+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 25 z 25

Téma: Gitarový zvuk

Členom od
    May 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    0

Re: Gitarový zvuk

i ja spomeniem tých najšľahnutejších punktičkárov. Ich live zaznami mali stale intenzivnejsiu pripravu ako studiovka...

Členom od
    Apr 2007
    Level
    39
    Sila Reputácie
    19

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) FECO Zobraz Príspevok
    JIMI mal stale iny zvuk cize nesuhlasim s tvojou vynimkou.
    a ? vseobcne co som pocul, videl nejake tie nahravky tak mal vyraznejsi.. to ci pouzival raz wah ci raz iny fuzz to je uplne jedno... beriem to vseobecne aj ked sa kazdy efekt menil - zakladny charakter (a moja myslienka) zostava nezmeneny(a)

Littlebigbird - no skus si pozriet nejake to video z vystupenie.. ziadny koncert len nejake to vystupenie v show.. napr. Izabela (ako je to korektny nazov) alebo Hear my train coming - pri nich mohol mat hocijako zefektovany (bohovsky vyraz ) zvuk ale bol nevyrazny..
    I am with stupid ↑

Členom od
    Jan 2007
    Level
    36
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    suhlasím.... ked som hrával na akustike klasické power chords hoci aj dva dookola tak to znelo naprd ale ked som si kupil elektricku a kombo tak som vydrzal menit tie dva akordy aj celu hodinu... schvalne, skuste porovnat zvuk TNT od AC/DC a TNT cover od Six Feet Under.....mne sa ten druhy spominany paci 1000x viac..
    Ten zvuk piesne TNT a Angusovej Gibson SG je pre AC/DC charakteristicky. Nehovoriac o ich distortione v tej dobe... Este k Six Feet Under - s AC/DC sa nemozu ani len porovnavat a TNT v podani Six. F. Under nestoji za nic.. AC/DC je hudba. Lenze ked niekto ako spominane Six Feet Under zacne grcat zvuk (pre niektorych spievat) do death metaloveho zvuku gitary, vtedy sa o hudbe hovorit prestava .
    Rock N Roll All Night and Party Every Day

http://kiss.wgz.cz

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    23

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Ace Zobraz Príspevok
    Este k Six Feet Under - s AC/DC sa nemozu ani len porovnavat a TNT v podani Six. F. Under nestoji za nic.. AC/DC je hudba. Lenze ked niekto ako spominane Six Feet Under zacne grcat zvuk (pre niektorych spievat) do death metaloveho zvuku gitary, vtedy sa o hudbe hovorit prestava .
    kto tu hovori o speve??? ja netvrdim ze spev sa mi paci ale pre mna furt prijatelnejsie ako AC/DC... a detto plati aj hudbe: netvrdim ze SFU spravili vacsiu dieru do sveta ako AC/DC ale my sa tu predsa bavime o zvuku...
    A teda: podla mna ma AC/DC typicky stary prasivy zvuk ktory sa mi ale absolutne nepaci a zvuk SFU je v tomto pripade stokrat lepsie (moj nazor )

Členom od
    Apr 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    18

Neviem ale mne prisiel zvuk AC/DC skor v piesni Riff Raff :-)
    Hard Rock Anyone?

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky