Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco Zobraz Príspevok
Priznávam, že keď nás ľudia pochvália za našu snahu, poteší to. Ale ľudia, ktorí nás upozornia na akýkoľvek problém nám pomáhajú odhaliť nedostatky, ktoré sme si buď nevšimli alebo sme ich ešte nestihli urobiť... Vďaka takýmto pripomienkam môže byť naše fórum (a čokoľvek) ešte lepšie. Preto Ti, Pinacolada, ďakujem za Tvoj názor. Snažím sa z neho vydolovať užitočné informácie a myslím si toto:

- ak sa Ti nepáči design, môže to byť otázka zvyku. Skús si prípadne vybrať inú tému (úplne dole vľavo si môžeš vybrať z troch: "softblue"; "default" a "quitar" - možno sa Ti niektorý z nich zapáči...)

- s obálkami Ti určite dokážeme pomôcť - je to pomerne jednoduché:
- ak z obálky trčí lístok, v téme je nový príspevok.
- ak je obálka zatvorená, od Tvojej poslednej návštevy nepribudol žiaden nový príspevok.
- ak je na obálke šípka, do tejto témy si prispel aj Ty (toto je užitočné napríklad v prípade témy, ktorú si dlho nenavštívil - aj o pol roka budeš na prvý pohľad vedieť, že tu si niečo napísal)
-ak je na obálke zámok, téma je zamknutá
- ak je obálka červená, je to "horúca téma", resp. téma, ktorú si diskutéri obľúbili. (je často navštevovaná)

Kombinácie sa teda tvoria veľmi jednoducho:
"horúca téma" v ktorej je nový príspevok, ktorý si ešte nečítal... Zamknutá téma, o ktorú je veľký záujem, a Ty v nej máš aspoň jeden príspevok. No a toto je téma, ktorá je zamknutá, máš v nej svoje príspevky a je tam aj niečo nové, čo si ešte nečítal...

Tvoja posledná pripomienka je však pre mňa asi najcennejšia. My vieme, že sme žiadne témy nezmazali (a webmaster vie, ako sa kvôli tomu natrápil...). Takže otázka znie: kde sa stratili? Domnievam sa, že poznám odpoveď - v starom fóre bol kompletný obsah hneď na titulke fóra. Na novom fóre sú na titulke témy, v ktorých pribudli posledné príspevky. Kompletný obsah fóra sa skrýva pod linkom "Fórum Index". Nachádza sa v ľavom hornom menu.

Môžeš prípadne prezradiť, či som sa trafil... Ak áno, Tvoj príspevok je pre mňa cenný najmä v tom, že s tým obsahom fóra musíme niečo urobiť - obsah by mal byť viditeľnejší... Ak som to nepochopil správne, prosím, skús upresniť čo máš na mysli - a ja sa pokúsim, v rámci našich možností, urobiť čo sa dá...
dik za vysvetlenie tych obalok.
no a presne to ma zarazilo ked som prisiel na nove forum.ze na titulke bolo iba zopar tem.tak som nasiel ten navigacny panel.ale zda sa mi to nepohodlne (pre mna) takze chcilku potrva kym si na to zvyknem