+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 9 z 9

Téma: Hudobny dom

Členom od
    Sep 2007
    Level
    57
    Sila Reputácie
    15

Arrow Hudobny dom

prosim vas mate niekto skusenosti s touto strankou http://www.hudobny-dom.sk/ ???chcel by som si odtial objednat http://www.hudobny-dom.sk/kytary/line6-spider-ii-hd-75/ toto.
    guitar is life @ life is guitar

gitara: orange crush
    kombo: orange crush
    multiefekt: digitech rp 250
    trsatka: dunlop

Členom od
    Sep 2007
    Level
    73
    Sila Reputácie
    19

Re: Hudobny dom

vyzera to byt slovenska verzia od stranky http://www.ama.cz/
    Iné Kafe 4ever...
    Ferjak
    Know yourself.
    Ten kto miluje hudbu, nemôže byť nikdy úplne nešťastný.
    - Anonym

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

skus nejaku cesku ci nebude lacnejsie..casto je to tak..ja som len tak hodil do vyhladavania napr to tvoje na musiscenter.cz..oni su dost seriozny..na slovensko dovoz zdarma dobierka..jak voci..http://www.musiccenter.cz/Line6-Spid...serie/:3:22554 ..je to III od toho co zhanas a ked sa nemylim aj bez bedne ale to len tak priklad
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Oct 2006
    Level
    74
    Sila Reputácie
    28

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    skus nejaku cesku ci nebude lacnejsie..casto je to tak..ja som len tak hodil do vyhladavania napr to tvoje na musiscenter.cz..oni su dost seriozny..na slovensko dovoz zdarma dobierka..jak voci..http://www.musiccenter.cz/Line6-Spid...serie/:3:22554 ..je to III od toho co zhanas a ked sa nemylim aj bez bedne ale to len tak priklad
    Oni tam maju celkom podivne ceny obcas...

Už ani Winnetou nemal rád komančov...
    "no? a kam sa Hendrix dostal bez teorie? pod zem!"

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) reeller_sk Zobraz Príspevok
    Oni tam maju celkom podivne ceny obcas...
    tim mas na mysli aj lacno aj prestrelene?..ci len lacno?
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Oct 2006
    Level
    74
    Sila Reputácie
    28

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    tim mas na mysli aj lacno aj prestrelene?..ci len lacno?
    Len lacno a potom im tam behaju strasne, ze pred tyzdnom bolo nieco o 300 eur lacnejsie ako dneska a taketo.

Už ani Winnetou nemal rád komančov...
    "no? a kam sa Hendrix dostal bez teorie? pod zem!"

Členom od
    Jul 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Angry Re: Hudobny dom

Ja mám s hudobný-dom.sk veľmi negatívne skúsenosti. objednal som si u nich gitarku PW510 bola tam najlepšia cena na webe. Gitarku mi doručila DHL a keďže som bol na služobke prebrala to moja mama. Pri preberaní bola gitarka prezretá pred dopravcom a všetko vyzeralo OK, avšak keď som sa vrátil o dva dni zo služobky, tak pri mojom dôkladnom prezretí, som našiel nepatrnú prasklinku na krku. Poslal som do hudobný-dom.sk foto toho poškodenia, avšak moju reklamáciu odmietajú a tvrdia, že poškodenie bolo treba zistiť pri preberaní od dopravcu, aj keď je to taká prasklinka, ktorú je vidieť iba z určitého uhľa. Taktiež mi povedali v HudDom ,že " pred odoslaním bola menená jedna struna a toho by si určite kolega všimol keď ju menil ". Otázka znie: prečo menili strunu na novej gitare? Moja odpoveď znie, že mi vedome poslali poškodenú gitaru. Buď to zaplatí poistenie dopravy, alebo ak si to pri preberaní nevšimnú, tak si to odnesie kupujúci.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Moja skúsenosť so slovenskými obchodníkmi venujúcimi sa HN je veľmi negatívna. Takmer všetci odoberajú tovar z ČR a tým pádom je tovar pre koncového zákazníka predražený o zisk slovenského podnikateľa. Preto je výhodnejšie vynechať ho a kupovať HN priamo z ČR. Ešte lacnejšie to výjde viac smerom na západ.

Členom od
    Jul 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

This provider delivers an comprehensive and innovative person.

Replica watches , Generalentirelysatisfied and i appreciate wearing it when i can, i��dsuggest it if you ever arestillon the fence about it.This regardless of the middle case, lugs, outer ring, the well-known Dauphine pointer, miter hour markers as well as the shape in the red alarm function pointer prototype outstanding lifetime.

Replica watches , At the same time expensive .

Replica watches for sale ,Furthermore, the crown at 4 o��clock meticulously engraved on the surface with the original section of table Tudor Rose signs, which around the chain, set the time and adjust the calendar with. ��dive watch��, what a joke. Old-fashioned clothing are attire made in a prior time frame,replica watches uk.Now I see exactly where that 20 bucks went.

Replica watches , I must say, I am fairly impressed using the metal in this bracelet. ***Newer 8926c are now equipped with Invicta��s ��Flamed Fusion�� crystal which is a sapphire coated mineral, that is certainly scratch resistant and shatter resistant. It certainly conveys the message of "this is often a travelers watch" - no confusion there.

Replica watches australia , This can be an low-cost carrier with regard to escalating weight and fat involving potatoes.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky