alkalickou za 60 kc a ta mi vydrzela jenom mesic a to jsem ani moc nehral na kytaru protoze jsem ji mel porad zakazanou.. a ted jsem si koupil nejakou baterku za 25 kc bo nemam penize jeste jsem uvazoval ze bych si koupil nabijecku a nabijeci baterku, jenze to taky neni zrovna nejlevnejsi..

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    17

a co skusit baterky priamo urcene do gitary alebo efektu?? ale netusim kde by sa dali zohnat a asi budu aj drahe
    Možno, že ja sa mýlim a Ty to myslíš správne. A spolocným úsilím sa môžeme priblížit k pravde.
    Karl Popper (anglický filozof)

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

...povodna vydrzala 3 mesiace.. ostatne 2 mesiace... nechcem byt nejaky puntickar..ale nie je to uz jedno? pochopil som skor ze jedna 3 mesiace a ine 3 tyzdne ..ale takto to je podla mna ok
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Sep 2006
    Level
    81
    Sila Reputácie
    22

Mala poznamka - baterku je dobre po dohrani na gitare vybrat von, aby sa ti v gitke nevybijala. Pokial tak robis, nic som nepovedal

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    23

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) jakoubek13 Zobraz Príspevok
    jeste jsem uvazoval ze bych si koupil nabijecku a nabijeci baterku, jenze to taky neni zrovna nejlevnejsi..
    no nabijacia 9V baterka ta vyjde na nejakych 250 Sk.... ale urobis tak aspon nieco pre zivotne prostredie (uz ma nebavilo furt sa po mesiaci skladovat doma 15 bateriek)...

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

suhlas.. pouzivam nabijatelne, prvotna investicia je sice vacsia ale... sup do nabijacky a ako nove..
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

no jo.. ale ani nabijeci baterka nevydrzi na cely zivot

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Nazdar. Pozor na baterie! Kup si alkalicku- lacne, standartne riesenie, alebo este lepsie, dobijaciu bateriu- lahko ju dobijes aj okolo 1000 krat, ostatne-tie najlacnejsie baterie maju kratku zivotnost a casto pustaju agresivne chemicke latky.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky