+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 16 z 16

Téma: kovove struny na akusticku gitaru

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    9

Re: kovove struny na akusticku gitaru

v skaceli som bol ale to boli este na prednadrazi a ked som isiel na posledy okolo tak tam uz neboli. som myslel ze skoncili uplne, nevedel som ze sa len prestahovali . ok tak tam skocim pozret.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    88

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) lukac Zobraz Príspevok
    ok to si budem pametat.
    a nepoznas este nejaky dobry hudobny obchod v TT a okoli, alebo v BA? lebo ked som pozeral zahranicne e-shopy tak oproti muzikeru su dost lacnejsie.
    V TT nie, ale v BA máš v centre slušné shopy na Medenej ul. medzi Kamenným nám. a Šafarikovým nám. Sú tam 3 predajne vedľa seba a trocha ďale na Autobus. stanici na poschodí máš tiež jednu, V Auparku v Petržalke je ďalšia,....

Ak nechceš míňať veľa peňazí, môžem ti poslať dobré struny CHAMP na akustiku (jadro z 6 hranu, ovinutie fosforbronz). Odporúčam obidve sady a môžeš si ich ľubovolne kombinovať. Ja ich používam na akustiky už dlhšie a bez problémov. Majú veľmi pevný a pekný zvuk a držia výborne ladenie.

Guitar Light Gauge SHA1254 (Acoustic Bronze) - .012 -.016 - W.024 - .032 - .042 - .054
    Guitar Light Gauge SHA1253S (Acoustic Bronze) - .012 -.014 - W.024 - .032 - .042 - .053

za ľudovú cenu 5,00 Eura / sada resp za 10,00 Eur za obidve sady + poštovné (list) - sú v orig. balení, každá struna je zatavená v samostatnom obale zvlášť a celá sada aj s plagátikom ešte v plastovom puzdre. Doniesol som ich u USA a stáli 10,50 USD za sadu. Mám ešte po 4 sady z každého typu.
    Last edited by muziker; 14.10.2012 at 14:19.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    47

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) lukac Zobraz Príspevok
    v skaceli som bol ale to boli este na prednadrazi a ked som isiel na posledy okolo tak tam uz neboli. som myslel ze skoncili uplne, nevedel som ze sa len prestahovali . ok tak tam skocim pozret.
    hej, sú v takej malej uličke :-)
    30.10 budem v TT a určite skočím pozrieť
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    9

ok ja tam skocim zajtra a dufam ze vecer si uz budem brnkat na novych strunach . a cez vikend budem aj v blave tak pokukam aj ostatne obchody.
    a mam este jeden problem. mam dost staru klasicku gitaru (fakt dlho asi 20 rokov ma ) a neviem ako sa to presne vola, tusim ze kobylka alebo tak nejak, je to hore pri navijani strun ako prechadzaju na hmatnik taka biela plastova ticka. no a problem je ze pri hornom e je kusok odlomena. da sa to kupit a vymenit? nulty prazec by to mal byt.
    Last edited by lukac; 14.10.2012 at 20:06.

Členom od
    Sep 2008
    Level
    42
    Sila Reputácie
    13

a neviem ako sa to presne vola, tusim ze kobylka alebo tak nejak, je to hore pri navijani strun ako prechadzaju na hmatnik taka biela plastova ticka. no a problem je ze pri hornom e je kusok odlomena. da sa to kupit a vymenit? nulty prazec by to mal byt.[/QUOTE]

http://www.musicreport.sk/images/uni...-spanielka.jpg
    nulty prazec je nulty prazec, kobylka je to co mas na tele gitary, a da sa to kupit a vymenit

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    9

no tak struny som nakoniec kupil d'addario 11", lebo tie rotosound tam nemali a neskutocne som spokojny . zvuk je skvely, lepsie nez som si predstavoval. na klasike som vymenil ten nulty prazec a ked som bol v tom tak som tam hned kupil aj nove savarez struny . dakujm za vsetky rady.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky