+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 25

Téma: Ibanez ART120

Členom od
    Oct 2008
    Level
    38
    Sila Reputácie
    13

Ibanez ART120

Rozmýšľam o kúpe gitarky...chcem vylučne Ibanez ...no a tak som si jednu vyhliadol konkretne Ibanez ART120 http://www.muziker.sk/Default.aspx?I...s=kod_id;12122 a tak sa pytam ma niekto s touto gitarou skusenosti? alebo si mysli ze za take peniaze sa da zohnat nieco ovela lepsie...nevadilo by mi aj keby som to kupil od ruky

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

Re: Ibanez ART120

a co tak toto: http://www.musicmarket.sk/174-schect...ge=1&back=view
    ak ti nevadi bze to neni ibanez a ze to neni les paul tak by si o tom mohol uvazovat lebo schectery su velmi dobre v ramci ceny...

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    18

bože však si dal niečo úplne iné a to, čo majú tie gitary spoločné je čierna farba asi jedine... tú ibanezku by som byť tebou šiel vyskúšať do muzikeru... viem skúšať len tak nie je ono ale aspoň zistíš jak ti sedí v ruke... ešte podobne vyzerá PRS tremonti ale myslím že to je dosť drahšie ale nie som si istý... len ma tak napadlo... a ak ibanezu a LPčku tak jedine toto...
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

ano priznavam dal som link na neco uplne ine alo bolo a to preto ze ak si gitaru vybera len podla toho co sa mu zalubilo v danej cene a chcel by co najsolidnejsu gitaru za ti prahy tak aj tato gitara by mohla byt moznost, ak ma vsak oskusane ze mu sadne jedine LP tak potom ta schecter neprichadze do uvahy...v skratke ten link tam bol nato aby zvazil dalsiu moznost, ale ak mu nevyhovuje superstrat tak potom nist...
    a kedze nejsom ziaden recnik tak nikomu to co som napsal asi nedava zmysel...

Členom od
    Oct 2008
    Level
    38
    Sila Reputácie
    13

mal som napodobeninu stratocastra (SX pack chvalabohu ze ju uz nemam) chcel by som LP i ked som este LP v ruke nedrzal...hram zvacsa rock a metal...ale tak chcel by som velmi aby to bola ibanezka...hmm no rad by som ju vyskusal ael zase som na druhej strane Slovenska no a kolko dam na cestu tak to si radsej kupim aj lepsiu gitaru za to...tak preto by som chcel vediet ci s nou niekto enma skusenosti

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

a preco len ibanez? ak si mal strata a hralo sa ti na nom dobre tak superstrat by bol velmi vhodny a konkretne aj ta schectera uz aj vzhladom na ten styl... alebo neaku bc rich ked metal len to su povacsine uletene tvary...

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Keď chceš kupovať LP, pouvažuj nad www.fokuskytary.cz alebo Epiphone LP Standard

Členom od
    Oct 2008
    Level
    38
    Sila Reputácie
    13

nvm...ale tak ja by som chcel velmi ibanezku ani neviem preco ale proste velmi sa mi paci...

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

nechcem ta urazit ale ak kazdy deb´l vie povedat toto sa mi lubi a toto zas ne...ja mozem povedat lubi sa mi fender malmsteen strat no ale kym nekradnem a nejsem mafian ta ostavam len pri tom ze sa mi lubi...ale ak silou mocou ces LP tak skus tie Epiphone...

Členom od
    Oct 2008
    Level
    38
    Sila Reputácie
    13

no dobre ale tak podla coho ineho mam usudzovat ked niesom taky skuseny...chcel by som ibanez a pri prezerani gitar mi do oka padol LP...ja netvrdim ze to musi byt LP

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky