+ Odpoveď do témy
Stránka 340 z 438 PrváPrvá ... 240 290 330 338 339 340 341 342 350 390 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 3,391 po 3,400 z 4373

Téma: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

Členom od
    May 2010
    Level
    11
    Sila Reputácie
    13

Re: gitara VINTAGE VS6 SG

ked si zatazeny na fendre a proste ich chces + hravas tvrdsiu hudbu ako si napisal tak sa popozeraj po kup http://www.fender.com/products/searc...tno=0144702332 alebo nieco tomu podobnemu... je to standart strat s humbuckerom co bude (podla mna) urcite lepsie na tvrdsiu hudbu ako tele... ale je to tvoja volba samozrejme, kup si co sa tebe paci

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    64

Re: gitara VINTAGE VS6 SG

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Player Zobraz Príspevok
    Zdravím, konečne som zohnal peniažky a chcel by som si kúpiť:
    http://www.bigmusic.sk/fender-americ...Idx=24&id=1685

Chcem sa opýtať či je to za tie peniaze dobrá gitara, mám trochu strach, pretože často hrávam tvrdšiu hudbu ako metal, rock atď. a táto gitara veľmi na toto nieje...
    Napriek tomu som na fender Tele strašne zaťažený a chcel by som si ju kúpiť.
    Budem rád ak mi niekto poradí.
    Ja by som ti odporúčil, keď už taký drahý tele model s HB pri kobylke, napr Richie Kotzen Signature - ale ten má dosť hrubý krk, tak možno standardku a dokúpiť snímačik

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

Re: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

čawko ludia, potrebovala by som vašu pomoc
    kupila som si efekt marshall jackhammer jh-1, ktorý mi dnes došiel a hned som si šla kupit kábel k tomu no ako náhle som ho zapojila tak jediné čo mi funguje je zapinanie a vypínanie ://.....ani v pate to nemá že ked krutim volume tak by sa to malo stíšit alebo čo, a o overdrive a distrotion ani nehovorím.....proste obyčajný clear zvuk to má.....a teraz neviem či v combe alebo v efekte je chyba......ja som proste už v koncoch pretože som ho kupila cez inzerát a neviem popravde čo robit ak fakt ma pekne povedané od***l a predal mi nefunkčný efert (
    Last edited by Fil; 12.08.2010 at 16:56.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

vieš že tam máš dva ovládače na "jednom poťáku" ... tam kde máš volume tak hlasitosť je spodný poťák a drive resp. gain je ten menší vrchný na tom... možno máš stiahnutý gain... inak podľa popisu netuším..
    máš to na baterku alebo dávaš adaptér (môže byť slabá baterka).. neviem...
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

hej hej viem že sú tam dve tote dzindziky a už zo šeckým možným som krutila doonca aj podla knižky si nastavovala distrotion a nič......na baterku ale teraz som ju kupila čiže ja už neviem....

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

skús vymeniť káble, potom gitaru a potom to skús na iný aparát.. ak stále nič, chyba je v efekte..
    ... čo si myslím že aj je ..
    p.s. gitaru máš pichnutú v input a z output ti ide kábel do komba??
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

tak rada by som vymenila gitaru aj aparatúru lenže chyba je v tom, že mám len jednu gitaru jeden efekt a jedno kombo.....čiže ja s tým asi inč nenarobím

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

... a tie káble máš dobre zapojené??

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    14

ta zrejme hej....ja len mám pocit že ten efekt mi teraz tak maximálne služi jak predlžovačka na spojenie 2 káblov lebo kombo mi stále hraje tak isto ako aj bez efektu...

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

zrejme...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky