+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 2 z 2

Téma: Behringer GUITAR LINK UCG102 - Inštalácia

Členom od
    Sep 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Behringer GUITAR LINK UCG102 - Inštalácia

Prajem pekný deň. Chcel by som Vás poprosiť, ak by mi niekto vedel poradiť. Ako by som si mohol nainštalovať toto zariadenie http://www.behringer.com/EN/Products/UCG102.aspx do svojho PC a následne ho aj spojazdniť? Nemám k nemu žiaden potrebný software resp. mám niečo stiahnuté zo stránky behringer (nejaké tie ovládadače + asio4all a VSTcka) avšak neviem ako mám postupovať krok za krokom v inštalácii. Ak by sa našiel niekto, kto by vedel postupne vysvetliť ako si nainštalovať toto zariadenie do svojho PC a čo všetko k tomu potrebujem aby som si cez neho mohol niekedy aj zahrať, bol by som mu veľmi vďačný.

PC mam so slabším zvukom: HP 602 Notebook, (IDT High Definition Audio CODEC, Intel(R) High Definition Audio HDMI).
    Operačný systém: Windows 7 Home Premium 64bit

Za Vašu ochotu a radu ešte raz vopred ďakujem.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    20

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Re: Behringer GUITAR LINK UCG102 - Inštalácia

Zapojis do PC. Stiahnes 64bit instalacku, spustis klikas next, next, next. Pravdepodobne restartnes kompa a hotovo. Nainstalujes nejaky nahravaci soft(napr. zadarmo audacity, tiez je link na tej behringer stranke) vyberes ako nahravacie zariadenie to USB zariadenie, pichnes tam gitaru alebo co a nahravas.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky