+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 15 z 15

Téma: škoda 120

Členom od
    Mar 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    21

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Re: favourite live performances

Nebásnite o škodovkách, ja som sa zrazil zo škodou 120L, a bola na odpis. Asi to bude tým že som sedel v legendárnom automobile Volga GAZ 21. Na volge sme vymenili nárazník za 450 SKK a jazdí dodnes =)

Technické parametre: Škoda 120L Hmotnosť: 1255 KG a motor 1,3l 4V
    Volga GAZ 21Hmotnosť: 2430 KG a motor 2,5l 8V

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Exclamation Re: favourite live performances

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) david Zobraz Príspevok
    Nebásnite o škodovkách, ja som sa zrazil zo škodou 120L, a bola na odpis. Asi to bude tým že som sedel v legendárnom automobile Volga GAZ 21. Na volge sme vymenili nárazník za 450 SKK a jazdí dodnes =)

Technické parametre: Škoda 120L Hmotnosť: 1255 KG a motor 1,3l 4V
    Volga GAZ 21Hmotnosť: 2430 KG a motor 2,5l 8V
    Si mi oživil staré spomienky (r.1965 -66) keď sme s kamošom boli trocha prevetrať otcovu Volgu GAZ 21. To benzín do nej stál ešte 2.10 korún a tuším to žralo asi 10 - 12 litrov. Malo to srandovne len 3 rýchlosti (páka pri volante) a tachometer mal zo zadnej strany okienko vyplnené namodralým priehľadným plastom a tak cez deň ani nebolo treba ani osvetliť palubovku. Aj nápisy na "budíkoch" boli srandovné ako napr. "maslo". Ale išlo to ako ďábel. V pohode sme jazdili 140 km /hod. Pneu boli vtedy ešte diagonálne. Jednoducho ruský tank. Plech to malo tuším v spodnej časti 1,5 mm hrubý. Škodovky (vtedy boli MB 1000) nemali na to.

Členom od
    Aug 2008
    Level
    49
    Sila Reputácie
    15

Talking Re: škoda 120

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ddddMAzaEoo[/ame]

Členom od
    Mar 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    21

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) muziker Zobraz Príspevok
    Si mi oživil staré spomienky (r.1965 -66) keď sme s kamošom boli trocha prevetrať otcovu Volgu GAZ 21. To benzín do nej stál ešte 2.10 korún a tuším to žralo asi 10 - 12 litrov. Malo to srandovne len 3 rýchlosti (páka pri volante) a tachometer mal zo zadnej strany okienko vyplnené namodralým priehľadným plastom a tak cez deň ani nebolo treba ani osvetliť palubovku. Aj nápisy na "budíkoch" boli srandovné ako napr. "maslo". Ale išlo to ako ďábel. V pohode sme jazdili 140 km /hod. Pneu boli vtedy ešte diagonálne. Jednoducho ruský tank. Plech to malo tuším v spodnej časti 1,5 mm hrubý. Škodovky (vtedy boli MB 1000) nemali na to.
    Volga 21 má celú karosériu z extra rýchlo hrdzavejúceho 1,5mm plechu, a spotrebu 14-16l na 100km. Ale naša je delo, pozdĺžne uložený motor, z neho nasávanie vzduchu vyvedené cez kapotu cez 6 pochrómovaných rúr (55mm v priemere), čierna metalíza, kolesá z 2 radmi "špíc" (ako motorka len duplované) v zadu 4 výfuky, modré podsvietenie, centrálne turbo z kamióna, 1400W audio (to jediné je moja práca), všetky časti nanovo chrómované, kožený interiér....

max nameraná rýchlosť na letisku bola 195km/h (ale báli sme sa že nám odpadnú kolesá)

investícia do auta ktoré kamarát zdedil po otcovi 50 000 skk =)

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) david Zobraz Príspevok
    ...max nameraná rýchlosť na letisku bola 195km/h (ale báli sme sa že nám odpadnú kolesá)...
    Skor som cakal zakoncenie, ..."ale bali sme sa ze vzlietneme" ...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky