+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 9 z 9

Téma: Kombo

Členom od
    Feb 2008
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

Kombo

cavte......sorry za tento prispevok ale som student a na intraku sa nudim a hrozne by som chcel hrat na basu ale nemam tam kombo.....doma mam 90W a sa mi ho nechce vlacit....potrebujem slabsie.....10-30W ale neviem zohnat za cenu do 2000 SKK. neviete mi niekto pomoct po pripade predat???dik moc

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    27

Re: Kombo

http://www.muziker.sk/Default.aspx?c...201;vyr;100235

http://mshop.sk/index.php?target=cat...ategory_id=750

s kvalitou ti poradia urcite ostatni toto je len tak pre inspiraciu co som hned z fleku nasiel... skus pozerat este ine e-shopy
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    16

http://www.muziker.sk/Default.aspx?c...s=typ_t;050201

Ibanez IBZ10B - 2 259sk
    kombo, basgitarové: 10W, 4-pásm.eq., 1 x repro 6,5'

Behringer BT108 - 2 079sk
    kombo, basgitarové: ULTRABASS, Ultrakompaktný 2 kanálový 15-W basové kombo s technológiuo VTC (elektrónkový zvuk)

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    89

Exclamation Re: Kombo

Nebudem tu riesit znacky, ale odporucal by som podla moznosti trocha vacsie repro (aspon 10"), lebo 6,5" je prilis malicke. Zosik s 10 W vykonom moze byt.

Členom od
    Feb 2008
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

co hovorite na KUSTOM KBA 10X ????

http://www.kustom.com/product_detail...ctID=150&Tab=1

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    89

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) janky.bajky Zobraz Príspevok
    Je to samozrejme len a len na tebe. Ak Kustom, tak Kustom. Ale na tvojom mieste by som si postavil k tvojmu favoritovi aj KBA 30 a porovnal by som ich. Uvedom si ze ak chces mat cisty zvuk a vyuzivat (hoc aj pri cviceni) dynamiku pri hre, musis mat aj nejaku rezervu vo vykone. Nakoniec 30 W pre basu nie je mnoho a ten 10" CELESTION urobi vyborny zvuk. Myslim ze po tomto pokuse ti to bude cele absolutne jasne.

KBA 30X

The KBA 30X is a 30-watt combo amplifier for bass guitars and is suitable for wide range of uses, from rehearsals to the recording studio and more. It features a 10 -inch Celestion™ speaker, 4-Band Active EQ with EQ Notch control and lots of conveniences such as a built-in Limiter, a ¼-inch Line Level output, an external speaker jack and a CD/Tape input for jamming along with pre-recorded music.

The sealed-back cabinet itself is built to last, with a heavy vinyl covering, protective corners, and a metal speaker grill. Portable and practical, the KBA 30X is a rock solid performer that you can depend on.

Členom od
    Feb 2008
    Level
    33
    Sila Reputácie
    0

aka je znacka BELCAT? aku maju kvalitu komba?

Členom od
    Jul 2008
    Level
    33
    Sila Reputácie
    14

Ja hram na line6 low down spider 2 a je to dobrý mazec odporučam aspon pozriet....

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    89

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Dead.Guitar-ista Zobraz Príspevok
    Ja hram na line6 low down spider 2 a je to dobrý mazec odporučam aspon pozriet....
    Tu by sa zrejme patrilo povedat, ze vyrobky fi. LINE 6 su urcite technicky na urovni a su prespikovane novymi technologiami (to myslim vo vseobecnosti - nie tvoj konkretny kusok, ale aj on sem samozrejme patri).

Z toho vychadza ze zvuk tychto aparatov je nadmieru moderny a vyumelkovany pouzitou technikou. Preto "staromilci" obdivujuci stary dobry zvuk - tzv. VINTAGE urcite nebudu kupovat tieto pristroje.

Naopak mladi "experimentatori" v nich mozu najst dobre moznosti pre svoje chutky. Vzhladom na na svoju konstrukciu su urcene skor na modernejsie a tym padom aj na tvrdsie styly rocku, ale v ziadnom pripade u nich nehladajte nic vhodne napr. na BLUES , ale ani na JAZZ a podobne klasicke styly aj ked CLEAN zvuk je skutocne cisty.

Chyba mu vsak nieco zo skutocneho fendrackeho CLEAN zvuku. Nemozno LINE 6 prirovnavat ani ku MESA BOOGIE ani ku MARSHALL-u. Je to jednoducho LINE 6. Komu to vyhovuje, ten jednoducho nic neriesi.

Naviac tieto pristroje su plne digitalnych technolodii so simulaciami slavnych aparatov. Nikdy to vsak nebudu autenticke zvuky ale ich umele napodobeniny. Vratane simulacie pruzinoveho dozvuku.

Toto co som tu popisal neberte prosim ako kritiku tychto pristrojov, iba poukazanie na odlisnosti v porovnani s pristrojmi inych znaciek.
    Jednoducho treba respektovat ze tak ako jednym gitaristom nevyhovuju, tak druhym gitaristom budu vyhovovat. Rovnako ako u inych znaciek.
    Naviac robia sa v sirokom rozsahu vystupnych vykonov a v slusnom remeselnom prevedeni a dobdrych cenach.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky