+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 9 z 9

Téma: kde kupujete elektrónky?

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

kde kupujete elektrónky?

Chcel by som sa spýtať kde kupujete na Slovensku - či už cez net, alebo priamo fyzicky - nové lampy. S ktorým obchodom tu máte najlepšie skúsenosti? - potrebujem 4xEL34 Svetlana winged =C=;

Kde ich tu zohnať??
    Chcem aby boli spárované ako celá štvorka najlepšie k Biasu o hodnote 76,1mV dc...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    26

Re: kde kupujete elektrónky?

www.jj-electronic.sk/ vyrabane na slovensku, kvalita velmi dobra (svetovo uznavana)
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Jul 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubb0 Zobraz Príspevok
    www.jj-electronic.sk/ vyrabane na slovensku, kvalita velmi dobra (svetovo uznavana)
    ale tie svetovo uznavane su vyberane..

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    11

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubb0 Zobraz Príspevok
    To je sice pravda, ale treba pozriet ceny. Ja som asi pred rokom nakomplet prelampoval svojho singla. Nechal som si zaslat od JJ cennik a dospel som k sokujucemu zisteniu, ze ked si hoci aj JJ lampy objednam z nemeckeho Tube Town, s postovnym ma to vyjde o dost lacnejsie, ako keby si ich kupim priamo v Cadci v podnikovej predajni. Dost zaujimave.... :-/ . Neviem, ci to stale plati, ale ja by som bez vahania opat objednaval v Tube Town, lebo mam len dobre skusenosti. Siroky vyber coho len chces. Ja som si zostavil mix lamp od troch roznych vyrobcov vratane JJ, vykonove lampy mesa matched. Ked mi jedna z vykonovych lamp rychlo odisla, bez problemov vymenili - lampu cekli, poslali gratis nahradnu a moje postovne mi refundovali na ucet....

Treba si vyratat, ci sa oplati z Nemecka
    Last edited by iamomega; 31.01.2012 at 20:22.

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

No o jj som počul.musím ešte pozrieť tie ceny . Ten nemecký obchod naozaj garantuje sparovanie ?

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    11

Cennik SED. EL34 sa dodavaju sparovane (tube town extended matching). Tu je blizsie info, ale najfundovanejsiu odpoved dostanes od nich.

Členom od
    Jun 2008
    Level
    47
    Sila Reputácie
    14

rád by som šiel najradšej do tých svetlán..

s touto stránkou máte skúsenosť niekdo?? http://www.elektronky.sk/

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    26

cennik si treba vyziadat ale el34 11,90€, el34L 12,20€. aky je medzi nimi rozdiel neviem, pozri charakteristiky. parovanie stoji 0,70€/kus. cervena a modra verzia +2,2€/ks
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

Zdravim ked mam cathode bias kombo -teda prisposobive pre rozne druhy lamp, mozem kombinovat ako chcem alebo je lepsi vysledok ked su sparovane?..aku kombinaciu by ste popripade navrhli do blackstar ht-1?
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky