+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 15 z 15

Téma: Ako by ste postupovali?

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    9

Re: Ako by ste postupovali?

Asi je to uz mimo datum, ale nesuhlasim ze vsetky opravy si musis robit doma sam..
    Ak s tym nemas skusenosti ( napriklad nastavenie tiahla v krku) tak nastroju mozes skor uskodit ako pomoct.
    Navyse, gitaru by si mal pri kupe dostat nastavenu, respektive prve nastavenie gitary by malo byt v cene..
    Inak s konkretne s muzikerom mam docela kladne skusenosti mal som po kupe problem s nastavenim floyda ( Edge-Zero II ),
    jedna smena ma odkazala na youtube, ale chlapik z druhej smeny (Matus sa tusim vola, velmi ochotny clovek) mi gitaru zobral a dal ju ich technikovi a ten mi ju krasne nastavil.

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    11

V muzikeri pracuju vseliake individua, ja som mal s jednym do cinenia (pracoval a predpokladam, ze este pracuje vo vedeni a amen tma. neplati to isto o vsetkych ich ludoch, ale podla mna na urovni manazmentu vobec ani len netusia, ako sa ma jednat slusne s ludmi a potom sa to asi prenasa aj na nizsie urovne. Stara tema, pravda, ale aj tak sa tu nic nehybe, takze nikto sa nemoze hnevat za ozivenie: teraz som si len podrobne precital prepis z rozhovoru a hento by som pravdepodobne riesil podnetom na SOI. floyd predsa nie je vec, ktora sa moze za dva roky "opotrebovat", teda moze sa, ale nemala by sa z mojho laickeho nazoru je urcite narok na riesenie zaruky. ak niekto predava lacny rozpadavajuci sa brak a dava na to 3 roky zaruku, je si sam na vine....
    Last edited by iamomega; 27.10.2013 at 21:25.

Členom od
    May 2006
    Level
    63
    Sila Reputácie
    29

ja som z muzikeru objednal Fender Twin Reverb kombo. prvy krat co tam kupujem nieco vacsie. Tak prve mi vola cavo ze dobry ta gitara co ste si objednali dojde az o mesiac tak cavo nieze mi povie ze niesu schopni doniest tovar skor ako o mesiac ale este vlastne ani netusi co to objednava tak som zvedavy ako to pojde dalej. zatial im davam 2 body z 10.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    87
    Sila Reputácie
    27

Ja osobne z muzikeru beriem tak maximalne brnkatka ked si porovnam pristup napriklad kytar alebo audioteku tak to je ako den a noc, to co muziker povie, ze zozenie za dva tyzdne, to kytary zozenu za tyzden a este aj pocas sviatkov alebo v lete som mal zaujem o jendu gitaru z muzikeru, no bola zrejme posledna na Slovensku a inde bola tiez vypredana tak som volal ci mi ju nemozu na par dni rezervovat, ze si po nu aj osobne dojdem a odpoved bola asi taka ze to tak maximalne na den spravia, v audioteku mi povedali, ze ak mam vazny zaujem, mam vyplnit objednavku a potom im len napisat kedy mi ju maju poslat

P.S este by som dodal asi tolko, ze napriklad vzdy ked som si v kytarach vypytal zlavu, tak som ju naozaj dostal, aj ked neslo o nejak extremne drahy tovar, naposledy ked som u nich objednaval gitarovy kufor, tak mi oznamili, ze mnou vybrani je poskodeny, ze ak mam zaujem mam si vybrat iny a za tu istu cenu mi poslali kufor o triedu lepsi, ako kompenzaciu za meskanie.
    Last edited by Xibal; 27.10.2013 at 16:08.
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    41

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Moment chlapci, kľud.. V prvom rade kľud. A postupujte opatrne.
    Bunnyyyyy!

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky