+ Odpoveď do témy
Stránka 53 z 71 PrváPrvá ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 521 po 530 z 705

Téma: Ukážky vlastných výtvorov

Členom od
    Mar 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    24

Re: Ukážky vlastných výtvorov

Nieje to úplne top (prečo Ti zdôvodní niekto kvalifikovanejší) Ale je to dobré, fakt dobré (Ešte trocha a bolo by to výborné) Len tak ďalej
    Som rýchly a vytrvalý! Rýchlo sa unavím a dlho mi to vydrží...

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) david Zobraz Príspevok
    Nieje to úplne top (prečo Ti zdôvodní niekto kvalifikovanejší) Ale je to dobré, fakt dobré (Ešte trocha a bolo by to výborné) Len tak ďalej
    hehe, tak teda ďakujem

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

http://www.youtube.com/watch?v=81fh-7TIIpU

noo troška skreslené technikou + ešte youtube to skresľuje v poslednom čase o riadny kusisko
    tak teda, kritika

Členom od
    Mar 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    24

Je to dobré, počúvateľné, ešte trocha ti sem tam ujdú nejaké tie tóny, ale technické chyby už nerobíš (aspoň myslím, ale niesom na to odborník)
    Som rýchly a vytrvalý! Rýchlo sa unavím a dlho mi to vydrží...

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) david Zobraz Príspevok
    Je to dobré, počúvateľné, ešte trocha ti sem tam ujdú nejaké tie tóny, ale technické chyby už nerobíš (aspoň myslím, ale niesom na to odborník)
    to ujdenie tónov ... neviem, kde presne myslíš, ale vypočuj si originál ... lebo aj v ňom je pár divných tónov, koncovky sú také všelijaké ale samozrejme môže byť, že niekde počuješ niečo mimo, čo nie je dobre podľa origu
    dík

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    66

Takže Lance. Máš super farbu hlasu, ale to je asi tak všetko.
    Máš problém s dychom, hlas máš neistý, roztrasený, nezvládaš frázovanie. Je tam dosť falošných tónov, spôsobených hlavne tou neistotou, ale aj zlým nasadením tónov. Vibráto je na dobrej ceste, ale treba ho cvičiť, nech nie je ako ranená ovečka

Máš ešte všetko pred sebou, zatiaľ si len na začiatku. Veľké plus je tá tvoja farba. Ak sa spevu budeš venovať profesionálne a aj poriadne cvičiť, nie len spievať skladby, tak by z teba mohol byť dobrý spevák.

Zatiaľ sú tie videá na YT dosť biedne
    PS: kľudne sa do mňa obuj, že som ti to takto otvorene povedal (asi som zatiaľ jediný), ale v budúcnosti to neuveriteľne oceníš. Nauč sa počúvať sám seba.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    Takže Lance. Máš super farbu hlasu, ale to je asi tak všetko.
    Máš problém s dychom, hlas máš neistý, roztrasený, nezvládaš frázovanie. Je tam dosť falošných tónov, spôsobených hlavne tou neistotou, ale aj zlým nasadením tónov. Vibráto je na dobrej ceste, ale treba ho cvičiť, nech nie je ako ranená ovečka

Máš ešte všetko pred sebou, zatiaľ si len na začiatku. Veľké plus je tá tvoja farba. Ak sa spevu budeš venovať profesionálne a aj poriadne cvičiť, nie len spievať skladby, tak by z teba mohol byť dobrý spevák.

Zatiaľ sú tie videá na YT dosť biedne
    PS: kľudne sa do mňa obuj, že som ti to takto otvorene povedal (asi som zatiaľ jediný), ale v budúcnosti to neuveriteľne oceníš. Nauč sa počúvať sám seba.
    tuším ma na teba už niekto upozorňoval
    ale vďaka, beriem to, aj keď si aj mohol napísať, že konkrétne ktoré časti sú v čom zlé a ako to zlepšiť ..
    a máš tú pesničku (originál) dobre napočúvanú, či si ju odomňa počul prvýkrát?

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

teda narážam na to, že ...
    za posledných asi 5 dní som tú pesničku počul asi 150x, spieval som ju asi 50x (ak si niečo napočúvavam, tak to ozaj počúvam hodiny dookola) a dalo mi prácu, kým som sa ju naučil frázovať podľa originálu, lebo to frázovanie tam je veľmi zložité a nejde vždy podľa hudby ... tak teda neviem, že v ktorých častiach sa ti to nezdá dobré, ak je teda toho viac, teda, že to nezvládam vôbec
    + tiež tie falošné tóny, tiež nad tým rozmýšľam, že ktoré myslíš ... nahrával som to na viackrát a keď mi prišiel nejaký neistý, tak som tú časť prehral znova ...
    teraz nejde o to, že sa chcem hádať, že to tam nie je alebo čo, len chcem vedieť, že kde to mám hľadať, aby som sa tú pesničku nenaučil spievať zle do budúcna, že už budem vedieť
    a čo sa týka neistoty a vibráta, to beriem ... spievam málo, nie som vyspievaný, nemám zatiaľ kde spievať ..
    takže tak, čakám na odpoveď

tu je keď tak original song (ja som si ho posunul z F do D#E/Eb) - http://www.youtube.com/watch?v=Q-8ez6dGao8&ob=av2e

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    66

Ja mám dobrý sluch a na hudbu som veľmi háklivý. Nebudem ti menovať presne, čo si robil zle, pretože je tam toho veľa, skôr sa tam dá nájsť zopár dobrých častí. Ak sa stále budeš sám seba presviedčať, že je to ok, tak sa nikam nedopracuješ. Musíš sa preniesť cez tú ľudskú povahu - som nedoknuteľný, a potom na to prídeš. Ide tu hlavne o tvoje seba zdokonaľovanie a nie o to aby som ti dokazoval, že to je zlé.

Členom od
    Aug 2010
    Level
    34
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    Ja mám dobrý sluch a na hudbu som veľmi háklivý. Nebudem ti menovať presne, čo si robil zle, pretože je tam toho veľa, skôr sa tam dá nájsť zopár dobrých častí. Ak sa stále budeš sám seba presviedčať, že je to ok, tak sa nikam nedopracuješ. Musíš sa preniesť cez tú ľudskú povahu - som nedoknuteľný, a potom na to prídeš. Ide tu hlavne o tvoje seba zdokonaľovanie a nie o to aby som ti dokazoval, že to je zlé.
    ale kdeže ... nechcem, aby si mi dokazoval, že to je zlé, ale teda ak to ty počuješ a ja nie, tak ma usmerni predsa ...
    trebárs ja počujem, že v druhej slohe na konci "And God I hope it's not too late" som to nenafrázoval najlepšie ...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky