+ Odpoveď do témy
Stránka 435 z 438 PrváPrvá ... 335 385 425 433 434 435 436 437 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 4,341 po 4,350 z 4373

Téma: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    50

Re: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

Ten Roland Cube som tu viackrát odporúčal ale ten mustang má niečo do seba, plus aj to prepojenie s PC je šikovné, ja som to mal dokonca aj v jednej kaviarničke na kšefte.. takže výber už je na tebe, vyskúšaní a sympatiách :-)
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2011
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

ten Blackstar je úplne v pohode.. fajn je že ideš do lampy, tá nič neodpustí
    väčší výkon do bytu Ti naozaj netreba..
    držím palce
    A čo povieš na ENGL Gigmaster 15W s 10" celestionom, 2xEL84 a výkonovou brdzou na 5W, 1W a 0W, tých 15W je už zrejme na doma dosť, ale dakedy do budúcna ak by bolo treba, napriklad mám už celkom dlho doma 40W tranzistora a z času na čas je vytočené na 3/4, a zda si mi to byť v pohode, ale ževraj lampa sa javí omnoho silnejšia aj keď má menšiu wattáž, koľko je na tom pravdy ?
    http://www.thomann.de/cz/engl_e310_g..._combo_110.htm
    ten blackstar má síce 12" reprák ale nie celestion ... ktoré je lepšie po zvukovej stránke, celkovo bez ohľadu na repro ?
    dík za radu

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    50

ten blackstar je fajn, a ten engl, tie aparáty sa priznám nepoznám až tak, stretol resp. hral som na nich tak 2x v živote aj to v štúdiu keď som hľadal zvuk a už fakt neviem či sme ho aj nakoniec použili... takže až tak objektívne sa k tomu nemôžem vyjadriť a hlavne nie k tomuto kombíčku čo nepoznám vôbec..
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2011
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

Diki za radu ... tak investujem do toho blackstara

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    50

ako aby si ma zle nepochopil alebo som Ťa neodradil, Engl sú super aparáty, len fakt nemám s nimi osobné skúsenosti...

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    91

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) cico815 Zobraz Príspevok
    A čo povieš na ENGL Gigmaster 15W s 10" celestionom, 2xEL84 a výkonovou brdzou na 5W, 1W a 0W, tých 15W je už zrejme na doma dosť, ale dakedy do budúcna ak by bolo treba, napriklad mám už celkom dlho doma 40W tranzistora a z času na čas je vytočené na 3/4, a zda si mi to byť v pohode, ale ževraj lampa sa javí omnoho silnejšia aj keď má menšiu wattáž, koľko je na tom pravdy ?
    http://www.thomann.de/cz/engl_e310_g..._combo_110.htm
    ten blackstar má síce 12" reprák ale nie celestion ... ktoré je lepšie po zvukovej stránke, celkovo bez ohľadu na repro ?
    dík za radu
    Inak ENGL je veľmi spoľahlivá a dobrá značka, iba by som šiel v prípade komba do niečoho silnejšieho, napríklad - SCREAMER 50 combo. Určite budeš spokojný v skušobni aj na pódiu najmä ak mu pridáš Engl 1x12" Cabinet. Pohodový aparát do každého počasia a hlavne odvezieš si ho v osobnom aute s gitarkou.

Členom od
    Jan 2011
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

ako aby si ma zle nepochopil alebo som Ťa neodradil, Engl sú super aparáty, len fakt nemám s nimi osobné skúsenosti...
    neboj pochopil som Ťa, viem že engl sú dobré

Inak ENGL je veľmi spoľahlivá a dobrá značka, iba by som šiel v prípade komba do niečoho silnejšieho, napríklad - SCREAMER 50 combo. Určite budeš spokojný v skušobni aj na pódiu najmä ak mu pridáš Engl 1x12" Cabinet. Pohodový aparát do každého počasia a hlavne odvezieš si ho v osobnom aute s gitarkou.
    Možno dobudúcna by sa vyplatilo to 50W kombo, lenže momentálne nie som v žiadnej kapele a potrebujem kombo proste len na doma do bytu, a v byte by mi bolo fakt zbytočných 50W. Aj keď v jedných nemenovaných hudobninách mi poradil predajca, že sa nemám báť toho výkonu, no nezdá sa mi to, pretože lampa by mala byť viac vybudená aby mala ten správny sound a v byte si taký výkon nemôžem dovoliť vybudiť

A čo by ste povedali na tento kúsok ? Len neviem či už tých 12W nie je na doma až moc.
    http://kytary.cz/vht-12-20/HN119442/

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    50

to sú tie nové vht vyrobené kdesi u ryžojedov? to nebude dobré...
    choď do toho blackstaru, na doma je to ideálne a radšej si šetri a odkladaj a ak raz bude kapela tak poriešiš niečo veľké a poriadne..

Členom od
    Nov 2007
    Level
    75
    Sila Reputácie
    25

s Blackstarom vážne nič nepokazíš . ja mám Blackstar HT-5RH a ma nádherný zvuk aj pri uplne nizkej hlasitosti
    Ibanez Prestige Rg 1570 MRB
    Squier Affinity Stratocaster - RW - 3 Tone Sunburst
    Home made guitar
    španielka marris
    Blackstar HT-5RH
    Kustom ARROW16DFXJ
    Digitech XMM Metal Master Distortion
    Wah Dunlop 95Q
    BOSS DS-1
    BOSS SD-1
    BOSS BF-2

Členom od
    Jun 2012
    Level
    21
    Sila Reputácie
    12

to mas lampove ????

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky