Uzavretá téma
Stránka 4 z 4 PrváPrvá ... 2 3 4
Zobraz výsledky 31 po 35 z 35

Téma: rytmus Ludia nie su zli

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

Re: rytmus Ludia nie su zli

odporucam vsetkym vratit sa spat k teme, neosocovat sa navzajom (najma poprosim pubertakov a adolescentov, aby si velmi nedovolovali na starsich a z mojej skusenosti aj rozumnejsich clenov fora) a ukludnit sa..
    Last edited by Fil; 14.04.2007 at 22:00.
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

Wink Re: rytmus Ludia nie su zli

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) trekker Zobraz Príspevok
    A kde som bol to nechci vediet
    na zachode..

ale teraz uz fakt spat k teme, alebo hybajte do Gitarista Cafe, inac bude tema zavreta..

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Apr 2007
    Level
    34
    Sila Reputácie
    17

Prepac fill ale tato tema je uz davno zavreta a nero zumiem co tu este stale vsetci pisu o 4 roch alebo 5 tich akordoch.

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    54

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) VL4KN0 Zobraz Príspevok
    alebo trekker ty tiez namiesto toho aby si napisal ze nie kazdy ma talent na spev alebo podobne musis radsej zadret takuto hovadinu??
    Fil prepac ale toto mi nedalo.
    VL4KNO.Ked sa chce niekto prezentovat aj ked len pomaha takouto neskotocnou nahravkov tak nech necaka pochvalu.Ked odratam 1,2,3,4 a zacnem hrat o10 temp rychlejsie a potom do toho spustim spev na uplne inu pesnicku aj ked s tym istym textom a vyhovorim sa ze som to nahraval vecer tak ja nebude vraviet ze to nevadi.To vadi.Toto je vyzitka konkretneho cloveka.Nie o tom ako hra ale ako premysla.Ked sa ucis na takomto priklade tak kam sa potom dostanes.
    A dalsia vec.My ho nechceme zhovadit, ale pomoct aj ked sa to nezda,aby sa nad sebou zamyslel a uvedomil si co je pomoc a co nie.
    Damy a pani mozete ma aj nenavydiet ale taketo veci by sa nemali tolerovat bez povsimnutia aj ked sluzia na dobru vec.Viem ze je tu vela zaciatocnikov ale prehnana ucta este nikoho nikam nedostala snat len do hviezdnej roty
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

aby som to ukoncil - pre dotknuteho spevaka plati ponaucenie, ze nabuduce, ak bude chciet niekomu konkretnemu takymto sposobom pomoct, nech mu radsej posle link sukromnou spravou, na icq ci na mail. Ja osobne mu dakujem za jeho snahu a aj ju ocenujem, kedze tym chcel pomoct druhemu, je to v poriadku a fajn.

nevravim, ze postoj trekkera aj VladaKN bol nespravny, v principe si len trochu utahovali, keby sa tu vsetci osobne poznali, podla mna by z toho nebol az taky problem. aj ja som trekkera kedysi vyprovokoval podobne (ked som este nebol moderator ), ale proste sme sa nerozumeli, lebo asi mam trochu divny zmysel pre humor. stava sa. preto by som obom dotknutym stranam (aj ked dotknuta je asi iba jedna) odporucil podobny postoj (copyright na neho nemam, je free).

nikoho nehodnotim, neodsudzujem, vsetci sme len ludia. ale kedze o tento web sa musime starat a kedze sa to tu uz zacina vymykat.. tema je uzavreta.

Uzavretá téma

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky