+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 22 z 22

Téma: Rock/stupnice

Členom od
    Jan 2007
    Level
    36
    Sila Reputácie
    18

Re: Rock/stupnice

no tak povedal by mi niekto aku stupnicu pouzival ANGUS YOUNG? alebo sa to neda presne len tak urcit? ked som si ,, rozkladal,, jedno solo na tony tak mi sedela myslim ze celotonova durova ale nie som si isty.. Moze byt? ci zase sprostost tato otazka ?
    Rock N Roll All Night and Party Every Day

http://kiss.wgz.cz

Členom od
    Jul 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    19

Re: Rock/stupnice

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Ace Zobraz Príspevok
    no tak povedal by mi niekto aku stupnicu pouzival ANGUS YOUNG? alebo sa to neda presne len tak urcit? ked som si ,, rozkladal,, jedno solo na tony tak mi sedela myslim ze celotonova durova ale nie som si isty.. Moze byt? ci zase sprostost tato otazka ?
    Nepoznam tvojho Angusa Younga ale urcite nepouzival len jednu stupnicu.. ved to by vola blbost. Mohol pouzivat v sole celotonovu durovu stupnicu kludne .. ale zas ine solo moze hrat v inej tonine/stupnici.. to je jak sa pytat maliara ze aku farbu pouziva ked maluje.. ved ako kedy .. raz cervenu raz zltu a rad obidve. Da sa urcit mozno aky druh stupnic prevazne pouziva ale to ti tu uz povedali ze pentatoniku. Ked ta to velmi zaujma tak si skus nastudovat druhy pentatonik a zahraj si ich a vysledok by ti mal co to napovedat co tam asi hrava.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky