Zobraz výsledky ankety: Co so 'starym' obsahom diskusii na fore ?

Hlasujúci
72. Nemôžeš hlasovať v tejto ankete
  • Ponechat cely obsah stareho fora a pokracovat v nom

12 16.67%
  • Zacat s novym, cistym obsahom a stary zostane samostatne na webe ako archiv

22 30.56%
  • Zacat s novym, cistym obsahom s tym, ze hodnotne prispevky budu spracovane do obsahu noveho webu

22 30.56%
  • V principe je mi to jedno, ale nebranim sa zmene

5 6.94%
  • Cely web moze zostat bez zmeny, splna svoju funkciu

11 15.28%
+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 11 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 110

Téma: Planovane zmeny na fore

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    42

Re: Planovane zmeny na fore

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) reeller_sk Zobraz Príspevok
    Taktiez by zlepsilo mnozstvo prispevkov prave pristup adminov. Lebo obcas tu mam taky pocit ako v diktature a nie v demokracii mozno to je iba moja mienka.
    A taktiez vyzdvihovanie par jedincov, ostatny aj keby potom mali dacco napisat nenapisu lebo si povedia naco sakra sa budem unuvat aj tak to nik neprecita lebo pride ten a ten a on o tom bude filozofovat na dvoch stranach a kazdy sa posere...
    A mozes byt konkretnejsi ? Inac ja nikoho nevyzdvihujem (naschval), ale zase priznajme si, ze prispevky niektorych ludi sa nedaju prehliadat a su daleko niekde inde, ako prispevky ostatnych (samozrejme aj vratane mojich napr.)
    Ten pristup adminov by ma zaujimal, kedze sa ma to asi tyka , mozno by som na sebe cosi vedel zmenit K lepsiemu, dufajme.
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Aug 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    18

pridam aj ja nazor, necital som vsetky podomnou tak sa mozno zopakujem s niekym, no moj napad by bol, spravit s tohoto fora to read-only s tym ze v novom fore by bol odkaz uplne na vrchu, s tym ze "najprv skuste hladat v starom fore, potom zalozte temu s problematikou"... za dalsie by som zo stalych clenov fora spravil moderatorou s moznostou presuvania tem, a spravil by som jednu skupinu napr. "Halda" a tam by skoncili temy typu "je lepsia ibanez alebo jackson? -ibanez, -aha ok dik"... takto by bolo zachovane stare forum, ludia by si v nom mohli hladat svoje problemy, mohli by sa pytat na nove a temy s neprinosnym obsahom, tj. vyriesena dilema medzi kupou nastroja by moderatory po case presuvali do tej "haldy", tym by sa na fore kopili len hodnotne temy a aj take problematiky kupy by boli bokom ale stale zachovane pre inych ludi s rovnakou otazkou... tot moj skromny nazor

Členom od
    Nov 2006
    Level
    50
    Sila Reputácie
    19

Ja už sem v podstate ani nechodím, nemám ani k ničomu čo povedať. Síce to tu prekuknem parkrat za deň ale nejak sa nieje ani k čomu vyjadrovať, také suché to tu je, takže mi to je v podstate jedno. Snáď sa to zlepší v budúcnosti .
    Zdar

Členom od
    Aug 2008
    Level
    49
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    Mne je to osobne jedno, ale ak si mám vybrať, tak ani jednu poriadne. Najlepšie by bolo: vyčistiť fórum od zbytočných príspevkov, ktoré nič nevyjadrujú a sú len "do počtu" a ponechať obsah. Tie teoretické a praktické dlhšie príspevky by ostali v podobe článkov.
    S týmto súhlasím aj ja...netreba robiť žiadne extra zmeny len to tu trocha prečistiť

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    42

Aby ste ma lepsie pochopili, skuste si pozriet stranku guitar.com . Nehovorim, ze to bude tak vyzerat, ale nejde tu iba o forum (aj ked v tejto ankete hej). Takze hodnotne prispevky z fora by sa dali pretvorit inac.

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubog Zobraz Príspevok
    Ja už sem v podstate ani nechodím, nemám ani k ničomu čo povedať. Síce to tu prekuknem parkrat za deň ale nejak sa nieje ani k čomu vyjadrovať, také suché to tu je, takže mi to je v podstate jedno. Snáď sa to zlepší v budúcnosti .
    Zdar
    tak asi ale s tým rozdielom že sa vyjadrím ak to považujem za nutné alebo vidím možnosť pomôcť... pravdupovediac je mi jedno čo sa stane budem tu chodiť tak či tak... fórum mi v začiatkoch dalo veľa a na základe počtu príspevkov čo mám to považujem za nutné sa tu sem tam ukázať
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    90

Exclamation Re: Planovane zmeny na fore

Odhliadnuc od roznych extremnych nazorov musi kazdy sudny clovek ktoremu zalezi na tomto fore (urcite budu suhlasit vsetci ktori sa podielaju na tom aby toto forum malo zaujimavy vzhlad a obsah aj pre nahodneho uzivatela) len suhlasit s tym co tu Fil nacrtol.
    Kazdopadne by prospelo zaviest vacsi poriadok do celeho tohto projektu s jednoduchym a prehladnym clenenim. Pripadne aj s moznostou zadania vyrazu pre vyhladanie rychleho riesenie problemov navstevnikov tohto fora. A to tak vsetkeho co sa tyka technickej stranky, ako aj teoretickej stranky ohľadom hrania na hudobne nastroje (rozne, lebo az cas ukaze kde vsade tlaci topanka dnesnych muzikantov). Samozrejme aj "filozofovanie" musi mat svoj priestor.
    Uvedeny priklad riesenia stranok Fil-om sa mi paci. Urcite by si nasli vsetky kategorie svojich priaznivcov. Prinos vidim v tom, ze by sa odbural chaotizmus, ktory sa podarilo zaviest do existujuceho fora (mozno aj menej raznym konanim adminov).
    Naopak, nepacia sa mi pristupy jednotlivcov typu - ja tu uz nechodim....je tu nuda... a podobne. Rad by som im polozil otazku: Co ste spravili vy osobne preto aby to tak nebolo? Veď hadam tito jedinci nechcu nikoho presviedcat ze sa im nechce pre inych nic urobit, pomoct zacinajucim (tych bude myslim vzdy dost), prispiet ku budovaniu dobrej myslienky.....ved su to nakoniec vase stranky a su tak aj vasim obrazom.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    65

Možno to tak už Fil zamýšľa (nepamätám si, čo mi spomínal), ale chcem, aby na budúcom fóre boli všetky odvetvia spoločné z hudbou. Rôzne nástroje - najlepšie všetky. Ľudia by medzi sebou komunikovali, prezentovali sa chatovali...

Ak to Filovi nevadí (no má smolu ), tak prezradím, že to bude taký Facebook/pokec/mkmb/a neviem, čo ešte kríženec. V najlepšom prípade by to mohlo preraziť aj do medzinárodnej spolupráce, zo začiatku aspoň sk/cz.

Tak isto, by tam mohla byť aj nová komunita hiphop, emo, rnb, folk,.... každý by si tam našiel to svoje. Slúžilo by to na zblíženie ľudí a na odstránenie problematiky medzi hudobnými žánrami. Ľudia sa tam budú hudobne vzdelávať, relaxovať, pomáhať si, zabávať sa. Čokoľvek sa bude dať.

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    42

Fajn, som rad, ze sa tu nasli aj pozitivne prispevky. Dokonca, "nenahnevajte sa" na mna, by som rad web priblizil aj ludom, ktory idu "klasickou" cestou a hraju aj na ine nastroje, ako su gitary a bicie v jazz&rocku. A aj muzikologom ! Proste ludom, ktory budu chut cimsi prispiet, aby sa ti ostatni mohli cosi muzikalne naucit.

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    33

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    Možno to tak už Fil zamýšľa (nepamätám si, čo mi spomínal), ale chcem, aby na budúcom fóre boli všetky odvetvia spoločné z hudbou. Rôzne nástroje - najlepšie všetky. Ľudia by medzi sebou komunikovali, prezentovali sa chatovali...

Ak to Filovi nevadí (no má smolu ), tak prezradím, že to bude taký Facebook/pokec/mkmb/a neviem, čo ešte kríženec. V najlepšom prípade by to mohlo preraziť aj do medzinárodnej spolupráce, zo začiatku aspoň sk/cz.

Tak isto, by tam mohla byť aj nová komunita hiphop, emo, rnb, folk,.... každý by si tam našiel to svoje. Slúžilo by to na zblíženie ľudí a na odstránenie problematiky medzi hudobnými žánrami. Ľudia sa tam budú hudobne vzdelávať, relaxovať, pomáhať si, zabávať sa. Čokoľvek sa bude dať.
    boze, uz len aby sme zalozili vydavatelstvo
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky