+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 2 1 2 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 16

Téma: Rozcvička

Členom od
    Nov 2006
    Level
    37
    Sila Reputácie
    16

Rozcvička

ako sa rozcvicujete pre hranim??s tym mam problem.lebo stale ked chytim gitaru do ruky tak mam tuhe,spomalene prsty a trva to kym sa naladim

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    18

ja si vzdy zahram nejaku pesnicku, kde treba rychlo prehadzovat prsty, vybrnkavat rychlo, aby som sa rozcvicil a potom idem "na vec"...
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    Oct 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    25

hmm. ja si prebehnem hmatnik 1-2-3-4, Cdur v dvoch oktavach par krat, stale rychlejsie a rychlejsie, pentatoniku... a ptm nejake useky pesniciek a ide sa

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

TAK,tvoje rozcvicky nemusia prebiehat zrovna na hmatniku alebo s gitarou,dobra rozcvicka je aj pisanie na klavesnici vsetkymi 10 alebo hocikde si bubnovat prstekama,to je o tom prekrvit si prsty a uvolnit stiahnute svalstvo
    ------------------------
    Áno, priznávam si to, som sklerotik!Ale nevadí mi to, pretože sa každý deň možem radovať s toho že som vymyslel niečo nové i keď som na to prišiel už včera....

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

samozrejme som zabudol dodat aj roztahovanie prstov,trenie dlani o seba a mozno aj masirovanie.
    ------------------------
    Áno, priznávam si to, som sklerotik!Ale nevadí mi to, pretože sa každý deň možem radovať s toho že som vymyslel niečo nové i keď som na to prišiel už včera....

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    20

Talking

No ja sa vzdy rozcvicujem tak se si poklepkavam melodiu na prstoch ale to vôbec nepomaha a dokonca sa mi vytvoril zlozvyk ze stale z lavou rukou poklepkavam na stôl a robim sa ze hram rychle sola na hmatniku

Guitar is my drug!

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

no vidis,je klepem obidvoma rukami este si aj bucham nohami,moju holku to uz zacina stvat,nech som kde som tak musim proste buchat(buchat ako buchat,vzdy niaky rytmus)ale prichadzam na pekne veci.To mas ako perkusie,vsade to vydava iny zvuk,to je na tom najpeknejsie.:-D
    ------------------------

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

ale co som zabudol ze uz tak bez toho nemozem ze sa ucim hrat na gitke a zaroven si doprovod robim nohami ako na bicich.Spievat je do toho fuuuh ale da sa
    ------------------------

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    18

a aby som bol konkretnejsi, tak na uvod si najjcastejsie zahram od plihala kluziste.
    a pavuk, tie tvoje rozcvicky som skusal a je to dobre. dik za tip.
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    20

Talking

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Pavuk Zobraz Príspevok
    ale co som zabudol ze uz tak bez toho nemozem ze sa ucim hrat na gitke a zaroven si doprovod robim nohami ako na bicich.Spievat je do toho fuuuh ale da sa
    AJ ja robim prestne to iste!Kazdeho to otravuje ale mne to je jedno zahram si hocijaku pesnicku ktoru chcem, no skoro kazdu.

Guitar is my drug!

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky