+ Odpoveď do témy
Stránka 36 z 37 PrváPrvá ... 26 34 35 36 37 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 351 po 360 z 368

Téma: Miesto v kapele

Členom od
    Sep 2009
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Re: Miesto v kapele

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Mess Zobraz Príspevok
    mne je to ľuto že to z Oliverom nevyšlo ale nemal som čas ani na vlastný album nie je ani z polovice hotový, teraz poriadne nehrám kvôli zraneniu a frajo ty máš tiež sedmičku určite by ti spolupráca s Oliverom prospela je to šikovný basák a muzikant. Oliver ak ale chceš možem ti hentu požiadavku zdielať na we love guitar na Facebooku. Sem tam robím članok pre muzikantov čo hľadajú spoluhráčov mohol by sa ti niekto ozvať.
    Jasne, bolo by fajn, ďakujem.

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    23

Gitarista hlada koncertujucu kapelku v BA. Styl ROCK POP BLUES SWING. Doprovod alebo solo, elektroakustika alebo elektrika.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Nov 2012
    Level
    4
    Sila Reputácie
    0

Ja som začínajúci gitarista 10km od Šurian a hladám nejakú amatérsku kapelu na nabranie skúseností všetkého čo k tomu patrí. Hrám 4 mesiace. Učil som sa sám (začal som od akordov k songom), noty neviem čítať, ale myslím si že mi to ide a hlavne ma to dosť chytilo . Oblúbené kapely sú Avenged Sevenfold, Horkýže Slíže, Bijouterrier, vypočujem si aj AC/DC, Nirvanu a som schopný hrať hocičo od rocku až po metal ale nech to neni moc mäkké a ani velmi tvrdé (napr. Suicide Silence ).

Playlist:
    Kabát - Corrida, Joy
    Megadeth - Symphony of Destruction (bez sóla)
    Nirvana - Come as You Are, Rape Me, Smells Like Teen Spirit, Lithium, In Bloom, About a Girl
    Horkýže Slíže - Malá Žužu, Líza a Wendy, Vlak, Zvonár, Cigarety, Emanual Bacigala, Mám v Piči na Lehátku, Ukáž Tú Tvoju Zoo
    The White Spripes - Seven Nation Army
    Blink 182 - I Miss You
    AC/DC - Highway to Hell (+sólo) , Back in Black
    Avenged Sevenfold - Seize The Day (+sólo) ale ešte to neviem na 100%

Členom od
    Dec 2008
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Ahojte,

Hladame basaka. Skusobna v Senci. Stylovo je to tazko opisat, ale najblizsie to ma asi ku Guano Apes. Covery nerobime, mame nejake vlastne veci rozobrate no bez basaka sa nepohneme, potrebujeme niekoho kreativneho a kto zvlada rozne zmeny rytmov
    Ludsky hlas je najkrajsi nastroj zo vsetkych.

Členom od
    Dec 2012
    Level
    4
    Sila Reputácie
    0

Gitarista z Košíc, hladám kapelu alebo ludí, s ktorými by som kapelu založil Mám 17 približne v mojom veku, hudbu by som chcel hrať niečo na štyl, Guns N Roses, Extreme, Mr. Big, tvrdosť a neha v jednom. Ozvi sa nech už hraješ na hocičo

Členom od
    Jan 2013
    Level
    6
    Sila Reputácie
    0

A odkial si ??

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    17

Jimko, ja takisto uvažujem nad nejakými parťákmi... Hoď mi na seba kontakt a dáme si nejaké akustické stretko ;-)

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Jimko Zobraz Príspevok
    Gitarista z Košíc, hladám kapelu alebo ludí, s ktorými by som kapelu založil Mám 17 približne v mojom veku, hudbu by som chcel hrať niečo na štyl, Guns N Roses, Extreme, Mr. Big, tvrdosť a neha v jednom. Ozvi sa nech už hraješ na hocičo
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

Členom od
    May 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Hrám na klavíri, gitare všetko okrem metalu a podobných veciach ozvite sa okolie ZV.

Členom od
    May 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Hľadáme, basáka, prípadne človeka z iným inštrumentom , ktorí by si chcel zahrať, zatiaľ len tak pre radosť. Nemáme žiadny vyhranený štýl, zahráme si čo sa nám bude páčiť. Momentálne hráme hlavne country a veci počúvatelné v krčmách. Aparatúra a skúšobňa je k dispozícíí. Hlavné pôsobisko : Bernolákovo , Pezinok a okolie.

Členom od
    Jan 2013
    Level
    6
    Sila Reputácie
    0

ahoj sme rozbehnuta kapela ktora ma smolu zo spevakmi ak maš zaujem ozvisa napišmi. Hrame rock- heavy.... može okres senica može bit aj zo skalice a z okolia kebi zvladal cestovanie.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky