+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 6 z 6

Téma: pls help

Členom od
    Aug 2010
    Level
    29
    Sila Reputácie
    14

Talking pls help

nič akutne len tak vymyšlam ..len asi to je nadstavenim gitary .. mam novu akustiku mam ju asi tri mesiace doteras som hral na fabrickich strunach..viem že boli daddario ..ale neviem aka hrubka..hrali uplne super gitarka mala užasny zvuk....no teras som kupil nove struny daddario phosphor bronze 11...(lebo aj na alektrike mam 11stky a hraju fajn) no teras mam taki problem horne ečko ked sa donho oprem trošku drnči....a sem tam aj ostatne trošička rezonuju..

neviem može to byť strunami...treba dotelovať gitaru...aleob bude stačiť niake tvrdšie struny....???????????

dufam že sa to da preštelovať leob ja debil som kupil hned tri balički tych strun

:P:P:P

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    24

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Re: pls help

pravdepodobne sa ti vplyvom tahu hrubsich strun prehol krk do "luku"...bude treba dotiahnut torznu tyc imbusovym klucom a bude to ok
    Last edited by m4jo; 18.03.2011 at 16:42.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    29
    Sila Reputácie
    14

mne sa rpaveže tie predtim zdaly hrubšie..tieto su dost maslove

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    30

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

skus konretne specifikovat ako drnci...ci len v niektorych polohach alebo po celom hmatniku. urcite by som skontrolal prehnutie krku. je to vo viacerych temach tak hladaj, pripadne si najdi na jútrubke neck adjusting. standardne sa od vyroby vacsinou natahuju 10ky struny tak, takze hrubsie mohli sposobit mierne prehnutie krku. ked to budes mat skontrolovane a nastavene tak mozme riesit dalej
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Aug 2010
    Level
    29
    Sila Reputácie
    14

len v určitich polochach...najviac ečko na druhom pražci a hčko na tretom...ostatne neviem presne

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    24

tak tak, popozeraj na youtube neck adjusting.... ked si presiel z hrubsich strun na tensie, tak bude treba torznu tyc uvolnit a bude to fajn
    Last edited by m4jo; 18.03.2011 at 20:27.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky