+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 6 PrváPrvá 1 2 3 4 5 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 55

Téma: Talent, vek a ego

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

Re: Talent, vek a ego

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Bachez Zobraz Príspevok
    Nj, ego takychto odbornikov je ako kaktus. Staci aj ta najmizernejsia poda a par smutnych kvapiek vody, ale vyrasi to paradne a picha na vsetky strany
    to je dobre..to som este nepocul
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    42

Talking Re: Talent, vek a ego

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) 0liver Zobraz Príspevok
    No od tohto okamihu stúpne namyslenosť kapely na určitú úroveň. Už nie sú nikto, ako tí, ktorí hrajú o garáž hneď vedľa. Už sú tí, ktorí mali koncert, sú niečo viac a aj keby ste sa akokoľvek snažili, nepresvedčíte ich, že ich hudba spadá akurát tak do čiernych vôd onoho (pod)priemeru.
    Neviem, či Ťa poteším, ale ak sa na Slovensku vyšplháš kdesi vysoko (Ak nepočítam popovú špičku.), tak sa dostaneš do spoločnosti, kde sa všetci poznajú, chodia do jednej krčmy, všetci si navzájom chvália svoje vlastné hudobné počiny a potom nadránom všetci odídu domov a ráno nastúpia niekde do svojej pravidelnej roboty.

Paradoxným záverom toho všetkého je, že keď sa staneš niekým pre zopár tisíc fanúšikov v tejto krajine, najlepšie sa cítiš medzi ľuďmi, kde si stále ten nikto. (Lebo oni vedia, ako to v tomto ŠOUBIZNISE u nás naozaj chodí.)

Susedom z garáže ich pocit nafúkanosti kľudne dopraj. Presne na ňom si potom nabijú čumák a zostanú Tí, čo to s muzikou myslia naozaj vážne.

Prípadne im odkáž, že ak ich nepoznám osobne, tak naozaj ešte nič neznamenajú.

Členom od
    May 2010
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

0 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

***** kto kedy zacal a ako si z neho na vetvy.kazdy makal a cvicil jak drak a pokial to clovek nepochopi a nebude makat na sebe vo vsetkych hudobnych smeroch tak cau,nedved C G D a k ohnikutakze nefnukajte a zacnite cvicit A HLAVNE SI NEMYSLITE,ZE STE TAK DOBRI,ZE VY UCITELA NEPOTREBUJETE!!!
    Last edited by laco; 03.07.2012 at 23:47. Dôvod: príspevok obsahoval vulgarizmus

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Balzador Zobraz Príspevok
    jebat kto kedy zacal a ako si z neho na vetvy.kazdy makal a cvicil jak drak a pokial to clovek nepochopi a nebude makat na sebe vo vsetkych hudobnych smeroch tak cau,nedved C G D a k ohnikutakze nefnukajte a zacnite cvicit A HLAVNE SI NEMYSLITE,ZE STE TAK DOBRI,ZE VY UCITELA NEPOTREBUJETE!!!
    Bohužiaľ, stále sa stretávam s ľuďmi, ktorí toto nikdy nepochopia, pretože to ani nechcú počuť. Kývnuť nad nimi rukou, problém je, že ich je naozaj veľa.

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    20

Ešte raz, buď rád že takých ľudí je veľa, menej konkurencie pre ozaj schopných hudobníkov + môžeš ich aj ty ľahsie manipulovať aj vďaka nim sa môžeš presadiť jediné čo mňa na tom úpadku spoločnosti mrzí, že si neviem nájsť dobrých kamošov lebo koho stretnem ten má v hlave rošambo.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Mess Zobraz Príspevok
    Ešte raz, buď rád že takých ľudí je veľa, menej konkurencie pre ozaj schopných hudobníkov + môžeš ich aj ty ľahsie manipulovať aj vďaka nim sa môžeš presadiť jediné čo mňa na tom úpadku spoločnosti mrzí, že si neviem nájsť dobrých kamošov lebo koho stretnem ten má v hlave rošambo.
    Veď ale o tom ten príspevok je; dnes už je takmer nemožné založiť kapelu s ľuďmi, z ktorých budú všetci normálni. Schopní hudobníci si teda stále častejšie zakladajú sólo projekty a zariaďujú sólo koncerty. Otázne tiež je, kam zase odhliadnúc od nich povedie stále zvyšujúci sa počet (ne)hudobníkov a ich vygumovaných fanúšikov.
    Last edited by 0liver; 29.06.2012 at 15:43.

Členom od
    Nov 2009
    Level
    54
    Sila Reputácie
    13

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Balzador Zobraz Príspevok
    jebat kto kedy zacal a ako si z neho na vetvy.kazdy makal a cvicil jak drak a pokial to clovek nepochopi a nebude makat na sebe vo vsetkych hudobnych smeroch tak cau,nedved C G D a k ohnikutakze nefnukajte a zacnite cvicit A HLAVNE SI NEMYSLITE,ZE STE TAK DOBRI,ZE VY UCITELA NEPOTREBUJETE!!!
    Este by som dodal, ak na to niekto nema, teda talent, danosti a muzikalne citenie, moze sa aj posr..., nic z neho nebude. Ja som to pochopil uz niekedy v roku 72, ale hudbu mam rad, mam tri gitary a hram si pre seba a partiu dodnes. A podla vyjadreni z mojho okolia existuju aj horsi gitaristi, pchajuci sa na podia, bez kuska sebakritiky. Nuz kazdemu co jeho jest.

Členom od
    Feb 2011
    Level
    57
    Sila Reputácie
    12

3 z 3 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Ahojte sukmenovci. Nahodou som narazil na tuto aktualnu temu. Dovolim si poznamenat, ze vsetci nakazeni hudobnym virusom su viac menej egoisti. Kazdy vyhladava viac hudobne akcie, pocuva viacej neradiovej hudby viacej vrzuka na nejakom hudobnom pristroji, pripadne emuluje sakala pri mikrofone. To znamena, ze robi, co ho bavi co ho naplna a tym to presadzuje svojmu partnerovi, svojim kamaratom, ktori nie vzdy su tak zapaleni pre vec a idu radsej na pivo a ty chces cosi pocvicit. Alebo urves z rodinneho rozpoctu na nejaku carovnu krabicku. Priznam sa, ze interne rozlisujem medzi egoizmom a dilinizmom. Dilinizmus je o presadzovani svojej nehonecnej hudobnej dokonalosti, priam geniality. Egoizmus je nieco, co sa vyskytne na kazdej ceste za urcitym cielom. Viem, hranca je uzka a dalo by sa to rozbabrat do mnohych pivnych seansi. Myslim, ze zdravy egoizmus a cielavedomost nam dali dali velikanov. A co sa tyka veku, som stary pes, ale hudba ma bavi. No a co ked je mnoho lepsich. Rad si ich vypocujem a drzim im palce, ak ma ich hudba oslovi. A dilinovia, drzim sa hesla "Zrucaniny nechavame turistom".

Členom od
    Sep 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) sanok51 Zobraz Príspevok
    Este by som dodal, ak na to niekto nema, teda talent, danosti a muzikalne citenie, moze sa aj posr..., nic z neho nebude.
    Veľmi veľa múdrych ľudí povedalo niečo v zmysle: "Nič nie je nemožné."

Členom od
    May 2010
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Blecky Zobraz Príspevok
    Veľmi veľa múdrych ľudí povedalo niečo v zmysle: "Nič nie je nemožné."
    ak to myslis tak, ze vsetko sa da, tak si mimo. zial ak nemas ucho, aspon to 1 percento, na ktorom ale potom musis makat jak das, mozes sa aj roztrhat a nic takze zial toto pravidlo v hudbe neplati

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky