+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 18 z 18

Téma: znalci radte

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Re: znalci radte

Aj mne byvalo v suvislosti s gitarou do smiechu. Normalne som vybuchoval do vnutorneho smiechoveho amoku. Nie sem-tam ale vzdy, na hodinach so Simonom. Presne 24x to bolo. Bohuzial, vzdy z vlastnej bezmocnosti a tuposti, pretoze kazdy raz mi ukazal nieco nove, co ma totalne odrovnalo a co pre mna predstavovalo nieco neprekonatelne. Po 6/7-tej lekcii som pochopil, ze v mojom pripade sa takto budem musiet lamat od smiechu este asi hodny kus zivota. Aspon sa nasmejem...

Členom od
    Jan 2008
    Level
    35
    Sila Reputácie
    14

ahojte,hram uz zopar rokov,zazil som koncerty pred mensim ale aj mnohopocetnejsim publikom a co sa tremy tyka mam ju pred kazdym hranim pred publikom, nastastie trema trva uz len chvilku a chybicky sa stale pritrafia takze o humorne situacie nieje nudza, ale pokial to vsetko beriete z humorom neutrpite ziadnu ujmu na zdraví...treba len hrat co najviac... a smiech prejde...

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    41

Thumbs up Re: znalci radte

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    Aj mne byvalo v suvislosti s gitarou do smiechu. Normalne som vybuchoval do vnutorneho smiechoveho amoku. Nie sem-tam ale vzdy, na hodinach so Simonom. Presne 24x to bolo. Bohuzial, vzdy z vlastnej bezmocnosti a tuposti, pretoze kazdy raz mi ukazal nieco nove, co ma totalne odrovnalo a co pre mna predstavovalo nieco neprekonatelne. Po 6/7-tej lekcii som pochopil, ze v mojom pripade sa takto budem musiet lamat od smiechu este asi hodny kus zivota. Aspon sa nasmejem...
    Trufam si podotknut, ze kazdu neprekonatelnu barieru Mr. Marowak do najblizsej hodiny zdolal a ja som musel vymyslat nove neprekonatelne bariery. A podla vysledkov sutaze Gitarista roka sudim, ze to podstatne z muziky sa nam spolocne vyskrabat uz podarilo. Zvysok uz su detaily, ktore sa budu postupne nabalovat. (Vacsinou nevedome.)

Členom od
    Feb 2006
    Level
    39
    Sila Reputácie
    16

Talking Re: znalci radte

no chlapci dakujem vam vsetkym za teple slova ;D. ono aby som upresnil celu vec. som nabruseny na seba a cele to moje tempo akym postupujem. keby som byval pri blave, uz som davno nahlaseny v akademii.. a s tym ze som perfekcionista vela nenarobim, ja asi spokojny so sebou nebudem ;D. ono na jednej strane je to dobre, ale myslilm ze ma to aj pekne obmedzuje prave v tom ze by som sa nejako viac prezentoval. ale na lekciach by som sa pobavil tiez, to zas nevidim problem. iba pri ludoch co nevedia co to obnasa nieco sa naucit.. no ale 30-50% vykonu na podiu je teda malo (ale bude to realne cislo-aspon podla seba co sudim). ale mate pravdu, hudba ma byt pre zabavu takze uz sa tym nejdem viac zaoberat a hor sa do cvicenia! ;DD

Členom od
    May 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    33

Pozri kamarat moj,

tymto prešla asi veľká väčšina z nas... od snahy začať hrať, cez úškľabky spolužiakov, či niekoho iného, ktorý sa do tvojej gitary a muziky aj tak prd rozumel... až po hranie pred kamarátmi a vysporiadaním sa s trémou a rozklepanými, zapotenymi rukami...

poviem ti, že trémy som sa dodnes nezbavil a ruky sa mi klepu pri každom verejnom hraní, hoc aj pre troch ludi... vzdy mam fobiu, ci nieco nepomrvim, a hlavne ak s niekym s kym jamujem, ci mu nepokazim jeho vystupenie...
    tremu mam ci uz pri klubovom hrani, alebo na velkom podiu az po male komorne stretnutia, vid. jam v akademii... neboj, si uplne normalny... ja sa pri hrani klepem ako ratlík
    anonymus

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Simon Zobraz Príspevok
    Trufam si podotknut, ze kazdu neprekonatelnu barieru Mr. Marowak do najblizsej hodiny zdolal a ja som musel vymyslat nove neprekonatelne bariery. A podla vysledkov sutaze Gitarista roka sudim, ze to podstatne z muziky sa nam spolocne vyskrabat uz podarilo. Zvysok uz su detaily, ktore sa budu postupne nabalovat. (Vacsinou nevedome.)
    Dakujem, no mne sa to tak zatial nezda...

Členom od
    May 2008
    Level
    45
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) VladoKN Zobraz Príspevok
    Pozri kamarat moj,

tymto prešla asi veľká väčšina z nas... od snahy začať hrať, cez úškľabky spolužiakov, či niekoho iného, ktorý sa do tvojej gitary a muziky aj tak prd rozumel... až po hranie pred kamarátmi a vysporiadaním sa s trémou a rozklepanými, zapotenymi rukami...

poviem ti, že trémy som sa dodnes nezbavil a ruky sa mi klepu pri každom verejnom hraní, hoc aj pre troch ludi... vzdy mam fobiu, ci nieco nepomrvim, a hlavne ak s niekym s kym jamujem, ci mu nepokazim jeho vystupenie...
    tremu mam ci uz pri klubovom hrani, alebo na velkom podiu az po male komorne stretnutia, vid. jam v akademii... neboj, si uplne normalny... ja sa pri hrani klepem ako ratlík
    ti povim podobne som natom :P ..teda zatial mám iba pár verejných vystupiek,
    ale tie výsmechy spolužiakov už prestali lebo sme v triede štyria gitaristi. šak stredná. základka tam sa každý vysmieval , potom človek stratí chuť do hrania a ani som nemal ským hrávať

Členom od
    May 2008
    Level
    45
    Sila Reputácie
    14

podla mna furt sa len stresovať nevedie k ničomu, ja už som si zvykol, bál som sa aj spievať a teras spievam takže s chuťoudo hrania a spevu a hlavne sa nebáť, aj ked je normaál kde máš vystupko že máš trému a nervy aby si niečo nepokazil , ale pokial dokážeš hrať pred 10 ludmi tak je to jedno či na teba pozerá celý svet alebo , celá sála

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky