+ Odpoveď do témy
Stránka 35 z 37 PrváPrvá ... 25 33 34 35 36 37 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 341 po 350 z 368

Téma: Miesto v kapele

Členom od
    Nov 2007
    Level
    85
    Sila Reputácie
    48

Re: Miesto v kapele

chalani hľadajú bubeníka, tak ak by niekto náhodou o niekom vedel... okolie DCA, TN..
    http://bandzone.cz/uholdopadu
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Apr 2012
    Level
    3
    Sila Reputácie
    0

Hľadam speváka do new metalovaj kapely. Styl korn, static x, soulfly, skipknot. Malo by ist a o melodicky spev takze treba zvladat aj tuto stranku. Lokalita Topolcany a okolie. Kontakt: jozef.kacina@gmail.com

Členom od
    Mar 2012
    Level
    3
    Sila Reputácie
    0

Hľadá sa: Basák/Basáčka
    Spevák
    z okolia NR vo veku približne 15-19. Priestor na skúšanie máme. Zatiaľ sme bubeník, gitarista, gitaristka. Chceli by sme hrať niečo medzi punkrockom a metalom (zo začiatku sa nečakajú nejaké extra náročné kúsky), teda niečo štýľu kapiel Zoči Voči, Problem, Before the Zero day a podobne, lenže trocha menej popové.
    Uvítam schopnosť screamovať (POZOR! nie len tak hlúpo vrešťať).
    kontakt: frrnroi@gmail.com

Členom od
    May 2012
    Level
    22
    Sila Reputácie
    0

hladam bud bubenika z Myjavi alebo blizkeho okolia alebo kapelu zameranu na punkrock z Myjavi alebo Senice,mam aj nejaku vlastnu tvorbu...blizsie info cez SS

Členom od
    Nov 2007
    Level
    43
    Sila Reputácie
    0

Dobrý večer ..Som hráč na elektrickej gitare a hľadám kapelu v oblasti ako je Žilina , Rajecké teplice , Rajec. Mám 20 rokov. Hrám na gitare veľmi dlhé obdobie , v roku 2006 som navštevoval súkromnú hudobnú školu u p. Hudzika ( dom odborov, Žilina). Preferujem štýly ako ..Funk/Rock , Rock , Funk/Metal. napr ( RHCP , Jimi Hendrix , Pearl Jam, Guns & Roses ...) kto sa mi ozve a dá mi šancu , môže odomňa očakávať vysoké nasadenie , dokážem sa naučiť veľmi veľa vecí. Pri skúškach sa venujem len gitare a nepodporujem sa vecami ako sú napr alkohol a drogy. Tu je na mňa kontakt : Tomino90@gmail.com
    Last edited by Tominoo; 23.07.2012 at 22:09.

Členom od
    Jan 2011
    Level
    22
    Sila Reputácie
    12

Zdravim,

hladame kreativneho gitaristu, ktory by zniesol nasu pritomnost za staleho hrania modernych metalovych veci. Momentalne sme v stadiu nacvicenych niekolko coverov - Staind, System of a Down,...

Napisane su uz aj vlastne veci, tak mozes prispiet svojou troskou ci uz textarskou alebo hudobnou. Keby si vedel robit aj backing vokaly, bola by to utopia.

Jedna gitara nam holt nejak nestaci, tak piste, skusobnu mame v Prievoze (BA)

Mato
    "Money can't buy you happiness, but it can buy you a yacht big enough to pull up right alongside it."
    David Lee Roth ( Van Halen )

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Čaute chalani,

nemal by niekto z Vás gitaristov náhodou chuť spáchať volačo djentové? Približný štýl Periphery, Tesseract, Animals as Leaders a podobne.
    Basgitaru, bicie, mastering a mix by som si zobral pod palec, no podmienkou z mojej strany je mať aspoň základné vybavenie pre nahrávanie. Kolaborácia možná aj na ďialku.

V prípade záujmu sa ozvite, dík.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    20

Napis messovi - ma sedmicku v drop Z. A potom sem hodte vysledok.

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Messovi som písal už x týždňov dozadu, zdal sa zaneprázdnený.

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    20

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

mne je to ľuto že to z Oliverom nevyšlo ale nemal som čas ani na vlastný album nie je ani z polovice hotový, teraz poriadne nehrám kvôli zraneniu a frajo ty máš tiež sedmičku určite by ti spolupráca s Oliverom prospela je to šikovný basák a muzikant. Oliver ak ale chceš možem ti hentu požiadavku zdielať na we love guitar na Facebooku. Sem tam robím članok pre muzikantov čo hľadajú spoluhráčov mohol by sa ti niekto ozvať.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky