+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 3 PrváPrvá 1 2 3 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 22

Téma: Prečo ma stále odhlasuje???

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    16

Re: Prečo ma stále odhlasuje???

mimochodom, cookies tiez maszem raz do dna a nic?!

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    no ty lamka www.hojko.com tam sa regni..mas to za minutku ..daj si ulozit heslo, automaticke prihlasenie.. vypni okno..zapni ho..skus ci ta zase prihlasilo..ak ano ..vypni a zapni komp (predpokladam ze si nevies restartovat net) ..skus ci ta prihlasi a vies na com si
    no som sa tam regol, vypol som, a znova som zapol stranku... a hľa... bol som prihlásený a tu na gitarista.sk sa stále musím prihlasovať, tak ja neviem *UNKNOWN*

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: Prečo ma stále odhlasuje???

Hm...je tam taký malý štvorček pri prihlasovaní, na ktorý keď klikneš, objaví sa "fajka" a volíš ...tak...či tak.

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    27

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) bizzare Zobraz Príspevok
    Zdravím. Mám taký problém, doteraz aj keď som vypol PC a všetko a pri nasledovnom zapnutí stránky gitarista.sk a fóra som bol hneď prihlásený akokeby som ani nevypol. A asi pred 3 dňami sa mi stalo, že vždy keď som chcel zapnúť fórum, tak som bol odhlásený. Napríklad aj keď 10 minút mám zapnutú stránku a nič nerobím, tak ma hneď odhlási. Neviete, prosím Vás čím to je?? Ako nie je to závažný problém, ale už som si navykol, že som hneď "online" a dosť ma to s*** furt sa prihlasovať. Ďakujem.
    Postupnosť krokov:
    1. V závislosti od prehliadača, ktorý používaš, vymaž všetky privátne dáta.
    2. V nastaveniach skontroluj, či máš povolené cookies.
    3. Následne sa logni na fórum a skús, či pomohlo...
    4. Ak vyššie uvedené kroky nepomôžu, napíš typ a verziu prehliadača, ktoré používaš.
    5. Ak nevieš, ako sa robí krok 1 a 2, napíš verziu prehliadača, napíšem Ti presný postup. (internet explorer 6 alebo 7, firefox, opera, iný...)
    Last edited by laco; 25.02.2008 at 09:09.

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco Zobraz Príspevok
    Postupnosť krokov:
    1. V závislosti od prehliadača, ktorý používaš, vymaž všetky privátne dáta.
    2. V nastaveniach skontroluj, či máš povolené cookies.
    3. Následne sa logni na fórum a skús, či pomohlo...
    4. Ak vyššie uvedené kroky nepomôžu, napíš typ a verziu prehliadača, ktoré používaš.
    5. Ak nevieš, ako sa robí krok 1 a 2, napíš verziu prehliadača, napíšem Ti presný postup. (internet explorer 6 alebo 7, firefox, opera, iný...)
    no takže, našiel som si cookies a tam som našiel, že BLOKOVAŤ VŠETKY OKNA, OTEVÍRAT VŠECHNA atď.. Mal som zvolené BLOKOVAŤ NEVYŽIADANÉ. Zmenil som to na OTVÁRAŤ VŠETKY, vypol som a zapol fórum a bol som prihlásený , lenže doteraz som mal na BLOKOVAŤ NEVYŽÁDANÁ a nemal som s tým problém..... len aby som tak nechytil spam, alebo vírus

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

Je to tým, že keď vypnem Operu, tak akokeby som stratil všetky informácie. Lebo "tá vec" si so mno robí čo sa jej zachce. napr. teraz ma zase neprihlásilo, ale pri opätovnom prihlásení som už bol "čírou záhadou" prihlásený...

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    27

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) bizzare Zobraz Príspevok
    Je to tým, že keď vypnem Operu, tak akokeby som stratil všetky informácie. Lebo "tá vec" si so mno robí čo sa jej zachce. napr. teraz ma zase neprihlásilo, ale pri opätovnom prihlásení som už bol "čírou záhadou" prihlásený...
    Zaujímavé, pokiaľ viem pop-up na tomto fóre nepoužívame. Ale ak sa nemýlim, Opera svojho času mala problémy s korektným spracovaním Ajaxu, na ktorom je toto fórum postavené... No tieto problémy mali byť odstránené vo verzii 9+. (Info bez záruky, ale v mojej Opere všetko funguje poriadku. A to mám blokovanie popup zapnuté.) Skontroluj si verziu Opery. A potom ostane už len možnosť hrať sa s nastaveniami (alebo zmeniť prehliadač)

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    15

Zdravim Bizzare.
    Skus spravit s Operou este nasledovne:
    Klik na NASTROJE, klik na NASTAVENIE, klik na POKROCILE, klik na COOKIES, "zaskrtni" -Prijmat iba cookies z navstiveneho miesta, a "odskrtni,zrus zaskrutnutie" -Pri ukonceni Opery zmazat nove cookies. Potvrd nastavenie tacitkom OK... teraz vypni a zapni Operu, prihlas sa sem na forum nechaj "zaskrtnute" pamatat si heslo...hadam Ti to uz pojde.
    Ak budes mat pretrvavajuce problemy skus prehliadac Mozilla-Firefox, mimochodom je to momentalne svetova 1.
    Proti virusom si nainstaluj antivirusovy program.
    Proti inej PC "havedi" napriklad Spyware si stiahni anitspyware program.
    A este si zapni, alebo ak ho nemas nainstaluj si aj Firewall proti "utokom" z vonku.
    ...a pozor na xxx stranky ;-)
    Maj sa.

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) M.a.j.o. Zobraz Príspevok
    Zdravim Bizzare.
    Skus spravit s Operou este nasledovne:
    Klik na NASTROJE, klik na NASTAVENIE, klik na POKROCILE, klik na COOKIES, "zaskrtni" -Prijmat iba cookies z navstiveneho miesta, a "odskrtni,zrus zaskrutnutie" -Pri ukonceni Opery zmazat nove cookies. Potvrd nastavenie tacitkom OK... teraz vypni a zapni Operu, prihlas sa sem na forum nechaj "zaskrtnute" pamatat si heslo...hadam Ti to uz pojde.
    Ak budes mat pretrvavajuce problemy skus prehliadac Mozilla-Firefox, mimochodom je to momentalne svetova 1.
    Proti virusom si nainstaluj antivirusovy program.
    Proti inej PC "havedi" napriklad Spyware si stiahni anitspyware program.
    A este si zapni, alebo ak ho nemas nainstaluj si aj Firewall proti "utokom" z vonku.
    ...a pozor na xxx stranky ;-)
    Maj sa.
    zdravím, urobil som to, čo si mi "nakázal". Stále to isté *UNKNOWN*. Asi zmením prehliadač Antivírus mám, Firewall takisto, a antispyware tiež . A tie xXx stránky - čo si to o mne myslíš . Každopádne Ďakujem....

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

mám super správu.......už mi to nerobí.... zrazu z ničoho nič som prihlásený.....ale nie z ničoho nič, dal som PC do opravy, preinštaloval mi zvukovku, tlačiareň, nahodil nové programy a tak.. a prídem domov, zapnem PC a úžas ......... a hlavne, že mi už konečne ide zvuk...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky