+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 5 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 46

Téma: Videohodiny pre začiatočníkov

Členom od
    May 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    33

Re: Videohodiny pre začiatočníkov

Dovolim si sem pridat jednu stranku s free lessons.... mozno trochu aj pomoze. http://www.freeguitarvideos.com/
    anonymus

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    22

ja odporucam http://www.justinguitar.com/
    (vacsina z tych videii je aj na youtube na tejto adrese: http://www.youtube.com/profile_video...nSandercoe&p=r)
    ...neuveritelne, ze to robi ten chlap zdarma

na youtube sa celkom oplati pozriet aj videa od tohto uzivatela: http://www.youtube.com/profile_video...extLevelGuitar

a potom este http://www.freelicks.net/ je tiez celkom fajn.

Členom od
    Sep 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

zdravím...dosť rád by som videl tie Videohodiny pre začiatočníkov, ale odkaz ktorý tu je už nefunguje (***)...nedalo by sa s tým niečo urobiť?
    Last edited by Fil; 08.09.2007 at 18:55. Dôvod: nabuduce daj radsej "fuj" ;)

Členom od
    Aug 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

prosim vas...mne by sa velmi pacilo...samozrejme ak sa to da.....ze ci by ste niekto nemohli dat take videohodiny kde by ste hrali slovenske ludovky...take jednoduche....velmi by to pomohlo si myslim....

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

nechapem zmysel toho, ked bude niekto prehadzovat tri akordy dve minuty v kuse s jednym zakladnym 3/4 vym rytmusom... na toto video nepotrebujes
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Sep 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    nechapem zmysel toho, ked bude niekto prehadzovat tri akordy dve minuty v kuse s jednym zakladnym 3/4 vym rytmusom... na toto video nepotrebujes
    ..pokiaľ nechápeš nádheru a krásu ľudovej hudby, radšej sa do toho nevyjadruj...pre začiatočníka sú dôležité aj takéto lekcie, nemusíme sa hneď hrať na Metallicu...ale ako vidieť podľa tvojho podpisu, usudzuješ zrejme že "punk rockové" skladby sú pre teba vrchol hudby, takže neni ani o čom...ak tu chcete takto pomáhať začiatočníkom, nerobte to radšej vôbec..

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    51

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    Ja som tiez takto zacinal a velmi som sa tesil ked som tie 3 akordy zahral za sebou bez prestavky.Tak ze zmysel to ma len si treba spomenut na vlastne zaciatky.
    Tie video hodiny to bude asi dost problem.Treba asi zacat s papierom kde su akordy a s kazetou kde je nahravka.Alebo niekoho kto ti to na zaciatku ukaze.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Infernus Zobraz Príspevok
    ..pokiaľ nechápeš nádheru a krásu ľudovej hudby, radšej sa do toho nevyjadruj...pre začiatočníka sú dôležité aj takéto lekcie, nemusíme sa hneď hrať na Metallicu...ale ako vidieť podľa tvojho podpisu, usudzuješ zrejme že "punk rockové" skladby sú pre teba vrchol hudby, takže neni ani o čom...ak tu chcete takto pomáhať začiatočníkom, nerobte to radšej vôbec..
    zase tak som to nemyslel, ja uznavam kazdu hudbu.. dokonca aj hip-hop..ten hudobny
    ono vlastne mate pravdu..ak vo vasom okoli nie je nikto, kto by vam to ukazal (co je milion krat lepsie ako nejake video) tak to video pomoze..

k tomu punkrocku.. asi myslis moj podpis.. PUNKROCK FOREVA.. to je moje heslo, pisem to prakticky vsade bud to alebo RADKIO CHCE IST DOMOV.. ale to je nadlho.. je to heslo ale nevyjadruje to moj nazor na hudbu.. na punkrocku som vyrastal..ale uz som to nepocul.. no dlho az moc, a tie kapely .. no tie pesnicky zahra fakt skoro kazdy takze tak takze dedukcia ze podla mna je punkrock vrchol hudby je k ravina tam u mna patri jazz
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kaacaa Zobraz Príspevok
    prosim vas...mne by sa velmi pacilo...samozrejme ak sa to da.....ze ci by ste niekto nemohli dat take videohodiny kde by ste hrali slovenske ludovky...take jednoduche....velmi by to pomohlo si myslim....
    mozes skusit niektoru cast zo serie SEVT - Gitarova skola.
    nie je to bohvieaka kvalita, ale mas tam ludovky a je tam jasne vidiet
    co robi ten ich gitarista

http://www.mshop.sk/gitara-c106.html

Členom od
    Sep 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) trekker Zobraz Príspevok
    Ja som tiez takto zacinal a velmi som sa tesil ked som tie 3 akordy zahral za sebou bez prestavky.Tak ze zmysel to ma len si treba spomenut na vlastne zaciatky.
    Tie video hodiny to bude asi dost problem.Treba asi zacat s papierom kde su akordy a s kazetou kde je nahravka.Alebo niekoho kto ti to na zaciatku ukaze.
    ..ja sa učím podľa jednej starej učebnice ešte zo socializmu, a pomáham si programom Guitar pro 5.1...to je asi najlepší spôsob sa naučiť hrať, kombinovať viaceré veci...len ma troška rozohnil názor na ľudovú hudbu, ale niet sa čo čudovať, máme tu éru "moderných" ľudí, ktorý takýmto veciam nemôžu v živote pochopiť...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky