+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 6 PrváPrvá ... 2 3 4 5 6 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 31 po 40 z 58

Téma: Neviem nastavit gitaru

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: Neviem nastavit gitaru

Aby sa necítili ani "letovači" odstrkovaní, majú tu celkom peknú zbierku elektrických zapojení gitár a basgitár.

http://www.cizguitars.com/?str=servi...ojenia&lang=sk

Poriadny cín a nezabudnite na kalafóniu pre dobré spoje.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Re: Neviem nastavit gitaru

Zdravim..zhanam cislo na niekoho v KE kto vie nastavit komplet gitaru..cosi ako generalka..hlavny problem bude asi brusenie prazcov..ak viete o niekom a mate kontakt vdaka
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    Zdravim..zhanam cislo na niekoho v KE kto vie nastavit komplet gitaru..cosi ako generalka..hlavny problem bude asi brusenie prazcov..ak viete o niekom a mate kontakt vdaka
    Zájdi do predajne MUZIKANT na Bočnej ulici (číslo si nepamätám, ale je to asi 50 m od Alžbetinej na ľavej strane) a pohovor na tú tému s majiteľom (Zdeno Beer). On ako starý košický muzikant má mnoho známych a viem, že zabezpečuje aj rôzne opravy gitár. Určite ti pomôže.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Zájdi do predajne MUZIKANT na Bočnej ulici (číslo si nepamätám, ale je to asi 50 m od Alžbetinej na ľavej strane) a pohovor na tú tému s majiteľom (Zdeno Beer). On ako starý košický muzikant má mnoho známych a viem, že zabezpečuje aj rôzne opravy gitár. Určite ti pomôže.
    vdaka pekne

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Sorry muziker ale tomu tvojmu cloveku v Muzikantovy nedam asi nastavit gitaru za 33 eur..podla mna je to dost..radsej sa s nou budem hrat 2 dni

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    16

Sorry muziker ale tomu tvojmu cloveku v Muzikantovy nedam asi nastavit gitaru za 33 eur..podla mna je to dost..radsej sa s nou budem hrat 2 dni
    nemas sice istotu ze vsetko dobre nastavis a opravis ale aspon budes mat zo seba dobry pocit
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Nuž pozri, ja akosi nemôžem za to ako sa kto správa, aké má ceny a tak podobne. Ja som ti len poradil, kde sa môžeš obrátiť v KE o pomoc. Je potom na vás obidvoch či sa dohodnete alebo nie. Naviac pokiaľ viem, tak to nerobí sám, ale dáva to niekomu robiť (komu netuším). Keďže však viem, že servisná činnosť sa platí približne 15 € za každú hodinu práce (bez materiálu), potom mi z toho vychádza že by na tom musel robiť vyše dvoch hodín. To musíš posúdiť ty podľa stavu nástroja či je to reálne. Samozrejme na prácu by si mal dostať aj záruku. O tom je obchod. Ak ti nevyhovujú tie podmienky, obráť sa na niekoho iného a určite dostaneš lepšiu ponuku. Ak to chceš mať úplne "zadara", potom ti neostane nič iné len to skúsiť sám.
    Last edited by muziker; 03.03.2010 at 19:41.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

On chcel aj zbrúsiť pražce a zbrúsenie normálne toľko stojí + ešte aj nastavenie.... Takže tak.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    On chcel aj zbrúsiť pražce a zbrúsenie normálne toľko stojí + ešte aj nastavenie.... Takže tak.
    Potom ale nerozumiem prečo sa mu to zdá veľa. Na ilustráciu by som uviedol príklad. Ja by som v pohode vzal za opravu dvoch Marshall hláv 100 € bez materiálu, lebo na rozdiel od iných to viem. Materiál, ten by sa účtoval zvlášť. Bolo by to veľa? Podľa mňa nie ak by som sa každému venoval aspoň 3,5 - 4 hodiny čo považujem za reálne V kanade nie je problém vziať za prácu 2000 dolárov trebárs aj za jeden deä. Záleží to vždy na dohode.
    Last edited by muziker; 04.03.2010 at 13:01.

Členom od
    Jan 2008
    Level
    49
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Potom ale nerozumiem prečo sa mu to zdá veľa. Ja som v pohode vzal za opravu dvoch Marshall hláv 100 € bez materiálu. ten sa účtoval zvlášť. V kanade nie je problém vziať za prácu 2000 dolárov. Záleží vždy na dohode.
    ..lebo slovenska mentalita ja som kedysi opravoval amp, dva dni som v nom meral a hrabal sa , nakoniec bol zly jeden odpor, no a ked som potom dotycnemu povedal, ze bol zly odpor, on na to, ze kolko stoji odpor, ja ze korunu - nuz asi tak to dopadlo, ale to som nastastie opravoval z dobrej vole, zadarmo
    Mam rad hudbu

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky