+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 15 z 15

Téma: Stretavanie na chate

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    18

Re: Stretavanie na chate

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) VladoKN Zobraz Príspevok
    Opat sa tu medituje o prde...
    preco si to myslis?
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    27

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kamzik Zobraz Príspevok
    preco si to myslis?
    Ja osobne si myslím, že Vlado povedal pravdu (síce nie diplomaticky, ale na rozdiel odo mňa - on nemusí...)

Minimálne z týchto dôvodov:
    a.) pozývanie na chat môže fungovať pomocou quick chatu alebo kalendára. Dnes už väčšina včerajších príspevkov nie je aktuálna, pre nikoho nemá žiadnu hodnotu, žiadnemu ďalšiemu uživateľovi nepomôže - len máme databázu o pár bytov väčšiu...
    b.) skúsenosti jednoznačne hovoria, že takéto dohadovanie nefunguje. Stačí si prejsť staršie témy s podobnými témami.
    c.) a nakoniec môj osobný, subjektívny názor: spontánne (náhodné) akcie sú najlepšie - to sú také chaty, ktoré vznikli "tu a teraz sa nám chcelo a preto sme sa zišli".

Len pre istotu: ani VladoKN, ani ja to nemyslíme v zlom. Len jednoducho sme si už niečo skúsili a vychádzame z týchto našich zážitkov...

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco Zobraz Príspevok
    Ja osobne si myslím, že Vlado povedal pravdu (síce nie diplomaticky, ale na rozdiel odo mňa - on nemusí...)

Minimálne z týchto dôvodov:
    a.) pozývanie na chat môže fungovať pomocou quick chatu alebo kalendára. Dnes už väčšina včerajších príspevkov nie je aktuálna, pre nikoho nemá žiadnu hodnotu, žiadnemu ďalšiemu uživateľovi nepomôže - len máme databázu o pár bytov väčšiu...
    b.) skúsenosti jednoznačne hovoria, že takéto dohadovanie nefunguje. Stačí si prejsť staršie témy s podobnými témami.
    c.) a nakoniec môj osobný, subjektívny názor: spontánne (náhodné) akcie sú najlepšie - to sú také chaty, ktoré vznikli "tu a teraz sa nám chcelo a preto sme sa zišli".

Len pre istotu: ani VladoKN, ani ja to nemyslíme v zlom. Len jednoducho sme si už niečo skúsili a vychádzame z týchto našich zážitkov...
    ok, ospravedlnujem sa
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    27

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kamzik Zobraz Príspevok
    ok, ospravedlnujem sa
    Nestalo sa nič zlého, takže sa netreba ospravedlňovať...
    Len sme si vysvetlili, kto sa ako na tieto vecičky pozerá. Samozrejme, všetkým prajem hŕbu príjemného chatovania - a nielen chatovania...

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    19

laci myslim si ze by sa sem hodilo pre tieto niektore zbytocne prispevky a temy urcite miesto ,ktore by sa vymazalo na konci tyzdna,proste samomaz po tyzdni, alebo niakeho upratovaca tych zbytocnych odpovedi typu :"jj";"jasan";atd..
    ------------------------
    Áno, priznávam si to, som sklerotik!Ale nevadí mi to, pretože sa každý deň možem radovať s toho že som vymyslel niečo nové i keď som na to prišiel už včera....

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky