+ Odpoveď do témy
Stránka 150 z 152 PrváPrvá ... 50 100 140 148 149 150 151 152 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1,491 po 1,500 z 1518

Téma: Videá

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

Re: Videá

ma to tak naschval podla mna..on rozprava v tom dokumente It Might Get Loud ze on ma vseliake stare gitary, plastove gtary, niektore vobec neladia atd..proste jemu je to u prdele kedze to hra na velkeho hipstera
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

aha
    už viem prečo ho nepočúvam
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Sep 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    13

presne, hovorí že on to hrá tak ako to cíti a nie jedno mu to to nieje, myslím že spomenul že tie gitary si rozladí aj naschvál práve kvôli tomu aby to zahral podľa pocitov na plastovej hráva live vraj, celkom zaujímavý film to bol

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

to že je niekto krivý sa teda volá pocit a feeling?
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    40

seriously..vobec mi nieje sympaticky tento "umelec" ..sak aj v tom filme sa spraval jak douchebag..jak mladsi brat co sa snazi zaposobit na starsich dvoch
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    27

konretne tato gitara je stary kay a ma uz co to za sebou a v tom dokumente uznava ze uz neladi. co sa tyka tej plastovej gitary tak to je airline ktory sa robil okolo 1960-68 a bol to viacmenej experiment. mam pocit ze podobne vtedy robili gitary aj danelectro. a co sa tyka jeho pristupu tak ak si dobre spominam tak to opisal asi tak ze si nevoli jednoduchsiu cestu ale rad sa s vecami popasuje..preto aj tie gitary atd. koniec koncov kazdy si spravi svoj nazor, niekto ho bude zboznovat, niekto zatracovat
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

ako srdečne je mi to jedno, nejak ma nezaujal a nemám potrebu ho zatracovať alebo niečo podobné.. len proste mi vadí keď niekto tak neladí.. a ešte keď k tomu povie že chce aby to tak bolo tak mi to príde celkom vtipné ale ako sa vraví, proti gustu žiaden dišputát...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    27

nie som si celkom isty ale nepamatam si ze v tom dukumente spominal ze by si naschval rozladzoval gitaru ale to je jedno. v tomto pripade to bude gitarou ..vekom, stavom atd....btw v nejeden starej bluesovej nahravke to neladilo
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

.. preto staré bluesové nahrávky nepočúvam..
    znie mi ako táto babička, a tá ma dokonca u mňa väčšie sympatie
    http://www.youtube.com/watch?v=dAobIpnkCNw

Členom od
    Jun 2009
    Level
    56
    Sila Reputácie
    22

No tak do babičky sa neobuvajte ...
    “Being good is not about playing fast, it's about thinking fast.”
    ---
    http://www.youtube.com/user/1Simonz

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky