+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 7 1 2 3 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 70

Téma: Zosilnovac na dlhe obdobie

Členom od
    Apr 2009
    Level
    35
    Sila Reputácie
    14

Zosilnovac na dlhe obdobie

Ahojte,

tak rozhodol som sa, ze si pravdepodobne kupim nejaky naozaj poriadny zosilnovac, ktory by som mohol vyuzivat naozaj velmi dlho.
    To znamena: lampovy zosilnovac, vykon:100W RMS, vlastnosti, zvuk: vynikajuce, kvalita:ziadne zavadami
    Velmi by som Vas ziadal o vase tipy na zosilnovac, ktory je na moj ucel vhodny.

Dakujem za Odpovede

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Re: Zosilnovac na dlhe obdobie

Soldano Slo 100
    Marshall 6100LM

Toto sú také dosť dobré delá

PS: dlho budeš využívať aj 30W lampové kombo, ak sa ti bude páčiť jeho zvuk. 100W je hodne, iba na pódiá vonku OK. Preto by si mal fajn ten Marshall. Dá sa prepínať 25W,50W,100W.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    47

.. to je síce pekné ale nenapísal si na čo to chceš, čo na tom budeš hrať, koľko kanálov by to malo mať a pod....
    takto ti môžem napísať od VOX AC30 (tých 30W bude bohato stačiť ) až po mesu roadster...

inak 6100ku som mal.. nepáčil sa mi čistý a skreslený kanál, ale crunch to malo jeden z najlepších aký som počul..
    Last edited by Biťo; 09.08.2010 at 05:37.
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Biťo Zobraz Príspevok
    .. to je síce pekné ale nenapísal si na čo to chceš, čo na tom budeš hrať, koľko kanálov by to malo mať a pod....
    Medzi "a pod" mal urcite spresnit aj dlzku jeho dlheho obdobia. Ludia od hudby su kreativci, stale spekuluju, vymyslaju, skusaju, testuju, kupuju, predavaju, vymienaju... Nepoznam takeho, co by si na celu svoju karieru vystacil s jednym jedinym aparatom. U niekoho je dlhe obdobie mesiac, u niekoho tyzden ..

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    47

.. to je tiež pravda... nepoznám nikoho (vrátane seba) kto by každú chvíľu nešpekuloval....
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Mar 2009
    Level
    58
    Sila Reputácie
    22

http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=143088 tu mas toho spomenuteho marshalla akurat ho kamos predava tak skus mu zavolat alebo napisat urcite sa nejako dohodnete
    VOX AC4TV 4W all tube 10" celestion
    Homemade FUZZ, BOSS-OS2
    Epiphone LP 100,Burny Les paul standart 1983-86
    Epiphone Akustika (kopia gibsona
    HOHNER Cdur HARMONIKA
    dufam ze si do vianoc kupim nejake PRS alebo Gibson

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    63

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    Medzi "a pod" mal urcite spresnit aj dlzku jeho dlheho obdobia. Ludia od hudby su kreativci, stale spekuluju, vymyslaju, skusaju, testuju, kupuju, predavaju, vymienaju... Nepoznam takeho, co by si na celu svoju karieru vystacil s jednym jedinym aparatom. U niekoho je dlhe obdobie mesiac, u niekoho tyzden ..
    HAHA! Ja poznám Angus Young -=> Marshall JCM800 + Gibson SG

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Futox Zobraz Príspevok
    http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=143088 tu mas toho spomenuteho marshalla akurat ho kamos predava tak skus mu zavolat alebo napisat urcite sa nejako dohodnete
    Hej, ale je to dosť drahé. 850€ pýta.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    47

... dosť drahé.. ani nechci vedieť keď som ho ja pred plus mínus 8mimi rokmi kupoval...
    a ešte k nemu, čo viem, dosť sa ****ili kvôli tomu midi... ale môj fungoval...

Členom od
    Apr 2009
    Level
    35
    Sila Reputácie
    14

Dakujem za Odpovede

Ten Marshall 6100 LM sa vyrabal iba pri 30. narodeninach Marshallu a teraz sa uz nevyraba? Najradsej by som si kupil nieco nove. A navyse som pocul, ze u Marshallov sa vyskytuju poruchy.
    Co hovorite na Mesa Boogie, VHT, Randall, Marshall, Line6 (lampove digitalne), Peavey Valveking alebo Bugeru 'plexi' a ENGL?
    Last edited by tele; 09.08.2010 at 18:42.

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

ak máš peniaze na mesu...
    som iný ako ostatní....

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky