+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 6 z 6

Téma: Bugera 6260 212 kombo

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Question Bugera 6260 212 kombo

zdravim co si myslite o tomto kombe? mne sa podla ukazok paci len neviem ako hra nazivo a pocul som zle reci na jeho zivotnost...
    som iný ako ostatní....

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: Bugera 6260 212 kombo

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Nováčik Zobraz Príspevok
    zdravim co si myslite o tomto kombe? mne sa podla ukazok paci len neviem ako hra nazivo a pocul som zle reci na jeho zivotnost...
    Aké konkrétnejšie výhrady (čo pod tým rozumieš ty konkrétne) sú na jeho životnosť?
    Last edited by muziker; 05.03.2010 at 15:42.

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Re: Bugera 6260 212 kombo

som viackrat cital ze len preto ze je to v podstate od Behringeru tak ze to nevydrzi dlho...
    som iný ako ostatní....

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

som viackrat cital ze len preto ze je to v podstate od Behringeru tak ze to nevydrzi dlho...
    Aj keď značka Behringer nepatrí medzi mojich favoritov, musím pre objektívnosť povedať, že niektoré výrobky tejto značky majú veľmi slušné parametre. Iné za veľa nestoja. Takým (vo veľmi hrubých rysoch) vodítkom by snáď mohlo byť to, že všetky produkty z najnižšej cenovej kategórie (a tu podotýkam že to platí na všetky značky bez rozdielu) skutočne neoplývajú príliš vysokou kvalitou. Je to dané tým, že sa vyrábajú vo veľkých sériách a naviac vo fabrikách s lacnejšou pracovnou silou pri použití neznačkových a tak lacných komponentov. Potom to aj tak vyzerá s kvalitou. Určite sa však aj u Behringera nájdu produkty ktoré získali uznanie užívateľov. To mi môžeš veriť.
    Pripadá mi to akoby si napríklad všetky autá značky Mercedes považoval za také čo nevydržia dlho, lebo taký model Smart je dosť na nízkej úrovni. Sú však ale aj lepšie modely tejto automobilky.....a takto by sme mohli pokračovať ďalej

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Re: Bugera 6260 212 kombo

ja som tym reciam moc neveril, ale istota je istota...takze mozem bez obav ked na to pride cas kupit toto kombo? lebo zvuk ma naozaj velmi dobry
    som iný ako ostatní....

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

ja som tym reciam moc neveril, ale istota je istota...takze mozem bez obav ked na to pride cas kupit toto kombo? lebo zvuk ma naozaj velmi dobry
    Pozri sa, ak ti vyhovuje zvuk, výkon, komfort ovládania, veľkosť, hmotnosť a čo ja viem ešte čo, myslím že by si sa nemal báť kúpy. Veď nakoniec predajca ti musí poskytnúť záruku, ktorá je myslím dosť dlhá na to, aby sa prejavili prípadné technické problémy (rovnako ako pri iných výrobkoch a značiek). Ak by sa ti predsa len vyskytla technická závada po záručnej lehote čo nakoniec nemožno nikdy vylúčiť (rovnako aj u iných značiek), vždy je možné opraviť to. V tom by som zásadný problém nevidel. Ale verím že ti to bude "šlapať" bez problémov ak dodržíš základné pokyny výrobcu pri používaní.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky