+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 5 z 5

Téma: Klavesy na zaciatok

Členom od
    Jan 2011
    Level
    55
    Sila Reputácie
    12

Klavesy na zaciatok

Zdravim kolegovia. Mam na vas taku negitaristicku otazku. Uz dlhsiu dobu poskulujem po nejakom klavesovom nastroji a zda sa ze som sa na to konecne odhodlal. Nakolko vsak nemam absolutne ziadne skusenosti v tejto oblasti, potreboval by som od vas radu. Momentalne sa rozhodujem medzi http://www.eplay.sk/produkt/210/2711...p-v60-piaggero
    a
    http://www.eplay.sk/produkt/515/4010/medeli-mc760 tieto sa mi javia ako take najvhodnejsie, no rad si necham poradit.
    V ziadnom pripade to nepotrebujem na vystupenia ani nic podobne, chcem to len na domace hranie, ale zas aby to znelo tak nejak prijatelne. Ta yamaha ma na nete vela dobrych recenzii, pozeral som aj videa, zvukovo by to celkom mohlo byt, na to medeli je toho pomenej. Na druhej strane, mala znacka - moze sa mozno snazit prerazit kvalitou.
    Za akekolvek rady dakujem

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    23

Re: Klavesy na zaciatok

ja som len amatersky klavesak, skor len pre zabavu, no vsadil by som na YAMAHU. Mam jednu podobnu doma a som s nou uplne spokojny na domace hranie staci a ma pekny zvuk. Dokupis si pedal a stojan a nemas co riesit. U menej znamej znacky je to vzdy trosku risk lebo jednak najdes malo recenzii a aj pouzivatelov co ich pouzivaju.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

janko rehotský hrá na klávesy značky Námaha
    http://hlasky.huste.tv/clip/pristup-6
    video obsahuje prvé skladby pre klávesy pre začiatočníkov
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    16

A co chces vlastne hrat?
    When you see the complexity of what you think is simple, then you will see the simplicity of what you think is complex.

Členom od
    Jan 2011
    Level
    55
    Sila Reputácie
    12

Diky diky, uz som objednal to piaggero, bol som pokecat v muzikeri aj v inych obchodoch, popytal som sa znamych a toto mi prislo take najviac vyhovujuce mojim potrebam

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky