+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 1 z 1

Téma: Wanted:: Huslista

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

Lightbulb Wanted:: Huslista

Ahojte vsetci,zdravim vedenie akademie, webmastrov, tych ktorych poznam a aj tych ktorych nie :-D .Dlho som tu nebol,nemam uz vobec prehlad co sa tu deje,co ma mrzi.mali by ste spravit elektronicke noviny :-) ale to uz je povedla temy.nie ido o toto:
    Robievam si raz za cas nahravky toho co zlozim a ako som to tak pocuval tak mi napadlo ze by sa tam hodili husle.Takze by som poprosil dobrych cloviecikov ktory by mozno mali zaujem mi pomoct.Nemusi to byt extravagantne ani genialne pretoze ani to moje neni.spravime to nasledovneokial mate niake mini nahravky hocicoho(vlastne alebo niekoho napodobnujete)a mate to uploadnute tak sem s timi odkazmi,ak nie dohodneme sa cez mail alebo tak niako.Hodim potom niaku nahravocku, ak vam tam nebudu pasovat husle tak nevadi dame trebars buchanie na kukanadobe :-D /ale nie(teda hadam)/
    Za vase odpovede vopred dakujem

-----------Pavista-------------
    Last edited by Pavuk; 20.08.2008 at 16:10.
    ------------------------
    Áno, priznávam si to, som sklerotik!Ale nevadí mi to, pretože sa každý deň možem radovať s toho že som vymyslel niečo nové i keď som na to prišiel už včera....

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky