+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 2 1 2 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 12

Téma: Repro

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    27

Repro

nazdar guitar maniacs!
    mam v plane kupit si nejake mensie repraky k PC na intrak, no chcel by som aby sa na tom dalo ako tak zahrat aj s gitarkou, mal by som k tomu aj jackhammera na skreslenie, cena by mala byt tak okolo 10- 20eur. Ak viete niekto poradit vhodneho kandidata, pripadne na zaklade coho vyberat, budem vdacny

Členom od
    Feb 2011
    Level
    57
    Sila Reputácie
    14

Re: Repro

No ja mam doma ku kompu pripichnute take Genius drevene repraky. Som s nimi spokojny. Maju pocuvatelny zvuk a co je pre mna v panelaku dolezite, tak ze dobre hraju aj pri nizsej hlasitosti. Kupoval som ich davnejsie, ale nieco podobne som videl v Ageme : GENIUS SP-HF1255. Cena v Ageme je cca 33 juracov. Kupoval som len 2 do sterea, lebo vselijake 5.1 a ine obludne kombinacie nemam rad. Su tam vacsinou prehulene basy a treba to vybudit, aby to pocuvatelne hralo. Ale na hranie by som asi skor kupil nejake kombo. Je to taky iny level a viac z gitaroveho zivota.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    42

ja by som siel jednoznacne do studiovych monitorov (hlavne aktivne aby som sa nesral so zosikom)ale cena zasa by bola vela ..tiez dobre riesenie je aj hoc stary zosik a 2 nejake lacne bedne
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    22

Ježiš štúdiové monitory za 20€ na intrak hej? A ako ich bude prenášať vysokozdvižným? Tie drevene geniusy su celkom dobre (neviem presne ktorý typ) ale ževraj celkom fajn hrajú. A to či cez nich pôjde dobre hrať tak to záleží od zvukovky a nastavenia windowsu a softu. A jednoznačne len stereo a žiadne 5 "jedničky".

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    27

no ja som skor myslel ze gitara by sla cez jackhammer priamo do reproduktorov, a kombo nechcem kupovat, kedze je to vyssia cena, a hudba sa cez to pocuvat v podstate neda

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    50

ak to chceš na cičenie na intrák tak si kúp ten vox amplug, hrá to fantasticky na sluchátka, nikoho nebudeš rušiť, na cvičenie ideálna vec..
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Apr 2006
    Level
    87
    Sila Reputácie
    30

Na take hranie ze Jackhammer a rovno do reprakov mozes zabudnut, zvuk bude otrasny, mal som dost ked som tak skusil zapojit Metal Zone aj to bolo len tak z nudy... Typujem ze mas urcite na intraku aj notas, takze urcite nainstaluj daky guitar rig, k tomu asio ovladace a ak to chces len na cvicenie, kup si k tomu dake slusne sluchatka a mozes hrat, ja do toho este vacsinou zapajam aj ten metal zone ale pouzivam ho len ako taky maly predzosilnovac aby mi lepsie vybudil vstup do notasu (krabicky od Bossu zosilnuju signal aj ked je skreslenie vypnute...), popripade k tomu kup ako vravia dake tie kvalitnejsie stereo reproduktory, najlepsie s nie uplne miniaturnymi priemermy, lebo ten zvuk bude onicom... ale myslim ze stale by bolo lepsie male kombo so zabudovanymi efektami ak by ti nestacilo hranie cez sluchatka.
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    Jan 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    29

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Gresko Zobraz Príspevok
    nazdar guitar maniacs!
    mam v plane kupit si nejake mensie repraky k PC na intrak, no chcel by som aby sa na tom dalo ako tak zahrat aj s gitarkou, mal by som k tomu aj jackhammera na skreslenie, cena by mala byt tak okolo 10- 20eur. Ak viete niekto poradit vhodneho kandidata, pripadne na zaklade coho vyberat, budem vdacny
    ja používam v konfigurácii basa-multiefekt-repráky tieto http://www.czechcomputer.cz/czc/products.nsf/v/33B2867840C76099C1256DE5007602E1/$file/25339v.jpg
    na cvičenie v pohode...mal by som už vymeniť, lebo repráky sú staré a nezvládajú už tú záťaž...a tiež neuhrajú pekne tón H
    ale na gitaru podľa mňa musí stačiť...pozeral by som na frekvenčný rozsah, čo napr. tieto majú celkom dobrý
    http://www.qcomp.sk/shopping/product...p=m31730938100
    Your ears are your most important piece of equipment. Unfortunately, they cannot be replaced as easily as your other gear.
    So please, say to drummer, that now he can pull out the stoppers from ears and stop play like a deaf schmuck.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    42

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) frajerik Zobraz Príspevok
    Ježiš štúdiové monitory za 20€ na intrak hej? A ako ich bude prenášať vysokozdvižným? Tie drevene geniusy su celkom dobre (neviem presne ktorý typ) ale ževraj celkom fajn hrajú. A to či cez nich pôjde dobre hrať tak to záleží od zvukovky a nastavenia windowsu a softu. A jednoznačne len stereo a žiadne 5 "jedničky".
    frajerk preto som ta napisal a ze cena bude vysoka (70 e inimalne) .a vobec nato neptrebujes vysokozdvizny M-audia napr o velkosti 30*20*20 cm som kukal minue ze kupim .prste e edno co kupi ale musi to by aktivne alebo amt zvast zosik nech ma zvuk pouzitelny .dalsia vec nepteeboval by soft ziadny.gitara>jackhammer>zosik>repro a no problem
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Apr 2006
    Level
    87
    Sila Reputácie
    30

len zvuk aspon bez dakeho reverbu, alebo delayu iba s jackhammerom bude riadne suchy a typujem ze sa mu to za chvilu prestane pacit...
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky