Zobraz výsledky 1 po 10 z 15

Téma: Ako by ste postupovali?

Threaded View

Členom od
    Sep 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    12

Ako by ste postupovali?

Čaute, mám takýto problém...pred 2 rokmi som kúpil v muzikeri lacnejšiu gitaru (bola v akcii 70 percent...keď sa nad tým teraz tak zamýšlam asi sa mi to malo zdať podozrivé )s floydom (chyba ktorú už nikdy nebudem opakovať) a teraz sa ten floyd dostal do takého štádia(struny si vyrezali do mäkkého kovu vlastné drážky takže zle držia), že sa po pár použitiach tremola gitara úplne rozladí (3 krát mi už z kobylky aj vyletela struna). Tak som reklamoval, keďže muziker má záručnú dobu 3 roky. Týpek mi dneska volá:"Gitara je v poriadku, odborník posúdil že to je normálne, je to lacný materiál pri kúpe s tým treba počítať, a mne sa tu nerozlaďuje. Kebyže je to gitara za 400 euro tak to je problém, ale pri takejto cene to je bežné."

Ja mu na to "tá gitara stála pôvodne 365 eur ona bola len v akcii, takže podla vašich slov by to mal byť problém nie?"...odpoveď..."Povedal som čo som povedal, to už nechajte tak"

Ako neviem, doteraz som považoval muziker za veľmi serióznu firmu ale teraz u mňa fakt klesli

Úplne ma už zarazila perlička toho reklamačného týpka čo vypustil keď som mu povedal že keď nie sú schopní niesť zodpovednosť za nekvalitný tovar čo predávajú, nech neponúkajú 3 ročnú záručnú lehotu..."To neponúkam ja, to ponúka muziker."
    Last edited by Simon7197; 12.06.2013 at 18:54.

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky