+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 41

Téma: Faux pas pri ladeni Ibanezy a iny off-topic

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    16

Re: sranda :D

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Tak pardon pani, nemal som v umysle nikoho urazat, iba mi pripadalo usmevne to ako sa meni doba. Kedysi sa hovorilo: co cech to muzikant a v poslednych rokoch sa to zmenilo na - co cech to metalista. To ale nema nic spolocne s metalom a metalistami. Skor je to o -nastrocnych chalanoch, ktori sa citia metalistami svojim oblecenim a nizko zavesenou gitarou a pritom hraju jeden max. dva tony v zavratnom tempe za kyvania hlavou, pricom sa tvaria ako super gitaristi. Nie je v tom vsak nic osobne.
    este to nakoniec zavrsia tym ze sa nahraju na mobil a daju to na youtube ako to video "ine kafe cover" pred nedavnom, krasny priklad, naramky, retaze, gitara pod gule, proste image, a potom zacne hrat a normalny clovek si pomysli kde ma ten chlapec svoje usi alebo co v nich asi tak ma.

priklad na novu reklamu: Image je nanic, pocuvaj svoju hru
    Last edited by PetoXYZ; 26.01.2009 at 22:13.

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) PetoXYZ Zobraz Príspevok
    este to nakoniec zavrsia tym ze sa nahraju na mobil a daju to na youtube ako to video "ine kafe cover" pred nedavnom, krasny priklad, naramky, retaze, gitara pod gule, proste image, a potom zacne hrat a normalny clovek si pomysli kde ma ten chlapec svoje usi alebo co v nich asi tak ma.

priklad na novu reklamu: Image je nanic, pocuvaj svoju hru
    tomu chalanovi som na youtube napisal subscribe...na druhy den tam to video uz nebolo
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Dec 2005
    Level
    44
    Sila Reputácie
    17

Asi tlmice, alebo nas**ne ako vravi isty pan Melisko
    -Epiphone SG G400 Gothic
    -Gibson 496R+500T pickups
    -Electro-Harmonox Metal Muff
    -Behringer Equalizer EQ700
    -Dunlop Cry Baby Wah GCB-95/Bass Wah
    -Fender Frontman 15G
    -Line6 Spider III 75
    -Electro-Harmonix Octaver Multiplexer

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    22

na margo Košickej Mady poviem iba toľko, že tam už nechodím, odkedy ma jeden predavač urazil... a keď som si teraz prečítal že dal takú gitaru do rúk 15ročnému... tak môj názor na Madu sa len utvrdil

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Bachez Zobraz Príspevok
    tomu chalanovi som na youtube napisal subscribe...na druhy den tam to video uz nebolo
    tiez som mu napisal ale zmazal to

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    na margo Košickej Mady poviem iba toľko, že tam už nechodím, odkedy ma jeden predavač urazil... a keď som si teraz prečítal že dal takú gitaru do rúk 15ročnému... tak môj názor na Madu sa len utvrdil
    ...aj ja mozem potvrdit ze predavaci v made su magori..ked som si tam kupoval kombo sa ku mne spravali jak hovnu, sorry za vyraz ale je to tak... neviem naco tam daktorí robia ked ich tá práca očividne nebaví...
    " Sedeli vrabce na zábradlí, sedeli až kým neprechladli."

Členom od
    Mar 2008
    Level
    24
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    tiez mozem potvrdit ze mada v kosiciach je o nicom hlavne ochota predavacov..ked nieco potrebujes horko tazko ti to ukaze alebo poradi

Členom od
    Oct 2008
    Level
    23
    Sila Reputácie
    13

Ja sa tiez pridavam k nespokojnym zakaznikom mady... pri mne sa zase jeden spraval ako majster sveta .. uznavam ze vie toho o hudbe a gitare mnohokrat viac ale predsa som zakaznik ....

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

zas aby sme neboli taki jednostranni, aj predavaci to maju obcas tazke...mi pripomina, jak som sa nenidavno bavil so znamym, predavacom v miestnych hudobninach a stazoval sa mi na pripad, ked sa nim dosel asi 15rocny chalan s otazkou, ci nema ,,cervene trsatko 0.50". Reku ,,ne, ale mam modre 0.50, sede a zlte 0.46 a cervene 0.58, vyber si". Nato sa chalan zatvaril velmi urazene a zacal nahlas bezokolkov hundrat, ,,preco nemaju cervene trsatko 0.50" ...su zakaznici, ktorym sa jednoducho nezavdacite znamy rozpravanie zakoncil vetou ,,ty kokos, nevedel sem, ci mu tam mam na miste pridrbat, alebo co"
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: sranda :D

Bohuzial musim vam dat za pravdu. Par krat som bol v kosickej Made a vobec ma nepresvedcili. Lepsie je na tom ich bratislavska predajna. To ale nie je o firme ale o konkretnych ludoch. Naviac mam trocha tazke srdce aj na majitelov tejto firmy, lebo v Prahe sme dohodli spolupracu a dostali gitary za velmi slusnu cenu, ale v KE ich predavali strasne predrazene. To ale vobec nebolo pekne ze takto vytahovali z vrecak mladych gitaristov mnoho penazi. Treba ale povedat ze aj spolupraca preto rychlo skoncila. Nechcem sa ale tymto znizit ku ziadnym invektivam.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky