+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 6 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 57

Téma: Tomáš Pjontek

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    47

Re: Tomáš Pjontek

je pravda že s vlastným songom sa to ukáže naplno ... takže sa tešíme a očakávame v blízkej dobe vlastnú tvorbu..
    samozrejme držím palce
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Humi Zobraz Príspevok
    Celkom fajne to je, len mi tam chyba trosku presvedcenia v tom speve, aby som tomu uveril, viacej zapalu, nakolko mam dojem ez si nevyuzil cely svoj potencial, ktory tam este niekde je a drzis sa trosku nazad. Paci sa mi kamera, a bolo by skor zaujimave pocut dajaku vasu vlastnu skladbu, ktora by sa nedala porovnavat s originalom a tym padom by to bolo hadam viac presvedcivejsie
    kapela nie je moja, zahosťoval som tam kvôli videu .. teraz nemám s kým čo, chcem ísť sólo a video som urobil, aby som si spravil menšie promo a možno aby sa niekto ozval kvôli spolupráci, vystupovaniu a tak tak snáď to výjde

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

ale zatiaľ ma má každý na háku akurát teší záujem žien, že sú z toho nadšené takže malá "fanúšikovská základňa" by bola, len aby som sa mohol aj posúvať vpred

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    26

tak uz mas aj clanok v "novinach", gratulujem k uspechu
    http://hudba.zoznam.sk/spravy/16-08-...coverom-adele/
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    40

Ja by som az tak negratuloval, ak by si si pozrel tie komenty na FB (napr.).. nehovorim, ze su od hudobnych odbornikov, ale nieco na nich zial je..

Moj nazor stale zostava, aj ked pre Teba je asi tazsie prijatelny - najst si dobreho ucitela, popracovat na prejave (pozri si profi spevakov ako Mercury, Plant, Coverdale atd. - ano, ja viem, ze je to ina liga, ine hlasy, iny styl - ale je vzdy dobre brat si priklad a ucit sa od totalnych majstrov.. Porovnaj si svoj spev a svoju nahravku s ich vecami a potom myslim pochopis, kde je problem) a potom verim, ze sa to raz podari a budes to schopny dat. Ale v tejto podobe je to, zial, podpriemer (ale mas na to, aby sa to zmenilo, technika vela spravi - lepsia praca s hlasom - a potrebujes vediet, ako veci podat, aby to bolo "uveritelne").
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jan 2010
    Level
    66
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Lance Zobraz Príspevok
    Zdravím. Neviem, či si ma niekto pamätáte, ale pred 2 rokmi som sem nahadzoval svoje covery.
    ]
    Kto by si ta nepamatal, svojho casu si tu dost dopaloval.... a ako vidim, vyplatilo sa. Normalne sa to da pocuvat. Len by to chcelo nieco ako iskra, zvlastna osobna pecat, alebo tak nieco. Nieco take, co som zacitil z najnovsej Buckingham alebo trebars z mladej Kostovcikovej od Peta Bica. Ale vsak ty to casom dopilujes, lebo fakt pocujem progres.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

1 z 2 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Fil Zobraz Príspevok
    Ja by som az tak negratuloval, ak by si si pozrel tie komenty na FB (napr.).. nehovorim, ze su od hudobnych odbornikov, ale nieco na nich zial je..

Moj nazor stale zostava, aj ked pre Teba je asi tazsie prijatelny - najst si dobreho ucitela, popracovat na prejave (pozri si profi spevakov ako Mercury, Plant, Coverdale atd. - ano, ja viem, ze je to ina liga, ine hlasy, iny styl - ale je vzdy dobre brat si priklad a ucit sa od totalnych majstrov.. Porovnaj si svoj spev a svoju nahravku s ich vecami a potom myslim pochopis, kde je problem) a potom verim, ze sa to raz podari a budes to schopny dat. Ale v tejto podobe je to, zial, podpriemer (ale mas na to, aby sa to zmenilo, technika vela spravi - lepsia praca s hlasom - a potrebujes vediet, ako veci podat, aby to bolo "uveritelne").
    tie komenty sú smiešne .. takto komentujú úplne každý článok ... to je taká primitívna sorta ľudí na niektorých portáloch ... pozri si TV Noviny Markízy na Facebooku ... každú jednu správu dodrbú "fanúšikovia" vynadajú autorovi a tým to končí ... vyjadrujú sa len tí zakompexovaní dementi ... na portáli hudba.sk je pár negatívnych komentov, ale nikto si nevšimne, že je to druhý najviac olajkovaný článok na portáli (46 ľudí označilo, že sa páči článok, to je ako zdieľanie na FB) - viac mala na tom portáli len Celeste Buckingham ... 2 dni po sebe bol najčítanejší ... a po 24 hodinách je druhý najčítanejší za týždeň a to bol uverejnený vo štvrtok

a že je to podpriemer? podpriemer na Slovensko? alebo na amatéra? ... ukáž niečo ty a ja ti to okomentujem, ak chceš nie je tvoj názor ťažšie prijateľný, ale totálne je mi ukradnutý ... nenapísal si vôbec nič o veciach, v ktorých to je zlé, len, že to je zlé ... a teraz by si si zfleku už nejaké vymyslel ... kto chce psa biť, palicu si nájde ... a nemusím byť ako Mercury preboha, aby som sa prezentoval hudbou ... robím ju pre tých, ktorým sa páči a nie pre tých, ktorí majú nejaké psychické problémy a potrebujú všetkých a všetko dehonestovať

a teraz tu nehovorím a nehájim sa, že cover je dokonalý, ale že sme sa snažili niečo urobiť a zapáčiť sa ľuďom a niektorí vedia žiaľbohu len remcať ... je mi takých ľudí ľúto ... ozvali sa mi stovky ľudí, ktorým sa to páčilo, nie desiatky, ale stovky báb, ktoré z toho boli nadšené a zdieľali to na FB, lebo sa im to páčilo ... pre takých ľudí som to nahral!

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Petrik Zobraz Príspevok
    Kto by si ta nepamatal, svojho casu si tu dost dopaloval.... a ako vidim, vyplatilo sa. Normalne sa to da pocuvat. Len by to chcelo nieco ako iskra, zvlastna osobna pecat, alebo tak nieco. Nieco take, co som zacitil z najnovsej Buckingham alebo trebars z mladej Kostovcikovej od Peta Bica. Ale vsak ty to casom dopilujes, lebo fakt pocujem progres.

tak, samozrejme, mať textárov, skladateľov, hudobníkov, výbavu, štúdio a ľudí okolo ako ony, tak to tiež zneje trocha inak
    ja som došiel ku kamarátovi domov, postavil predomňa mikrofón, naspieval som to prvýkrát, povedal, že ok ... mne sa to nepáčilo, druhýkrát presne naopak a tretíkrát vzniklo toto, čo počujete ... bez dodatočného prespievania určitých častí alebo čoho ... ostalo to tak
    ako znie Celeste naživo ... na kástingu v Superstar ju nikto nechcel, len Rytmusovi sa páčila, že je zahraničná (spev sa mu tiež nepáčil) a preto šla ďalej a stále ju dodrbávali ... a čo teraz dáva
    a Dášku Kostovčík na youtube tiež zozačiatku totálne dodrbávali za angličtinu na Hey Now, pamätám sa, ako som ju tam obhajoval a nadával tam nejakým kreténom, lebo tú angličtinu má bezproblémovú ... alebo aspoň nie je nijak iritujúca ... a presne si napísal dve baby, ktoré podľa mňa majú teraz 2 najkvalitnejšie pesničky v súčasnej slovenskej pop-music
    Last edited by Lance; 13.09.2012 at 17:29.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    19

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

za tie 2 roky si sa kritiku znasat teda furt nenaucil. takto sa dalej nikdy neposunies.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    39

no clovek nemusi mat diplom aby mohol kritizovat, a nemusi mat ani nahratych 5 skladieb aby vyjadril svoj nazor. X-faktor, o ktorom hovoria chalani nizsie tam chyba aj mne, hoci ho tazko definovat. Sak bud len rad ze ti sem tam nalozia, pochvaly neposuvaju ani zdaleka tak ako kritika. ked presvedcis par takych ludi, tak presvedcis tisice rovnakeho nazoru co stoja za nimi a ziskas len dalsich fanusikov.
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky