+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 27

Téma: Toto ma dostalo - Kuly sa vyjadruje k hudobnej tvorbe PPE

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    42

4 z 4 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Cool Toto ma dostalo - Kuly sa vyjadruje k hudobnej tvorbe PPE

Na zaciatok odporucam pozriet si toto, aby bolo zrejme, preco tak penim.

Skusim to zhrnut:
    1. Spevak, ktory robi svojim "spevackym" prejavom hanbu celej slovenskej popmusic;
    2. ..., ktory píše texty tak hlboké, že náhodný generátor viet vykazuje viacej umeleckého cítenia;
    3. ..., ktorý je členom kapely, kde hrajú také polená, že by jeden plakal (mal som možnosť počuť neretušovaný mixdown z ich koncertu);
    4. ..., ktorý má ukončené základné vzdelanie;
    a ktorý všetkým na Slovensku ukázal, ako je to s jeho charakterom

si trúfne hodnotiť inú kapelu a vyjadrovať sa k alternatíve. Predpokladám, že by niečo podobné povedal aj na Hendrixa, Casha, Dylana, Reeda, Cohena, Waitsa, Cavea a kvantum ďalších "falošných" spevákov.

Myslím, že je načase urobiť s ním to isté, čo s ficom a jeho voličmi. Vyrobte si odznak s preškrtnutým kulym, dajte si to ako status na facebook a dajte všetkým jeho fanúšikom pocítiť, že kto drukuje takému primitívovi, si nezaslúži zdržiavať sa v lepšej spoločnosti.

Ja s tým začínam oddnes. FANÚŠIK DESMODU (ktorý tento svoj postoj neprehodnotí po zhliadnutí vyššieuvedeného videa) JE PRE MŇA *****PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP***** A JE MI JEDNO, ČI HO TERAZ URAZÍM ALEBO NIE. NA! TRHNITE SI NOHOU VY *EHM* A CHOĎTE (menej slušne povedané "papať", pozn. ed.) SENO!

No, už mi je lepšie.
    Last edited by Fil; 14.07.2010 at 23:22. Dôvod: koki, za toto by som dal hned ban, ale nemozem, ked Simon je VIP :P

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Re: Toto ma dostalo_Kuly sa vyjadruje k hudobnej tvorbe PPE

potesil ma tento prispevok..kludne sa ventiluj dalej a ak mozes nejako vramci tej ventilacie aj postnut nejake perly z toho mixdownu bolo by to nice
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

haha už nie som sám s týmto názorom Ja som ho prehliadol hneď ako som ho prvýkrát počul.

Členom od
    Jun 2009
    Level
    56
    Sila Reputácie
    22

ale si mu dobre nalozil. PPE som nepocul takze neviem posudit, no vypocujem si. a inac, schuti som sa zasmial hlavne nad poslednym odsekom
    “Being good is not about playing fast, it's about thinking fast.”
    ---
    http://www.youtube.com/user/1Simonz

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    40

No, mne nejde prehrat to video, aspon si nemusim teraz v tomto teple dvihat krvny tlak

Členom od
    Oct 2006
    Level
    74
    Sila Reputácie
    28

2 z 2 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Simon a naopak to môže fungovať, že celá alternatíva väčšinou kydá na mainstream? Celé to je choré a neprofesionálne, neviem načo sa berú navzájom do huby...

Už ani Winnetou nemal rád komančov...
    "no? a kam sa Hendrix dostal bez teorie? pod zem!"

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    42

Pôvodne som tu nechcel rozoberať, čo všetko by na sebe mohli alternatívne kapely zlepšiť, lebo to je na osobitný thread. Keď sa na to budem cítiť, tak tu na tú tému dám zopár perličiek.

Ale nepamätám si jedinú situáciu, keď by si ktosi z alternatívnych kapiel verejne obtieral hubu o Desmod. Robili sme dost rozhovorov, kde padli aj otázky na súčasnú hudobnú scénu, ale vo všetkých som túto tému taktne obchádzal, lebo som nemal chuť upozorňovať na niečo, čo všetci naši fanúšikovia vedia (teda, že Desmod je hnoj ).

V zásade sa dalo čakať, že práve Kuly poruší toto celkom príjemné status quo, bohužiaľ si tým moc nepolepší.

Ešte k PPE, nie je vôbec prekvapením, že cez rádio nezneli práve najlepšie. Mám svoje skúsenosti s prenosmi cez Rádio_FM (povedzme, že skúsenosti s priamymi prenosmi rockovej a popovej hudby sú v celom slovenskom rozhlase, ehm, "skromnejšie"). Taktiež, žiadna zo slovenských kapiel nemá výraznú prax s priamymi prenosmi z ich koncertov a je logické, že to čo zaberá na koncerte mnohokrát veľmi zle vypáli v éteri. Avšak Desmod v tomto nie je výnimkou. Jediným rozdielom je, že ich vydavateľ (nie oni, keďže Kuly nemá vo svojej vlastnej kapele žiadne slovo) nevypustí na svetlo sveta žiadny záznam, ktorý predtým nebol náročne retušovaný, upravovaný, remixovaný a remastrovaný. (V tomto na nich úplne pasuje prirovnanie "Slovenský Linkin park" - viď Live in Texas)

Záver: To, čo Buly predviedol v tom rozhovore svedčí o úplnej absencii súdnosti.

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    potesil ma tento prispevok..kludne sa ventiluj dalej a ak mozes nejako vramci tej ventilacie aj postnut nejake perly z toho mixdownu bolo by to nice
    Povedzme, že Desmod sa zaraďuje medzi kapely, ktoré je lepšie desaťkrát vidieť ako raz počuť. Asi najviac ma pobavilo, keď si tam každý člen kapely doprial svoje malé (rozumej otravne dlhé) sólo. A nepreháňam, ak skonštatujem, že mnohí z našich žiakov by boli schopní sa strápniť oveľa menej.
    Last edited by Simon; 15.07.2010 at 09:52.

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    22

toto ma pobavilo

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    16

Re: Toto ma dostalo - Kuly sa vyjadruje k hudobnej tvorbe PPE

S tymi odznakmi to nie je zly napad, ale vazne.

Členom od
    Oct 2006
    Level
    74
    Sila Reputácie
    28

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Re: Toto ma dostalo - Kuly sa vyjadruje k hudobnej tvorbe PPE

Nerozumiem ťa Simon, čo sa na tom tak rozohňuješ a kydáš, každý vie, že desmod je brak, ale zas ja nemám potrebu to napísať 10 krát do článkov, počuješ ukludni sa nedávaj sa na rovnakú úroveň ako sú oni, toto nie je cesta. Treba to odsúdiť, ale nekydať na ich hudbu, to neposunie nikoho nikam.

Už ani Winnetou nemal rád komančov...
    "no? a kam sa Hendrix dostal bez teorie? pod zem!"

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky