+ Odpoveď do témy
Stránka 37 z 37 PrváPrvá ... 27 35 36 37
Zobraz výsledky 361 po 368 z 368

Téma: Miesto v kapele

Členom od
    May 2013
    Level
    10
    Sila Reputácie
    0

Re: Miesto v kapele

Hľadám kapelu alebo niekoho na hranie z okolia Sabinova alebo Prešova, hram na gitare uz 4 roky, skusenosti s konvertovaním ani vystupovaním nemám, hrám
    rock'n'roll hlavne veci Beatles.

Členom od
    Jun 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Myslíš, že s ním máš niečo spoločné?

Tak práve teba hľadáme! Ak si rád spievaš vo sprche a si rozhodnutý nakopnúť svoj život a vymeniť ju za veľké pódiá, tak jednoducho dobehni a ukáž čo je v tebe! Hľadáme speváka, pre ktorého je spev radosť, neuspokojí sa s priemerom, nebojí sa skočiť do víru koncertov a stať sa súčasťou rozbehnutej pop/punk/rockovej kapely. Napíš nám správu a niečo už vymyslíme Bratislava a okolie
    Last edited by atp; 11.06.2013 at 11:57.

Členom od
    May 2012
    Level
    22
    Sila Reputácie
    0

som gitarista,textar a screamer a hladam nejaku punkovu kapelu z okolia Myjavi alebo Senice ak by mal niekto zaujem tak nech mi napise spravu

Členom od
    Aug 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Som gitarista,mam 26 rokov.Na gitare hram od roku 2005.Mam rad rock,metal,grunge,punk.Hladam muzikantov z Bratislavy,Martina,Komarna,Novych Zamkov.Este neviem kde sa usadim.

Členom od
    Aug 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Ahoj,citam ze si gitarista od Surian,mas este stale zaujem na tvorbe?Ja som z Komarna,ale nebol by pre mna problem dochadzat na skusku,ak by to malo daky zmysel.Vdaka za odpoved.Miso

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Bratislavská kapela Marvels of Contrast HĽADÁ SCREAMERA (+ clean vokály nie sú popravde absolútne, ale vôbec na škodu). Podmienkami sú seriózny prístup a hlavne chuť podieľať sa na celkovej činnosti kapely; momentálne nahrávame album, takže by malo ísť o niekoho, kto je schopný naskočiť na rozbehnutý vlak. Sharujte a dajte vedieť. Ďakujeme.

Členom od
    Sep 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Ahojte, hľadám dostupného bassgitaristu či bassgitaristku do kapely ako poslednú súčiastku. Skúseného, neskúseného, či skúsenú alebo neskúsenú. Ideálne ak by sa nám podarilo nájsť niekoho z Bratislavy.

Členom od
    Dec 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Ahojte,
    hľadáme (aspoň trochu spievajúceho) kontrabasistu alebo gitaristu (12-strunová gitara) do folkovej kapely Rolničky (www.rolnicky.sk) z Bratislavy alebo okolia. kontakt: hanka@rolnicky.sk

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky