+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 6 PrváPrvá 1 2 3 4 5 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 57

Téma: Tomáš Pjontek

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    14

Re: Tomáš Pjontek

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Daemonion Zobraz Príspevok
    no clovek nemusi mat diplom aby mohol kritizovat, a nemusi mat ani nahratych 5 skladieb aby vyjadril svoj nazor. X-faktor, o ktorom hovoria chalani nizsie tam chyba aj mne, hoci ho tazko definovat. Sak bud len rad ze ti sem tam nalozia, pochvaly neposuvaju ani zdaleka tak ako kritika. ked presvedcis par takych ludi, tak presvedcis tisice rovnakeho nazoru co stoja za nimi a ziskas len dalsich fanusikov.
    akurát mám blbý pocit, že za týmito ľuďmi nestojí absolútne nikto
    a čítal som si na tom portále komentáre k ďalším článkom a je to absolútne to isté, dodrbávajú tam každého, aj perfektné veci ako trebárs Run, run, run od Buckingham alebo Kristínu, Smatanovú, Hey Now ... to sú asi nejakí "hudobníci" v nejakých zaprdených kapelkách, ktorí si myslia o sebe, že oni sú tí najlepší a najúžasnejší hudobníci a ostatní sú odpad ... a keby ukázali niečo svoje, tak by si to nikto ani nevšimol a ak áno, tak by to bolo len na smiech ...

a frajerik, toto nie je kritika, to je snaha dodrbať a dehonestovať druhého človeka ... kritika je zameraná na to, aby človeku pomohla ... toto bolo zamerané len na to, aby to niekomu uškodilo
    Last edited by Lance; 19.08.2012 at 18:14.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    19

2 z 2 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

pisem znova to co som pisal predtym ale ty nevies prijat kritiku a hned sa onacis do utocneho stavu. mne osobne to je jedno ale necakaj ze na hudubnom fore ti ludia budu hovorit "ci boha fajny si, milujem ta, si pekny chcem s tebou spievat, natocime spolu vydeo? a pod". ak sa chces "splhnut" tak si to mal hodit prave na facebooky a tak kde mas ten svoj target audience a ten ti to zozere. hodil si to tu a neviem co si cakal teda. ja sa ani nebudem namahat a pisat tu moj nazor ked ho aj tak odignorujes.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

cele zle..to je fakt smutne ked uz hento povazujes za nieco co ti malo skodit..a ked si myslis ze opacneho nazoru nez su tvoji fanusici vela ludi nieje tak to by sa o teba trhali manazeri (a hoci ti uspech prajem,.....no ved si pockaj a uvidis). kazdopadne good luck
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Jan 2010
    Level
    66
    Sila Reputácie
    22

3 z 3 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Lance Zobraz Príspevok
    tie komenty sú smiešne .............. a teraz tu nehovorím a nehájim sa, že cover je dokonalý, ale že sme sa snažili niečo urobiť a zapáčiť sa ľuďom a niektorí vedia žiaľbohu len remcať ... je mi takých ľudí ľúto ... ozvali sa mi stovky ľudí, ktorým sa to páčilo, nie desiatky, ale stovky báb, ktoré z toho boli nadšené a zdieľali to na FB, lebo sa im to páčilo ... pre takých ľudí som to nahral!
    Ale ved, Lance, co sa jasis, je to dobry coverik, neviem kto z nas by to odspieval lepsie, mozno nikto, ale ... myslel som, ze ta zaujima nazor ludi na fore. A to, ze stovky bab ta ocenilo, no, samozrejme gratulujem, ale ked ti staci taky barometer, no tak dovidenia... Pososbis ako clovek, ktory sa snad chce spevom zivit, a vtedy je priazen stoviek bab velmi dolezita, ale existuje aj odbornejsi pohlad ako pohlad stoviek ci tisicok dievcat, to by si mohol uznat. Celkove teraz lutujem, ze som sa do tohto vobec zamontoval.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    14

a aby som niektorých ešte viac naštval, tak ... síce sa vyjadrujú k tomu článku na tom portáli skoro všetci negatívne, ale žiadny článok na portáli nemá toľko likov ako ten môj ... pozrite sa "Počet ľudí, ktorým sa to páči: 101. Buďte prvý z priateľov." Článok mesiaca o Celeste Buckingham a jej hite Run, run, run má 76 likov takže odozva nie je negatívna, ako sa vám môže zdať

Členom od
    Jul 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    15

nikoho tu nezaujima kolko likeov ma ten clanok (to bez hociakej ofenzivy) kazdy,kto tu pisal, ti chcel len poradit co mas zlepsit atd... ked to teba nezaujima,tak je to skoda casu tych, co sa ti snazili pomoc,ale hlavne skoda tvojho usila, ked tvoja jedina argumentacia je, ze kolko likeov ma nejaky clanok o tebe. zober si z tychto prispevkov co najviac,ked nie, je to tvoja chyba.

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    22

4 z 4 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

pfuuuuu, no Tomas najprv si na mna posobil celkom v pohode a tak som smeroval aj svoj koment, ale dajako si rychlo zacal byt fajnovy a to je cesta vzdy len smerom dole. Musim suhlasit s nazorom co tu odznel ze ak ti staci k tomu aby si si myslel ze si daco extra a ohanal sa ze ti pisu stovky nastrocnych bab... ja ti nevim Karle, ale mne ked 100 ludi povedalo ze wow ty hras uzasne na gitare a z toho vedeli ty najlepsi tak 4 akordy, tak mna to nikdy nepotesilo, no ked mi ucitel gitary povedal Andrej toto bolo fajn co si zahral, tak som vystrelil do nebies ako najvacsi majster sveta Preto by ti malo vacsmi zalezat na nazore ludi ktory o tom daco vedia, ALEBO ktori su pre teba vzorom. To je ta spravna cesta ako sa zlepsovat. To ze mi Ferko z hornej-dolnej napise ze som DEBIL A JE TO ZLE alebo JE TO DACO NENORMAAALNE, mi je uplne na dve veci Prajem vela zdraveho rozumu a hudby.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Lance Zobraz Príspevok
    a aby som niektorých ešte viac naštval, tak ... síce sa vyjadrujú k tomu článku na tom portáli skoro všetci negatívne, ale žiadny článok na portáli nemá toľko likov ako ten môj ... pozrite sa "Počet ľudí, ktorým sa to páči: 101. Buďte prvý z priateľov." Článok mesiaca o Celeste Buckingham a jej hite Run, run, run má 76 likov takže odozva nie je negatívna, ako sa vám môže zdať
    kolko z tych 101 ludi su kamarati, znami a dievcata do 15 rokov? nic v zlom, pocuva sa to dobre...ale drz sa pri zemi a pracuj na sebe dalej, este stale mas co vylepsovat.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Humi Zobraz Príspevok
    pfuuuuu, no Tomas najprv si na mna posobil celkom v pohode a tak som smeroval aj svoj koment, ale dajako si rychlo zacal byt fajnovy a to je cesta vzdy len smerom dole. Musim suhlasit s nazorom co tu odznel ze ak ti staci k tomu aby si si myslel ze si daco extra a ohanal sa ze ti pisu stovky nastrocnych bab... ja ti nevim Karle, ale mne ked 100 ludi povedalo ze wow ty hras uzasne na gitare a z toho vedeli ty najlepsi tak 4 akordy, tak mna to nikdy nepotesilo, no ked mi ucitel gitary povedal Andrej toto bolo fajn co si zahral, tak som vystrelil do nebies ako najvacsi majster sveta Preto by ti malo vacsmi zalezat na nazore ludi ktory o tom daco vedia, ALEBO ktori su pre teba vzorom. To je ta spravna cesta ako sa zlepsovat. To ze mi Ferko z hornej-dolnej napise ze som DEBIL A JE TO ZLE alebo JE TO DACO NENORMAAALNE, mi je uplne na dve veci Prajem vela zdraveho rozumu a hudby.
    preto ma veľmi potešilo, keď to pochválil Biťo

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) m4jo Zobraz Príspevok
    kolko z tych 101 ludi su kamarati, znami a dievcata do 15 rokov? nic v zlom, pocuva sa to dobre...ale drz sa pri zemi a pracuj na sebe dalej, este stale mas co vylepsovat.

z kamarátov nikto, lebo by som si všimol, keby tam ten like dali (vyskočilo by mi to na FB) .. like dávali len na moje zdieľanie článku, a tie liky sa tam nezapočítavajú ... a neviem, koľko dievčat do 15 rokov a ďakujem

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky