+ Odpoveď do témy
Stránka 412 z 438 PrváPrvá ... 312 362 402 410 411 412 413 414 422 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 4,111 po 4,120 z 4373

Téma: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

Členom od
    Feb 2011
    Level
    57
    Sila Reputácie
    14

Re: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

inac co poviete na tuto gitarku ?

http://muziker.sk/elektricke-gitary/...00-qm-stb.html

u nas v KE som ju nikde nenasiel takze ju nemam moznsot vyskusat ani pocut .. mate niekto skusenosti ? popripade skusenosti s tymni ESP EMG snimacmi ? ake su ? su to aktivne ?
    Keep on rockin` in the free World !

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    22

o nej sme sa predsa bavili na chate, môže byť, to drevo je už lepšie ako tie low guitar kúsky, agathis je taký basovejší trochu imituje mahagón tak to môže byť dostačujúce a rozhodne ohromný skok od tej čo máš teraz. Snímače vydržia a výhoda oproti iným LPčkam ... má 24 pražcov len sa musís pripraviť, že bude kus ťažšia, kúp si hrubý remeň na vyrovnanie tlaku váhy na tvoje telo.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Kuffor Zobraz Príspevok
    inac co poviete na tuto gitarku ?

http://muziker.sk/elektricke-gitary/...00-qm-stb.html
    popripade skusenosti s tymni ESP EMG snimacmi ? ake su ? su to aktivne ?
    Nie, a podla mna budu na urovni normalnych firemnych snimacov len tam je logo EMG pre marketing.

Členom od
    Feb 2011
    Level
    57
    Sila Reputácie
    14

no ano bavili sme sa no nakoniec asi fakt sadnem na vlak do BA a tam si to snad vyskusam ... aj ked najlepsie by mi bolo si to vyskusat presne na takom kombe ako mam doma , tak skok dufam budem velky od squieru ... a snimace sa casom daju vymenit

Členom od
    Jan 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    29

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Kuffor Zobraz Príspevok
    no ano bavili sme sa no nakoniec asi fakt sadnem na vlak do BA a tam si to snad vyskusam ... aj ked najlepsie by mi bolo si to vyskusat presne na takom kombe ako mam doma , tak skok dufam budem velky od squieru ... a snimace sa casom daju vymenit
    http://www.youtube.com/watch?v=pFDkMzoCtrA
    Your ears are your most important piece of equipment. Unfortunately, they cannot be replaced as easily as your other gear.
    So please, say to drummer, that now he can pull out the stoppers from ears and stop play like a deaf schmuck.

Členom od
    Feb 2011
    Level
    57
    Sila Reputácie
    14

... ... ...

Členom od
    Jul 2011
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Ahojte. Hravam na akustickej gitare asi rok a pol. Dost som sa toho naucil ale uz by som potreboval zmenu. Preto si chcem kupit elektricku gitaru. Moj rozpocet je cca okolo 500Eur. V tom by mala byt aj gitara aj kombo. Problem by bol vsak iba v tom ze byvam v bytovke a preto by som potreboval kvalitne ale tichsie kombo, ale nemyslim tym sluchadlove komba, na tom by som si moc nezahral.
    Gitaru by som chcel typ bud Stratocaster alebo Les Paul

Moje navrhy by boli tieto gitary
    http://kytary.cz/epiphone-les-paul-s...d-eb/HN005175/
    http://kytary.cz/squier-classic-vibe...-50s/HN112446/

Ked neviem aky je rozdiel medzi stratom a les paulom abe su pekne ale asi maju iny zvuk.
    Aby som nezabudol chcel by som hrat nieco na styl Good Charlotte, Beatles, Gun n Roses, Velvet Revolver, Green Day ale nepohrdnem ani teenegerskym punkrockom ako IneKafe.
    Mam dost siroku skalu toho co pocuvam a co by som chcel hrat a to je dost problem
    Vopred vam dakujem.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    75
    Sila Reputácie
    25

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

jednoznačne by som zobral ten squier vibe, je to už skvelý nastroj ak ho maš dobre nastaveny , ale na ten Gun n Roses by sa ti zišla gitara s HB snimačom...takže ten EPIPHONE by bol vhodnejši na tvrdšiu hudbu. Keby som bol na tvojom mieste tak by som brat squier a keby si nebol spokojny zo zvukom, tak by som si kupil kobilkovy mini HB snimač
    Ibanez Prestige Rg 1570 MRB
    Squier Affinity Stratocaster - RW - 3 Tone Sunburst
    Home made guitar
    španielka marris
    Blackstar HT-5RH
    Kustom ARROW16DFXJ
    Digitech XMM Metal Master Distortion
    Wah Dunlop 95Q
    BOSS DS-1
    BOSS SD-1
    BOSS BF-2

Členom od
    Jul 2011
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Aha dakujem a kolko by stal taky HB snimac.Vedel by som si ho namontovat vlastnorucne alebo by som s tym musel ist k nejakemu majstrovy? Cenovy strop je 500Eur takze mozete tu hodit aj drahsie gitary. Chcem nieco kvalitne. Je pravda ze dobra gitara nerobi dobreho gitaristu ale predsa cim lepsia tym lepsie Takze kludne to tych 350 až 400Eur sem mozete hodit nejake linky ak o niecom viete.
    Este by som potreboval to kombo. Kapelu zatial nemam takze iba nieco domov na cvicenie, ale myslite na to ze byvam v bytovke a ked to vypeckujem na akustike je tu uz dost pocut

Este by som sa rad opytal ako je to s tym stratom? Je to kvalita kus od kusu ako u lacnych gitarach alebo mozem byt spokojny ze vacsina Vibou su kvalitne vyrobené?
    Last edited by Deffender; 07.07.2011 at 09:46.

Členom od
    Jul 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    18

ak nemas problem s vecami z bazaru, akurat som nasiel jeden Fender MIM s HB pri kobylke za dobru cenu... http://hudba.bazos.sk/inzerat/882582...TER-MEXIKO.php

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky