+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 5 1 2 3 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 41

Téma: Faux pas pri ladeni Ibanezy a iny off-topic

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    14

Smile Faux pas pri ladeni Ibanezy a iny off-topic

dnes sme sa super pobavili s kamošom v predajni mady v KE...náš bubeník si tam bol kupiť nejaku novu blanu a tak sme sa ja a este jeden kamos gitarista pozerali tam na gitarky, a prisli taký 15 rocny chlapci, a jeden si chcel vyskusat ibanezu jednu s floyd rose - om , tak mu ju predavac zapojil..a chalan si ju chcel naladit lenze problem tocil mechanikou ale struny sadajak neladili preco asi?...a chudák sa tam tak trápil...a predavaci sa sulali za pultom a ja s kamosom sme sa tiez usmievali no a pootm prisiel predavac nakoniec a usmoveom od ucha k uchu mu povedal ze co je za problém...nechcem byt hnusný, ved nikto z neba ucený nespadol, ale bolo to milé
    " Sedeli vrabce na zábradlí, sedeli až kým neprechladli."

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Re: sranda :D

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Casey19 Zobraz Príspevok
    dnes sme sa super pobavili s kamošom v predajni mady v KE...náš bubeník si tam bol kupiť nejaku novu blanu a tak sme sa ja a este jeden kamos gitarista pozerali tam na gitarky, a prisli taký 15 rocny chlapci, a jeden si chcel vyskusat ibanezu jednu s floyd rose - om , tak mu ju predavac zapojil..a chalan si ju chcel naladit lenze problem tocil mechanikou ale struny sadajak neladili preco asi?...a chudák sa tam tak trápil...a predavaci sa sulali za pultom a ja s kamosom sme sa tiez usmievali no a pootm prisiel predavac nakoniec a usmoveom od ucha k uchu mu povedal ze co je za problém...nechcem byt hnusný, ved nikto z neba ucený nespadol, ale bolo to milé
    myslim, ze keby tym ladil tak dlho, az by struny za zamkami popraskali, panov predavacov by smiech presiel ale tak stava sa, no vsetci sme nejak zacinali
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: sranda :D

Tak toto mi nieco pripomenulo. Na hudobnom veltrhu v Prahe kde som chodil peknych par rokov predvadzat gitary boli na dennom poriadku "tipci" ktori prev ako si cokolvek pozreli - uz vsetkym, co malo nejaky cudlik okamzite krutili. Cim mladsi, tym nervoznejsi a nedockavejsi kedy si sahnu na lepsi nastroj ci zosik. Potom ale nasledoval trapas - kostrbate tony trasucimi sa prstami a zosik "na plne gule". A aby som nezabudol este imidzove oblecenie - cierne (akoze inac) triko, gate, botasky a retaz na ruke, na krku a na gatiach tiez - hotovi metalisti. Iba muziky zalostne pramalo.

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    22

No Muziker...to suhlasim...takych vynikajucich image ludi poznam aj ja dost.A ked pride na lamanie chleba tak hraju jak bez prstov. ale baby na to letia...kedze chalanko ma image a je cely v ciernom a strasne sa do toho rozumie...asi tak o 3% viac ako tie jeho obdivovatelky...ale vravi sa ze aj pre takych ludi slnko svieti.A nam ostatnym to aspon pride trocha zabavne v tom nasom unahlenom zivote. A to s tym floydom...to som uz aj ja zazil je to vtipne...dokonca sa to podarilo mojmu znamemu ktory ladi vsetko akonahle to chyti do ruky...ale hra iba na akustikach. A bolo to srandovne no ale...kazdy z nas robi take veci na ktorich sa ty ludia co sa do toho rozumeju len usmeju a my o tom ani nevieme.No aspon je sranda.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Dec 2005
    Level
    44
    Sila Reputácie
    17

Ehm.. Je tu len par prispevkov a uz sa to zase zvrhlo. Musel som sa ozvat, nedalo mi to Ja neviem hrat tiez ale aspon si to priznam
    -Epiphone SG G400 Gothic
    -Gibson 496R+500T pickups
    -Electro-Harmonox Metal Muff
    -Behringer Equalizer EQ700
    -Dunlop Cry Baby Wah GCB-95/Bass Wah
    -Fender Frontman 15G
    -Line6 Spider III 75
    -Electro-Harmonix Octaver Multiplexer

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) osiris666 Zobraz Príspevok
    Ehm.. Je tu len par prispevkov a uz sa to zase zvrhlo. Musel som sa ozvat, nedalo mi to Ja neviem hrat tiez ale aspon si to priznam
    nj, tiez si myslim, ze vo svete hudby su aj horsie veci nez metalisti

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: sranda :D

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Bachez Zobraz Príspevok
    nj, tiez si myslim, ze vo svete hudby su aj horsie veci nez metalisti
    Tak pardon pani, nemal som v umysle nikoho urazat, iba mi pripadalo usmevne to ako sa meni doba. Kedysi sa hovorilo: co cech to muzikant a v poslednych rokoch sa to zmenilo na - co cech to metalista. To ale nema nic spolocne s metalom a metalistami. Skor je to o -nastrocnych chalanoch, ktori sa citia metalistami svojim oblecenim a nizko zavesenou gitarou a pritom hraju jeden max. dva tony v zavratnom tempe za kyvania hlavou, pricom sa tvaria ako super gitaristi. Nie je v tom vsak nic osobne.

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Tak pardon pani, nemal som v umysle nikoho urazat
    Z toho si nic nerob. Bachez ma zvlastne nutkanie zastavat sa kazdej skupiny ludi, na ktoru niekto skaredo ukaze
    ...a predavaci sa sulali za pultom...
    Tak tam by som rozhodne nakupovat nesiel. A vobec to nie je smiesne, ze sa predavac smial... Ale nato clovek vacsinou pride, az ked nieco od takeho predavaca potrebujes
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Dec 2005
    Level
    44
    Sila Reputácie
    17

Sak pohoda ja som to tak ako nebral ale to s tymi krpatimi metlacikmi je to zaujimave lebo u mas zasa vacsina nosi siroke gate, silrovku na bok a vravia si gangstovia (ano, presne tak, hip-hopanacikovia) ale o tych to tu nie je :P
    -Epiphone SG G400 Gothic
    -Gibson 496R+500T pickups
    -Electro-Harmonox Metal Muff
    -Behringer Equalizer EQ700
    -Dunlop Cry Baby Wah GCB-95/Bass Wah
    -Fender Frontman 15G
    -Line6 Spider III 75
    -Electro-Harmonix Octaver Multiplexer

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    32

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Tak pardon pani, nemal som v umysle nikoho urazat, iba mi pripadalo usmevne to ako sa meni doba. Kedysi sa hovorilo: co cech to muzikant a v poslednych rokoch sa to zmenilo na - co cech to metalista. To ale nema nic spolocne s metalom a metalistami. Skor je to o -nastrocnych chalanoch, ktori sa citia metalistami svojim oblecenim a nizko zavesenou gitarou a pritom hraju jeden max. dva tony v zavratnom tempe za kyvania hlavou, pricom sa tvaria ako super gitaristi. Nie je v tom vsak nic osobne.
    jasne, chapem, neboj sa aj ked, ako clovek studujuci v cechach musim poznamenat, ze aj tu doba napreduje a metalistov vystriedali pseudohippies, mladez s celym brnenim odznackov a priaznivci jamajskej kultury faktom ostava, ze hudba si vyzaduje troska ine usilie, ake pozorovat u tebou spominanych jedincov a ak toto usilie jednoducho niekto nevyvija, tak je jedno, ci ma na sebe 20 kilo zeleza, alebo oblek a kravatu

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky