@Clira14 je to viacmenej cele samostudium. pre kazdy rocnik su k dispozicii kvalitne notove materialy, cca. 100-200 skladieb podobnej narocnosti + nejake cvicenia, z nich ma asi tretina aj video ukazku. tie vacsinou treba nahrat/nakamerovat a poslat na forum. instrukcii k tomu ako to hrat je minimum, pre uplneho zaciatocnika to moze byt velmi tazke a aj odradzujuce. potom mas dostat spatnu vazbu. samotny Delcamp sa k mojim videam vyjadril za 3 roky asi len 1x, on to nestiha a asi ani nechce riesit. zvysna spatna vazba je len od spoluziakov a od nich sa toho vacsinou clovek vela nedozvie, vacsinou stale pisu to iste - "good job", "very nice" atd. a to aj ked to vobec nebol good job takze ako nahradu za ucitela asi neodporucam.

ale tie materialy su fakt top. zoskupene podla narocnosti od D01 az po D12, kde D01 je Happy Birthday jednohlasne, napr. D05 je Tarregova Lagrima, D08 Recuerdos de la Alhambra a D12 ani nehovorim, to by sa zapotil aj absolvent VSMU presiel som si prve 3 rocniky, teraz som mal robit 4ty ale hram ine. mozno sa k tomu este niekedy vratim, uvidime. v kazdom pripade, ma to system a prstovu techniku si urcite vylepsis