+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 47

Téma: Snimace

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Re: Snimace

Už sme ti písali, že tá lacnejšia bude lepšia, myslím, že to bola x-6 nie? a ja som ti odporučil SM s javorovým hmatníkom s tými bluebuckermi.

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    24

kup tu lacnejsiu, ostane ti 2000 dosetris este tolko a kupis 2 HB seymour duncan

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Prečo Seymour Duncan? Však sú aj neznačkové a dokonca lepšie snímače do 30€/kus

Schválne, prečo ťa napadli práve SD? Tie stoja od 80€/kus, čo som videl.

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    24

no lebo ma napadli tak je to jedna z najznamejsich znaciek asi preto nevravim ze su najlepsie

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

jj diki Marek mas pravdu poradili ste mi tak..len sa s tim tazko zmierujem lebo cherry sunburst mi lezi v srdci..ale pravda je ze som elektriku poriadne nedrzal v ruke a x-6 mi ponukne verim viac ako mi bude aj treba..snad velku chybu neurobim ze vezmem x-6 s tremolom..aj sa mi viac paci jak ta co si mi ju posielal
    s tim svetlim hmatnikom..+ cel by som farbu GM

..inak ake snimace ste mali na mysli tym ze neznackove a lepsie ako SD??.trochu ma to zaujima..moj plan je totiz tak po pol roku alebo roku osadit kobilku s dimarzio evolution (cari mari a je zo mna Steve Vai)

akurat mi este drbe ci nie tuto bielu..http://shop.guitarpark.cz/Elektricke...-X-6SM-WP.html

ale nechcem aby ma omrzela kedze som vacsinu casu vysadeny na tmavu ..http://www.musiccenter.cz/kytary/Cor...serie/:3:28314

maju vlastne x-6 aj iny hmatnik ako javorovy??

inak tie bodky na hmatniku pokial viem pomahaju ked sa clovek uci hrat..je v tomto smere podla vas lepsi sharktooth inlay alebo tie spominane bodky??(sory za idiotsku otazku ale len ma zaujima vas nazor)
    Last edited by Daemonion; 16.04.2009 at 14:45.

Členom od
    Aug 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    inak tie bodky na hmatniku pokial viem pomahaju ked sa clovek uci hrat..je v tomto smere podla vas lepsi sharktooth inlay alebo tie spominane bodky??(sory za idiotsku otazku ale len ma zaujima vas nazor)
    inlaye su vylozene vec vkusu, ci mas bodky, tie ibanezacke haluze alebo vtaciky ci dokonca kadejake rastliny co su na JEM-ke. mne osobne su srdcu najblizsie gibsonacke trapezoidy
    a nemyslim ze bodky maju vyznam len ked sa ucis, trochu vizualnej pomoci neuskodi ani skusenejsim hracom

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    24

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok

akurat mi este drbe ci nie tuto bielu..http://shop.guitarpark.cz/Elektricke...-X-6SM-WP.html

ale nechcem aby ma omrzela kedze som vacsinu casu vysadeny na tmavu ..http://www.musiccenter.cz/kytary/Cor...serie/:3:28314

maju vlastne x-6 aj iny hmatnik ako javorovy??
    takto:mne sa paci ovela viac ta biela- ta cierna sa mi vlastne nepaci ani trochu... ale to uz je na tebe... a ked si vsimnes tak ta cierna ma palisandrovy hmatnik lebo je tmavy...

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) pesky Zobraz Príspevok
    inlaye su vylozene vec vkusu, ci mas bodky, tie ibanezacke haluze alebo vtaciky ci dokonca kadejake rastliny co su na JEM-ke. mne osobne su srdcu najblizsie gibsonacke trapezoidy
    a nemyslim ze bodky maju vyznam len ked sa ucis, trochu vizualnej pomoci neuskodi ani skusenejsim hracom
    na každom skoro inlayi máš aj hore keď sa pozrieš na hmatník bodky... ak aj nemáš napr žiaden inlay ale bodky hore máš...
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Aug 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Slayer24 Zobraz Príspevok
    na každom skoro inlayi máš aj hore keď sa pozrieš na hmatník bodky... ak aj nemáš napr žiaden inlay ale bodky hore máš...
    to ano, ale ja osobne sa orientujem radsej podla inlayov

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Tak ja som ti radil javorový hmatník, pretože ho málokto vyhšľadáva a tieto gitary na tvrdé štýly majú potom poriadny prierazný zvuk, plný výšok a basov. Ako z 80rokov.

Kúp si tú lacnejšiu a vymeň si na nej kamineky za grafitové aby sa ti netrhali struny a predĺži ti to sustain.
    http://www.sollerguitars.com/obchod/...php?kategori=8
    http://www.sollerguitars.com/obchod/...2006110502.jpg

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky