+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 7 z 7

Téma: Zaujímavé zážitky a stretnutia s vašimi obľúbenými muzikantmi.

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Zaujímavé zážitky a stretnutia s vašimi obľúbenými muzikantmi.

Chcel by som vedieť či ste mali nejaký zaujímavý zážitok, prípadne stretnutie s vašimi obľúbenými hudobníkmi. Nap. po koncerte, autogramy, brnkátka atď...

Tak skúsim sem hodiť nejaké moje zážitky

tak mal som viac možností získať brnkátka napr. od:
    - IMT Smile - Ivan Tásler, Viktor Špak (tie som získal za pomoci Adely Banášovej )
    - AYA - Boris Letterich
    - Babylon - Juraj Kupec
    - Metropolis - Noro Pavlis (s Jimim sa mi stále nedarí stretnúť )
    - Blackmore´s Night - tu som dostal také merchandise brnkátko od ochranky Ritchieho Blackmorea za to, že som došiel v renesančnom kostýme na koncert jeho kapely Blackmore´s Night
    - Over the Rainbow - Jurgen Blackmore - syn Ritchieho Blackmorea v pozmenenej zostave ktorá hrávala klasický starý dobrý Rainbow

rôzne iné zážitky:
    - s kapelou Babylon - (dnes už rozpadnutá) som si na pódiu mohol zahrať s Maťom Máčkom; mám od nich set list podpísaný plus to spomínané brnkátko;
    - Maťo Ďurinda - tak ten mi podpísal gitaru na jednom festivale a o necelý týždeň sme sa stretli v Chorvátsku; veľmi príjemný človek. Ostatok Tublatanky mi podpísal CD.
    - s Blackmore´s Night - tak za najväčší úspech považujem, že som si podal ruku s Ritchie Blackmoreom. Nebolo to tak klasicky po koncerte, kde ani nevníma kto mu vôbec ruku podáva, ale bolo to medzi pesničkami. A ocenil ten môj renesančný kostým. . Žiaľ sklamanie večera a zatiaľ celkovo najväčšie sklamanie bolo, že mi nepodpísal gitaru, ktorú som tam doniesol (dostal ju k podpisu v šatni po koncerte od organizátorky koncertu - čo dodať klasický Ritchie )
    - s Over the Rainbow - tak toto je zatiaľ najväčšia pecka!!! myslím, že toto neprekoná nikto! Po koncerte v PKO si s partiou počkali na kapelu (podpisy,.. atď). Po spoločných fotografiách nás zavolali do podniku, ktorý je v areály PKO. S bubenníkom od BLACK SABBATH - BOBBY RONDINELLI, a basgitaristom GREG SMITH sme sedeli asi tri hodiny do druhej v noci v tom podniku. Debatovali sme o všetkom možnom. Veľmi príjemný ľudia. Podpísali nám všetko čo sme chceli. Po hodine prišla ochranka kapely a povedala im, že tu majú odvoz do hotela. Oni im povedali, že v pohode, ale že tu ostávajú s nami. O druhej v noci došiel prevádzkar a povedal, že proste už musí zatvoriť. Tak sme chlapcom z Rainbow ponúkli odvoz do hotela Carlton. A čuduj sa svete - oni to prijali! Nakoľko ja som totálny abstinet - proste mi alkohol vôbec nechutí - bolo vopred jasné kto bude šoférovať (inak z našej partii som bol najmladší a miesto v aute sa mi ušlo len preto, že mi nevadilo že budem robiť odvoz ). Tak si to predstavte 22 ročný chalan vozil po Bratislave takéto hviezdy hard rocku - bubenníka z Black Sabbath. Zážitok do konca života.

No a teraz jeden vtipnejší zážitok
    - s kamošmi sme sa na jarmoku v našom meste stavili o nejakú kravinu, že si nevypýtam na pamiatku brnkátko od basgitaristu skupiny SENZUS . Nakoniec som si povedal, že bude sranda a tak som šiel. Poprosil som po vystúpení chlapíka o brnkátko (so všetkou vážnosťou) a čo mi on povedal?!? Že mládenec, nehnevaj sa, ja ti to brnkátko nedám, lebo ja používam drahé 14 korunové fender brnkátka. Na smiech, ale ja som to nevydržal a povedal som mu, že tak dobre a daroval som mu moje 16 korunové Dunlop brnkátko..

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    19

Re: Zaujímavé zážitky a stretnutia s vašimi obľúbenými muzikantmi.

No máš pekné zážitky a rovnaké skvelý námet na tému, snáď si ľudia nebudú závidieť navzájom

Ja moc na koncerty nechodím, pretože tie "moje kapely" nezvyknú hrávať na Slovensku i keď poslednú dobu sa to veľmi zlepšilo. Keďže ale bývam v prdeli sveta mam to dosť odveci s dochádzaním.
    Práve včera som bol ale na jednom koncerte po 3 mesiacoch. Kapela Crippled Black Phoenix, nemôžem povedať žeby som si stretnutie s muzikantmi tentokrát tak užil, nepoznám ich ani po mene, ale odohrali skvelý koncert s nečakanou šou, gitarista predviedol čo vedel (jeden aj druhý), stál som pri takých podgúražených týpkoch čo tam metlili na tiché pasáže a veľmi ho to pobavilo, nás vyzýval aby sme sa pripojili, na konci prídavku zliezol medzi nas a dohral tam Kapela bola tiež veľmi priateľská aj po koncerte, hlavne ten gitarista si pochvaloval Slovákov, že zatiaľ najlepší koncert v ich kariére.

Ale také poriadne zážitky boli gitarista Scott Kelly v Synagóge v Trnave, rovnako aj jeho kolega Steve Von Till.
    Títo dvaja majú na svedomí taký novší metalový žáner postmetal/sludge ... a veľmi si ich vážim aj za ich bohaté skúsenosti. Po koncerte si s nami priateľsky pohovorili, podali ruku aj odfotiť sa nechali.
    Taká vtipná prihoda z vystúpenia Scotta Kellyho, ktorý v Synagóge čakal na vrchnom poschodí na balkóne kam ľudia nemajú prístup a sledoval predkapelu, takže sme ho z dola nevideli a ja som sa obzeral po celej sále, či ho nezbadám a zrazu taky bradatý chlapík sa objavil tak som mu hneď zatarasil cestu a začal do neho hučať, v tej tme som si neuvedomil, že to neni Scott ale len jeho predajca merchandise, ale mám od neho podpis no, asi sa čudoval chlapík A ja ešte viac

Na koncerte The Ocean, som s kamarátom práve išli do ArtKlubu a na námestí sme stretli našich muzikantov, ktorí ho nevedeli nájsť, ja som hneď tlmočil kamarátové pokyny, že ich tam zavedieme, však sme tu len kvôli nim Tak sme vošli do klubu spolu s chalanmi (aký dôležitý som sa cítil ) s Robinom sme mali aj menší incident, v prvej rade stáť nie je úplne najbezpečnejšie pri tejto kapele, Robin chcel skočiť epicky do publika, ale rozbil si v lete hlavu o PAčko a dopadol na našu spoločníčku (doteraz ma z toho nočné mory) ... Robin sa kus pozviechal a dohral ešte pár songov, kým z rozbitou hlavou ukončili koncert a hneď pokračoval do sanitky ktorá už čakala vzadu ... veľmi si pochvalovali na FB slovenskú pohotovosť

Ináč nemám žiadne trsátko ani paličku ani nič, ale nevadí som vďačný aj za tých pár zážitkov.

//A tak pomimo hudby, Andrzej Sapkowsky spisovateľ fantasy mal prednášku na jednom ročníku AnimeShow, na jeho prednášku čakalo toľko ľudí, že rada bola až mimo budovy ... a ako inak chudák Sapkowsky bol na konci samotnej rady a nie a nie sa prepracovať dopredu Aj mňa sa snažil postrčiť ja nasratý, že kto ma to do krista fucka prebieha otočil som sa a neveril som Ta prednáška nakoniec skončila strašným fiaskom, vačšina z nás sa tam i tak nedostala a to tú prednášku zopakoval 2krát.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    21

PS1984 mohol by si popisat ako u teba prebieha to "vypytanie trsatka od tvojho oblubeneho muzikanta"? tiez som mal parkrat taketo nutkanie ale nikdy som sa neodvazil

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) m4jo Zobraz Príspevok
    PS1984 mohol by si popisat ako u teba prebieha to "vypytanie trsatka od tvojho oblubeneho muzikanta"? tiez som mal parkrat taketo nutkanie ale nikdy som sa neodvazil
    No človek musí byť zdravo drzí a predvídať - teda mne sa to skoro vždy vyplatilo. Brnkátko od IMT Smile my vybavila Adela Banášová - chcel som ju zastaviť na jednej podnikovej akcii ale predbehla ma nejaká pani, ktorá sa s ňou chcela odfotografovať. Nikto nebol nablízku tak poprosili mňa. Doteraz neviem, či sa tá fotka vlastne odfotila, lebo som z toho nemal taký pocit. No a potom som ju poprosil, či by mi nevedela vybaviť jedno brnkatko. A ona, že hej. Nech prídem po vystúpení za ochrankárom a že nech poviem, že ju tam niekto čaká. Aj ho priniesla, ale tesne pred tým išiel Ivan Tásler a od toho som si vypýtal tiež.

Na koncerte Over the Rainbow som počal koncertu žobronil (keďže som stál v prvej rade) o brnkátko. Gitarista ma videl, tak mi to brnkátko hodil. Žial nevyrátal to dobre a spadlo dole medzi divákov. Kým som sa stihol zohnúť jeden chlapík čo mal cez 40 mi ho z pod prstov ukradol. Tak som mu vynadal to trapákov (on proste vôbec nemal v sebe ani kúska hanby - celý čas stál vedľa mňa a videl, že tam zalamujem rukami a že žobroním o to brnkátko) ! Potom na konci koncertu dal gitarista dalšie brnkátko ochrankárovi pod pódiom a povedal mu, že nech mi ho dá - a pozeral sa až do vtedy kým mi ho nedal.

Tu mi zišla na um príhoda z koncertu R. Mullera v NR. Tiež som takto žobronil o brnkátko a gitarista ma videl (inak bol fakt suprový). Po koncerte stála pod pódiom fotoreportérka a dal jej to brnkátko so slovami, že daj ho tomu chalanovi. Čo ona spravila?!? Dala si ho do vačku a zmizla. Ani na krik ostatných ľudí nereagovala. Trapas!

A možno taká rada - treba sa vždy postaviť tam kde je muzikant o ktorého ti ide. Ja som takto kalkuloval na koncerte Ritchieho Blackmorea a potom aj na koncerte kde hral jeho syn. A vyšlo to. Prerátal som sa ale na Metropolise v NR - keďže som videl, že v Superstar hráva Jimi - z môjho pohľadu - na pravej strane, tak som si tam chytil flek hneď po pódiom. Smola je tá, že hráva na ľavej strane. Takže som mal pred sebou Nora Pavlisa. No a tam to bolo ľahké - stačilo zdvihnúť ruku, upútať jeho pozornosť a naznačiť mu, či mi dá brnkátko. Dal - priamo do ruky počas pesničky. Oni robili vtedy predkapelu Desmodu (podľa mňa to malo byť naopak) a tak som takto ´´vybavil´´ brnkátko aj od gitaristu z Desmod. To som však ale následne daroval nejakému vedľa stojacemu človeku nakoľko pre mňa nemalo cenu.
    Last edited by PS1984; 14.05.2011 at 22:37.

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

[QUOTE=Mess;72923]No máš pekné zážitky a rovnaké skvelý námet na tému, snáď si ľudia nebudú závidieť navzájom

No tak nedal som to sem preto, aby sme si závideli. A nechcem aby si o mne niekto myslel, že sa potrebujem ukázať. Sú ľudia, ktorí toho zažili možno viac. Teda poznám takých. Viem o človeku, ktorý robil šoféra Jonovi Lordovi z Deep Purple. Proste nejde tu o to, ale chcel som iba vedieť čo zažili iní. Častokrát sú to možno zážitky na ktoré budú spomínať do konca života. Ako napr. ja keď som viezol tých dvoch v aute.

Členom od
    May 2009
    Level
    46
    Sila Reputácie
    15

Ja neviem ci treba "zobrat" o to trsatko kamos doniesol z Metallici domov 6 tak mi dal 2 a z Londyna z Metallici si doniesol domov takuto loptu http://1.bp.blogspot.com/_I0zurj0_LU...each+balls.jpg aj tie chytil 2, ale jednu dal inemu divakovi lebo bol smutny

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Chester Zobraz Príspevok
    Ja neviem ci treba "zobrat" o to trsatko kamos doniesol z Metallici domov 6 tak mi dal 2 a z Londyna z Metallici si doniesol domov takuto loptu http://1.bp.blogspot.com/_I0zurj0_LU...each+balls.jpg aj tie chytil 2, ale jednu dal inemu divakovi lebo bol smutny
    to je pekné... pošťastilo sa mu. niekedy to ale nemusí vyjsť..

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky