+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 5 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 41

Téma: Faux pas pri ladeni Ibanezy a iny off-topic

Členom od
    Apr 2008
    Level
    32
    Sila Reputácie
    15

Re: sranda :D

v nitranskom marrise je zas manik kery ked si date zpojit gitaru a hrate 5 minut s troma kamosmi okolo seba dojde ze "chalani ale toto neni skusobna"
    Cort HBS-II - Hiram Bullock Signature Model
    Vox Pathfinder 10w
    Jumbo SX

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) peacemaker Zobraz Príspevok
    v nitranskom marrise je zas manik kery ked si date zpojit gitaru a hrate 5 minut s troma kamosmi okolo seba dojde ze "chalani ale toto neni skusobna"
    Tak ja si dovolim tvrdit ze ma pravdu ale nevidim do zakulisia
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Jan 2006
    Level
    56
    Sila Reputácie
    29

No tak aj ja sa pripajam k nespokojnim nezakaznikom Mady. Kolkokrat som chcel nieco kupit, vzdy ma sfukli. Proste totalny nezaujem. A to som narovinu povedal ze proste idem nieco kupit a ze to potrebujem co najskor (najprv gitu a potom kombo) a im to bolo taaaaakto srdecne jedno. Ale na druhu stranu musim napisat, ze jeden predavac - kucerave,dlhe,cierne vlasy (gitarista od Brana Mojseja) by predal este aj vlstne spodky a to vsetko s usmevom a nejakym hudobnym odporucanim.
    Skoda len, ze on ma obsluhoval zatial len raz. . . .

Členom od
    Jul 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    19

sranda :D

kebyze su ti predavaci majitelia a nie "len" predavaci tak by sa spravali asi kus inak, asi kusslusnejsie a rozumnejsie
    neviem kde to je ten obchod - pisete, ze v kosiciach? ked budem v kosicoch tak tam zajdem
    Cort X-11
    Nashville NW-20CSB
    Fender Frontman 65R
    Marshall MG15
    Johnson Distortion DEQ2
    Dowina GT-007
    ...som zistil, že tu nič zmysluplne nepíšem...

Členom od
    Oct 2008
    Level
    23
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Piter Zobraz Príspevok
    kebyze su ti predavaci majitelia a nie "len" predavaci tak by sa spravali asi kus inak, asi kusslusnejsie a rozumnejsie
    neviem kde to je ten obchod - pisete, ze v kosiciach? ked budem v kosicoch tak tam zajdem
    Jj v KE to je. Hned na hlavnej pri Hiltone... mohli by s tym uz neico spravit... Vsetk oej tam ovela drahsie ako internetova predajna... cudujem sa ze to vobec este funguje pri takomto pristupe....

Aaaa vrtak ja tiez poznam jedneho takeho lenze on nieje z Mady... Ma obchod pri tescu vedla Poziarnika... Malicky utulny obchodik s fendrami a milion krat ochotnejsi nez Madaci.... Ked som tam skusal gitaru tak som mnou kecal v pohode aj s kamosom.. Gitaru sme skusali polhodinu a jedine co nato povedal bolo len nech to trochu stlmime Moj oblubeny obchod, len uz ma dlhsiu dobu zavrete podla mojho infa...

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) peacemaker Zobraz Príspevok
    Je to take osemtne. Vies, ked dojdu nejaki junaci, evidentne sa nehodlajuci nakupovat a vezmu si gibson za 60, zapoja to do mesa booginy za 100, hoc maju v penazenke sotva na dve pivka, ziadnemu predavacovi to neurobi radost, musis chapat
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Bachez Zobraz Príspevok
    Je to take osemtne. Vies, ked dojdu nejaki junaci, evidentne sa nehodlajuci nakupovat a vezmu si gibson za 60, zapoja to do mesa booginy za 100, hoc maju v penazenke sotva na dve pivka, ziadnemu predavacovi to neurobi radost, musis chapat
    tak to hej.. zase musime uznať že sa v hudobninách predávajú nové gitary ktoré sa majú predávať nové a nie také, na ktorých hralo celé mesto... ale pokiaľ má niekto relatívny záujem o niečo tak by to tak malo vyzerať aj na druhej strane... aby som zase nebol proti tej made tak napr. vo Zvolene to bolo v poho.. prišiel som, vyskúšal som, kúpil som a odišiel.. ale KE - prišiel som, odišiel som

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    tak to hej.. zase musime uznať že sa v hudobninách predávajú nové gitary ktoré sa majú predávať nové a nie také, na ktorých hralo celé mesto... ale pokiaľ má niekto relatívny záujem o niečo tak by to tak malo vyzerať aj na druhej strane... aby som zase nebol proti tej made tak napr. vo Zvolene to bolo v poho.. prišiel som, vyskúšal som, kúpil som a odišiel.. ale KE - prišiel som, odišiel som
    jasne no. v kosickej made som bol raz, aspon myslim, ze to bola mada...skusal som petrucciho, nemal som problemy...musia vediet skusenejsi, jak to tam bezi...
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    tiez sa zastanem mady, v KE je to asi o niecom inom, ale vo zvolenskej som bol kukat kombo, najprv ho nemali na sklade ale chlapik kvoli mne presnoril cely sklad, nechal ma hrat na nom kym som nevyskusal vsetko co som chcel, este mi vsetko aj ukazal vysvetlil, cenu mi spravili uplne inu nez maju na e-shope, dali mi najnizsiu cenu podla inych shopov, u nich na webe stalo asi 3500 a na muzikery 2900 tak mi dali 2900 cenu lebo nikde inde nizsia cena nebola, potom som povedal ze dojdem ked budem mat auto a chlapik sa ponukol ze mi ho do BB aj dovezie... iny kraj - iny mrav

Členom od
    Nov 2007
    Level
    75
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) PetoXYZ Zobraz Príspevok
    tiez sa zastanem mady, v KE je to asi o niecom inom, ale vo zvolenskej som bol kukat kombo, najprv ho nemali na sklade ale chlapik kvoli mne presnoril cely sklad, nechal ma hrat na nom kym som nevyskusal vsetko co som chcel, este mi vsetko aj ukazal vysvetlil, cenu mi spravili uplne inu nez maju na e-shope, dali mi najnizsiu cenu podla inych shopov, u nich na webe stalo asi 3500 a na muzikery 2900 tak mi dali 2900 cenu lebo nikde inde nizsia cena nebola, potom som povedal ze dojdem ked budem mat auto a chlapik sa ponukol ze mi ho do BB aj dovezie... iny kraj - iny mrav
    No tak tomuto sa hovorí ukážkový predavač
    kiežby boli všetci taký ochotní a dobrí...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky