+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 2 z 2

Téma: Idealne struny na hranie black metalu?

Členom od
    Jan 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Idealne struny na hranie black metalu?

Zdravim vas, chcem sa tu popytat ze ake hrube struny su idealne na black metal popr ak by ste mohli tak odporucit aj znacku... dakujem

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    9

Re: Idealne struny na hranie black metalu?

Nazdar,
    Vo vseobecnosti plati, ze na tvrdsie styly sa pouzivaju hrubsie struny, tak byt na Tvojom mieste zacal by som asi od 10 strun (10-46) a ak by Ti boli stale makke, tak si kup 11-ky (11-56).
    Do hrubsich by som isiel iba v pripade, ze by si chel hravat velmi podladeny, pripadne mal barytonovu gitaru.
    Inak struny specialne pre black metal sa nevyrabaju, struny nerozlisuju ci hras balck alebo death metal.
    A co sa tyka znaciek, to je uz naozaj iba na Tebe ktore ti viac "sadnu", treba ich poskusat a sam zistis ktore vyhovuju najviac. (ja osobne pouzivam GHS guitar boomers 10-46 lebo maju krasny pociatocny cinkavy zvuk a trhaju sa mi menej ako ostatne)
    Pripadne, ak ches imageove, tak si kup neake cierne struny.. Moznosti je neurekom, ale najlepsie spravis ak si nakupis 3 - 4 rozlicne sady a ked budes menit struny tak si ich vyskusas a sam zistis na com sa ti hobluje najlepsie..

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky