+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 4 PrváPrvá ... 2 3 4
Zobraz výsledky 31 po 38 z 38

Téma: Zaciatky s kapelou

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Re: Zaciatky s kapelou

po prečítaní týchto vecí, som rád že nemám kapelu niežeby som ju nechcel ale toto čo ste tu niektorý popísali je horor
    som iný ako ostatní....

Členom od
    Jan 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    26

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Nováčik Zobraz Príspevok
    po prečítaní týchto vecí, som rád že nemám kapelu niežeby som ju nechcel ale toto čo ste tu niektorý popísali je horor
    neber to až tak hororovo, skús si z toho len zobrať niečo do tvojej spolupráce a chápania sa v kapele. Určite som nechcel nikoho odradiť od myšlienky mať kapelu a asi ani Fil.
    Len treba využívať to asertívne správanie. A treba sa poriadne zohrať pred tým, ako vystúpiš na pódium.
    Your ears are your most important piece of equipment. Unfortunately, they cannot be replaced as easily as your other gear.
    So please, say to drummer, that now he can pull out the stoppers from ears and stop play like a deaf schmuck.

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    40

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Urcite, ako napisal gadge. Vela asertivity Kapela je spolocenska mikroskupina, kde musis tiez riesit kopec vztahovych a inych veci, spojenych s tvorbou (kazdy ma svoj nazor..). Potom druha vec su uz koncerty, vystupenia, tie treba dobre naplanovat a hlavne nechytat hned nervy, ked nieco nejde, ale skor byt na to pripraveny. A tiez teda poriadne nacvicit material, ktory sa ide hrat, to je jasne Cim viac clovek cvici, tym vacsiu istotu ma pred ludmi, lebo ma nieco za sebou.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    66
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Nováčik Zobraz Príspevok
    Co tu citas, to nie je horor, to su NADHERNE zazitky, aj ked sa ti to nezda. Ked si hras doma, to proste nema stavu, a casom aj zabudnes, ze co si si kedy hral. Hrat s kapelou, to uz je isty posun, ale hrat s kapelou PRE VEREJNOST, to je to prave orechove. A ostane kopec spomienok. Uz mnoho rokov som nestal na podiu, ale dodnes sa s tym neviem zmierit. Keby to nebolo v mojom veku trapne, normalne by som si nejaku kapelku hladal ...

Členom od
    Jan 2011
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Treba veľa nacvičovať a nevzdávať to pri prvom neuspechu .

Členom od
    Jan 2011
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

A druhÁ vec je talent .

Členom od
    Jan 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    26

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) zofar Zobraz Príspevok
    Treba veľa nacvičovať a nevzdávať to pri prvom neuspechu .
    Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) zofar Zobraz Príspevok
    A druhÁ vec je talent .
    Používaj tlačítko Edit, ak si niečo zabudol dodať...Ja myslím,že talent využiješ viac pri vytváraní piesne, ako pri jej predvádzaní na pódiu(iba,že by ti to vypadlo a musíš improvizovať). Aj talentovaní hudobníci musia cvičiť podľa mňa...Aj Mozart musel určite cvičiť, aj keď ho nazývali zázračné dieťa. (tipujem)
    Your ears are your most important piece of equipment. Unfortunately, they cannot be replaced as easily as your other gear.
    So please, say to drummer, that now he can pull out the stoppers from ears and stop play like a deaf schmuck.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    16

presne ako hovoríš gadge...môj učiteľ ma za sebou desiatky rokov hrania a stále niečo cvičí...tak ako vo všetkom aj v hudbe sa treba celý život vzdelávať a zdokonalovať
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky